Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(airinulka @ 2010 01 12, 14:14)
Ei, bet mus maziukus gali leisti i tokiu dideliu vaiku grupe????? Ar Jusu grupeje yra mazesniu nei 3 metukai? O Jusu aukletoja karatis ne Solveiga?

Taip Solveiga smile.gif Sake priima musu grupe maziukus.Yra keli dar su pampersais biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tai gal ir mes busime vieni is tu su pampersais!!!! Zinau, kad Solveiga labai sauni aukletoja, siek tiek ja pazystu, tik nesitikejau, kad mus tokius maziukus gali priimti i jos grupe mirksiukas.gif nu bet butu super jei gautume vieta pas Jus "nykstukus" 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,mamytes. Mano sunus nuo gruodzio 7 d. lanko si darzeli,konkreciau-triusiuku grupe.Po pirmu 3 dienu mano sunus susirgo.Grizom po ligos sio men. 8 diena.Dar nevisu vaiku vardus zinau, ir tai blogiausia,nes siandien ryte ejom su sunum i darzeli ir prie darzelio kampo radom mergaite is musu grupes. ohmy.gif Ji stovejo ir verke. Apsirenge buvo taip,kaip grupeje laksto: su tapkem ir dzemperiuku (baltu).Rankytes buvo saltos(nezinau kiek laiko ji taip stovejo lauke, o ryte buvo beveik 12 salcio). Paemiau ant ranku ir nunesiau i darzeli,kur mane pasitiko aukletoja Zita. Vardo mergaites nezinau ir jos tevu dar neteko matyti,bet noreciau,kad jei,neduok dieve,mergaite susirgs,tevai zinotu del ko.Mergaite: blondine trumpais plaukais.(sukosena panasi, kaip berniuko), smulkute (lyginant su mano sunum), grupei vaiksto su baltu dzemperiu,kelniu spalvos neatsimenu (ne apie tai galvojau).
Atsakyti
Nu cia tai geras g.gif o ka aukletoja sake kai Jus parvedete mergaite i grupe???? O kad susirgs vargsele tai gali buti tikrai......... Va ir Jusu noriu paklausti kaip ta Jusu triusiuku grupe???? Kaip aukletoja, nes mane labai ima baime kaip reikes vesti savo pypliu i darzeli........pradedame kovo 1 diena, o grupes tiksliai nezinome schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 01 12, 21:27)
lotuliukas.gif  tai gal ir mes busime vieni is tu su pampersais!!!! Zinau, kad Solveiga labai sauni aukletoja, siek tiek ja pazystu, tik nesitikejau, kad mus tokius maziukus gali priimti i jos grupe  mirksiukas.gif  nu bet butu super jei gautume vieta pas Jus "nykstukus"  4u.gif

thumbup.gif pas mus vietu dar yra grupej.

QUOTE(liubimaja88 @ 2010 01 13, 12:48)
Laba diena,mamytes. Mano sunus nuo gruodzio 7 d. lanko si darzeli,konkreciau-triusiuku grupe.Po pirmu 3 dienu mano sunus susirgo.Grizom po ligos sio men. 8 diena.Dar nevisu vaiku vardus zinau, ir tai blogiausia,nes siandien ryte ejom su sunum i darzeli ir prie darzelio kampo radom mergaite is musu grupes. ohmy.gif Ji stovejo ir verke. Apsirenge buvo taip,kaip grupeje laksto: su tapkem ir dzemperiuku (baltu).Rankytes buvo saltos(nezinau kiek laiko ji taip stovejo lauke, o ryte buvo beveik 12 salcio). Paemiau ant ranku ir nunesiau i darzeli,kur mane pasitiko aukletoja Zita. Vardo mergaites nezinau ir jos tevu dar neteko matyti,bet noreciau,kad jei,neduok dieve,mergaite susirgs,tevai zinotu del ko.Mergaite: blondine  trumpais plaukais.(sukosena panasi, kaip berniuko), smulkute (lyginant su mano sunum), grupei vaiksto su baltu dzemperiu,kelniu spalvos neatsimenu (ne apie tai galvojau).

blink.gif nu niek sau.Neveltui kai buvo musu grupes sujungtos puse musu grupes vaiku kategoriskai atsisake eit pas Zita.Maniskis tai po pirmos savaites toooki skandala uzkele,kad net aregt negalejau,tai pasiemem pazyma ir namie buvom kol aukletoja musu gryzo.Aplamai kiek ateidavau pasiimt,tai jos beveik ir nematydavau.Juk zuikuciuose visai pypliukai,juos visom akim reikia ziuret.Kiek zinau ir jusu aukletoja atsisake senelio salcio(ar pletkai?)motyvuodama kad dar per mazi.
Del lygeliu,tai jei vaikutis truputi silpnesnio imuniteto tai kol pirmi metai sirgs daznai,paskui apsipras.Nes jie dar seiliojasi,kisa daug ka i burna,del to tai nepabegsi jei vedi i darzeliPagerkit Tedzio vitaminu su eziuole,maziau sirgt turetu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 13 sausio 2010 - 15:04
[quote=airinulka,2010 01 13, 13:00]
Nu cia tai geras g.gif o ka aukletoja sake kai Jus parvedete mergaite i grupe???? O kad susirgs vargsele tai gali buti tikrai......... Va ir Jusu noriu paklausti kaip ta Jusu triusiuku grupe???? Kaip aukletoja, nes mane labai ima baime kaip reikes vesti savo pypliu i darzeli........pradedame kovo 1 diena, o grupes tiksliai nezinome schmoll.gif
[/q
Aukletoja paklause kur as ja radau,o daugiau nieko.Siaip aukletoja gera, bet po sio ivykio net nezinau ka apie aukletoja Zita galvoti.
Papildyta:
QUOTE(Morgan @ 2010 01 13, 14:04)
thumbup.gif pas mus vietu dar yra grupej.
blink.gif nu niek sau.Neveltui kai buvo musu grupes sujungtos puse musu grupes vaiku kategoriskai atsisake eit pas Zita.Maniskis tai po pirmos savaites toooki skandala uzkele,kad net aregt negalejau,tai pasiemem pazyma ir namie buvom kol aukletoja musu gryzo.Aplamai kiek ateidavau pasiimt,tai jos beveik ir nematydavau.Juk zuikuciuose visai pypliukai,juos visom akim reikia ziuret.Kiek zinau ir jusu aukletoja atsisake senelio salcio(ar pletkai?)motyvuodama kad dar per mazi.
Del lygeliu,tai jei vaikutis truputi silpnesnio imuniteto tai kol pirmi metai sirgs daznai,paskui apsipras.Nes jie dar seiliojasi,kisa daug ka i burna,del to tai nepabegsi jei vedi i darzeliPagerkit Tedzio vitaminu su eziuole,maziau sirgt turetu. mirksiukas.gif

Del senelio salcio nieko nezinau. O del lygu as darzeli nekaltinu, zinau,kad tokiame amziuje vaiku imunitetas dar nesustiprejes. Aciu uz patarima del vitaminu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liubimaja88 @ 2010 01 13, 15:44)
Del senelio salcio nieko nezinau. O del lygu as darzeli nekaltinu, zinau,kad tokiame amziuje vaiku imunitetas dar nesustiprejes. Aciu uz patarima del vitaminu. 4u.gif

Ji kaip aukletoja siaip aktyvi ir gal visai nieko,bet tokia per daug atsiputus ir sakyciau senamadiska biggrin.gif Nelabai mano manymu ji moka su vaikais. schmoll.gif Savo vaiko nesu tokio macius kaip tada ir net po savaitgalio nejo i ta grupe,nors galvojau gal uzsimirs.Paskui isaiskejo kad ir daug kitu vaiku su isterikom ejo,tik as tai galiu sau leist nevest,nes nedirbu,o kiti teveliai dirbantys ir vede kaip bebutu.
Del vitaminu,kad tik macytu mirksiukas.gif Mums labai jie tinka.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 01 13, 15:00)
Ji kaip aukletoja siaip aktyvi ir gal visai nieko,bet tokia per daug atsiputus ir sakyciau senamadiska biggrin.gif Nelabai mano manymu ji moka su vaikais. schmoll.gif Savo vaiko nesu tokio macius kaip tada ir net po savaitgalio nejo i ta grupe,nors galvojau gal uzsimirs.Paskui isaiskejo kad ir daug kitu vaiku su isterikom ejo,tik as tai galiu sau leist nevest,nes nedirbu,o kiti teveliai dirbantys ir vede kaip bebutu.
Del vitaminu,kad tik macytu mirksiukas.gif Mums labai jie tinka.

Na jau issiaiskinom kieno dukryte pabego. Tevams viska papasakojau,o aukletoja pazadejo,kad grupes durys bus uzdarytos. Tikiuosi,kad taip ir bus g.gif ir, kad mergyte nesusirgs. mirksiukas.gif O jai dar is vaiku kas nors pabegs, teks tevams budeti prie darzelio-reikia gi padeti aukletojai vaikus priziuret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liubimaja88 @ 2010 01 13, 17:17)
Na jau issiaiskinom kieno dukryte pabego. Tevams viska papasakojau,o aukletoja pazadejo,kad grupes durys bus uzdarytos. Tikiuosi,kad taip ir bus  g.gif  ir, kad mergyte nesusirgs.  mirksiukas.gif O jai dar is vaiku kas nors pabegs, teks tevams budeti prie darzelio-reikia gi padeti aukletojai vaikus priziuret  ax.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif neaisku cia juoktis ar verkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 01 13, 18:51)
doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif neaisku cia juoktis ar verkt lotuliukas.gif

As kol kas pati nesupratau. Man jau uzeina mintis i kita darzeli vaika pervest,ne tik po sio ivykio,o apskritai: vaikas nervingas pasidare,darzeli lankyt nenori, verysad.gif tik pamato ryte aukletoja- verkdamas bega kuo toliau nuo jos unsure.gif ,nakti blogai miega verysad.gif , musu visai nesiklauso mad.gif . Ir visa tai po keturiu dienu darzelio lankymo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(liubimaja88 @ 2010 01 13, 22:08)
As kol kas pati nesupratau. Man jau uzeina mintis i kita darzeli vaika pervest,ne tik po sio ivykio,o apskritai: vaikas nervingas pasidare,darzeli lankyt nenori, verysad.gif  tik pamato ryte aukletoja- verkdamas bega kuo toliau nuo jos unsure.gif ,nakti blogai miega verysad.gif , musu visai nesiklauso mad.gif . Ir visa tai po keturiu dienu darzelio lankymo. g.gif

Nieko,zinok ir pas mus tas pats buvo.Gan ilgai kankinomes doh.gif Kol viena diena teko palikt ir iseit nelaukus kol apsiramins.Ten gi surmulys jie isvargsta kol nepripranta.Nakteles ir pas mus buvo smagios,o ir dar dabar i savaites pabaiga pikta parsivedu.Jiems cia kaip darbas biggrin.gif As saviskiui sakau,einam i darba.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 01 14, 06:37)
Nieko,zinok ir pas mus tas pats buvo.Gan ilgai kankinomes doh.gif Kol viena diena teko palikt ir iseit nelaukus kol apsiramins.Ten gi surmulys jie isvargsta kol nepripranta.Nakteles ir pas mus buvo smagios,o ir dar dabar i savaites pabaiga pikta parsivedu.Jiems cia kaip darbas biggrin.gif As saviskiui sakau,einam i darba.

lotuliukas.gif Reikes ir man savo barmaleju pamokyt g.gif
Atsakyti