Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(pavasaris6 @ 2009 07 23, 20:07)
Kažkaip tarybiniais laikais man šis darželis kvepia. Aplinka lauke gal ir geriau už šalia esančio atrodo, bet viduje nėra ką lyginti. Siūlau labiau pasigilinti į personalą ir vidaus aplinką - girdėjau labai nekokių atsiliepimų.... sory, jei nuvyliau verysad.gif

Atradau si darzeli ir galiu drasiai teigti, taip jis kuklus, bet personalas superinis!
O aukletoja Janina tai is viso superine.Ir aukletoja Daiva taip pat... Jeigu priims, tai galima ir i kuklu darzelio vidu nekreipti demesio, vien del aukletojos verta cia vaika palikti. Zinau pavyzdziu, kur darzeliai privatus, o aukletojos visiskai niekamk tike..
Atsakyti
Oi cia tiek baisiu dalyku prisiskaiciau kad net pikta pasidare. biggrin.gif Turiu patirties ir su Viltene,nes eina mano mazius ir su Vilkpede nes ejo ten vyro berniukas.Galiu pasakyt kad tiek tam tiek anam yra visokiu zmoniu.Vilkpedej isskirciau aukletoja Marija ir Birute.Viltenej Man didzioji dalis personalo patiko.O ypac vedeja ir musu aukletoja Solveiga.Nu toks nerealus zmogus,net vaikucius vadina,mano tas mano anas(tik vardais aisku)daug kartu esu uzejus jau diena kai netureciau tai niekad nebuvo nesusipratimu.

QUOTE(Leida @ 2005 03 09, 20:39)
Mes taippat buvom nusprendę lankyti šį darželį, bet mūsų gydytoja ir sesutė atkalbėjo, motyvuodamos , kad jame l. serga vaikai . Kaip gydytoja išsireiškė,matyt, prasta priežiūra. Mus atkalbėjo-pradėjom lankyti kitą .Nors, turbūt, vaikai visuose darželiuose serga, mažiau ar daugiau...
O vedėja, tai pasirodė labai jau arogantiška. Bet čia tik mano pastebėjimas.

1.Vaikai serga visur,nepriklausomai nuo darzelio net namie.
1.1 Stresas kad tevu nera ir nenamai
1.2 Daug kitu vaiku su savo bakterijom
1.3 Vaikai turi prasirgt viskuo,paskui maziau serga ir lengviau prisitaiko.
2.Del vedejos labai papriestarausiu:ziauriai fainas ir darzeliui atsidaves zmogus.Pati turi neigalia mergaite.

QUOTE(raami @ 2005 03 09, 21:08)
O kokį einate, gal kur netoliese? Kažkaip nesinorėtų, kad vaikas labai sirgtų

Sirgs visur,niekur nuo to nedingsit.

QUOTE(Naujoke25 @ 2005 07 12, 15:26)
buvo mano mama į Viltenę nuėjus žodžiu pasitiko dvi stambios moteriškės, nužvelgė ją nuo galvos iki kojų  viena nelabai maloni, kita malonesnė,  tikriausiai vedėja nzn  tai sakė dabar nėra vietų, reikia užsirašyt, o kai atsiranda pas juos vietų jie praneša.. lovytės medinės, bet jei vaikas labai lipa išlovytės, tai sakė  įkelia į geležinę

Vedeja liekna ir labai maloni,griestesnio ivaizdzio ir stambi direktore,bet taip tik atrodo.Niekas ten ju nededa i jokias baisias lovas lotuliukas.gif

QUOTE(Nome @ 2005 10 07, 14:44)
Kas buvo pries 20 metu (na kai dar Osvile lanke darzeli), tai to tikrai jau nebera siais laikais. Nei as to darzelio macius, nei girdejus, bet dirbu sioje sistemoje ir tikrai galiu patikinti, kad tokiu dalyku, kaip aprase Osvile (savo prisiminimus) nebuna.
O del "narkomanu rajono" dar dar drisciau pasigincyti.

drinks_cheers.gif
galiu pasakyt kad tie narkomanai nieko niekada nekrutins.Labiau reikia bijot nepilnamecio jaunimo kurio yra visur.Beje narkomanu yra visur,bet tik cia labiausiai atkreipia zmones demesi,o siaip tai jie visur vaiksto.

QUOTE(pavasaris6 @ 2009 07 23, 20:07)
Kažkaip tarybiniais laikais man šis darželis kvepia. Aplinka lauke gal ir geriau už šalia esančio atrodo, bet viduje nėra ką lyginti. Siūlau labiau pasigilinti į personalą ir vidaus aplinką - girdėjau labai nekokių atsiliepimų.... sory, jei nuvyliau

Aplamai visi darzeliai yra labai blogai valstybes remiami.Viltenej net truksta aukletoju pamaininiu,nes nera uz ka moket.Tai nereikia noret kad butu viskas atnaujinta kaip privaciuose kur mokama po 1500 lt.Bet siaip maistas tiek vienam tiek kitam yra derinamas dietologu,galima net atskira meniu sudaryt jei vaikutis kazkam alergiskas.Visur langai nauji,sildymas laaabai geras.Grupes aplinka labai priklauso ir nuo tevu bei aukletojos iniciatyvos.Musu Nykstuku grupe,siulau uzeit kada paziuret kam ydomu.Atnaujinta visiskai.Aisku rinkom pinigeliu ant zaisliuku baldeliu,bet grazu ir tvarkinga labai,ne ka blogiau nei privaciuose.Tiesa darzelis gavo stalus ir kedes maziukams pritaikytus,kurie reguliuojasi.

QUOTE(Natukas @ 2009 08 19, 15:15)
Mes shiandien aplankem Viltene ir Vikpede. Labiau linkstu i Viltenes puse, kazkaip man kad su senovinias baldais bet jaukesnis pasirode. Direktore grieztoko veido, bet ji ir neturi buti man drauge-mama, machiau ir piktesniu vedeju 
Tad jei po savaites patvirtins kad patenkam tai bus valio

Nu nezinau,mane pasitiko su sypsena ir dideliu kvietimu ateiti,tiesa dabar su vietom sunku,musu grupe jau pilnai uzpildyta.Baldai visuose valstybiniuose darzeliuose senoviniai,nebent tevai imsis iniciatyvos.Juk aukletojos ir savo algos nepirks,o valstybei neidomu.

QUOTE(mamusikas @ 2009 08 25, 23:00)
[sveikos maytes...ir mes ruosiames jungtis prie sio darzeliuko nuo rugsejo...buvome pas vedeja mazdaug liepos men., tai prieme prasyma , ir pasake kad paskambinti rugsejo pradzioj, tada sako bus tikrai aisku, ar atsiras vieta, nes atseit, pagal sarasus vaikiuku pilnai yra, nebent koks vienas kitas issibrauks, neatvyks ir t,t, ir pan...bet paklausus ar yra sansu, tai dar paziurejio i sarasus ir pasake : na, manau kad yra, bet bus tikslaiu rugsejo men..........gal pinigeliu norejo... ..pirmas ispudis tik ivaziavus pro vartus, man taip pat, kaip kazkuri mamyte minejo , tarybiniais laikas pakvipo, bet vedeja aprode darzeli, pora grupiu, tai labai viskas tvarkinga, svaru,nors baldelaii ir nenauji, bet juk ne tai svarbiausia...grupese tiek daaaaag visokiu zaislu zaidimu, kas dar patiko, kad yra atskiros patalpos miegamieji, kas manau nevisuose darzeliuose yra.... , kvepia skaniu maistu a, bus matyt kaip bus, parasysime veliau, jei visgi pradesime ji lankyti....sekmes visiems....

Sekmes ir jums biggrin.gif Su vietom sunku tikrai.Ir truksta aukletoju ir maziuku grupiu jau net ne viena yra man rodos.Mes gavom grupe visiskai nauja,kur net niekada nebuvo maziukams pritaikyta.Viska beveik dare aukletoja,pirkom keitem kilima,zaislus,knygas,maga.Bet lyginant po nedaug gavosi kai po truputi.Pinigeliais nieko nepadesit jei vietu nera jos ir neatsiras.Direktore gal ir galetu duot toki namioka,tik ne vedeja.

Nezinau ar mums taip pasiseke su aukletoja,bet as labai patenkintas darzeliu.

Atsakyti
Beje,kalbejau sian su aukletoja,tai sake vietu maziukams yra.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif del vietu maziukams tai tikrai yra, nes mes patys uzsirasem penktadieni, o planuojame pradeti lanktyi nuo kovo 1 dienos. Ir kaip buvau nustebinta......, kad vedeja ne neuzsimine apie kazkoki kysi ar su replikomis, kad vaikus reikia uzrasineti tik gimusius. Pirmas ispudis man visai patiko, ziuresime kaip bus toliau ax.gif sekmes ir gal susitiksime darzelyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2009 11 03, 14:46)
Sveikos  4u.gif  del vietu maziukams tai tikrai yra, nes mes patys uzsirasem penktadieni, o planuojame pradeti lanktyi nuo kovo 1 dienos. Ir kaip buvau nustebinta......, kad vedeja ne neuzsimine apie kazkoki kysi ar su replikomis, kad vaikus reikia uzrasineti tik gimusius. Pirmas ispudis man visai patiko, ziuresime kaip bus toliau  ax.gif  sekmes ir gal susitiksime darzelyje  thumbup.gif

drinks_cheers.gif tikrai fainas darzelis.Musu didesniu grupe dabar sujunge su visai maziukais,laikinai,musu aukletoja isejo atostogu,personalo truksta.Tai pas maziukus papugeles grupej,nu kaip faina thumbup.gif Ir zaisliuku pilna ir uzsiemimo kiek jiems
Atsakyti
Mano vaikas lanko ir lankys si darzeli, tikrai neieskosiu kito..Puikesniu aukletoju nesu niekur daugiau macius.
Atsakyti
mano vaikutis lanko nuo sio rugsejo, jokiu nusiskundimu neturiu, priesingai - viskas tikrai puiku. Aisku, neturiu kaip palyginti su kt darzeliais. Aukletoja labai sauni, manau, kad nuo aukletojos beveik viskas priklauso smile.gif man baldai, senas pastatas - neaktualu. vienintelis trukumas - iki 17.30 reikia paimti vaika (prailginta iki 18.30) man per trumpai, nespeju su darbais apsisukti, o jau ir reikia lekti vaiko. bet cia manau, kad visuose darzeliuose taip..
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2009 11 04, 08:46)
drinks_cheers.gif tikrai fainas darzelis.Musu didesniu grupe dabar sujunge su visai maziukais,laikinai,musu aukletoja isejo atostogu,personalo truksta.Tai pas maziukus papugeles grupej,nu kaip faina thumbup.gif Ir zaisliuku pilna ir uzsiemimo kiek jiems

thumbup.gif aha, chia pas manishke tos papugeles. Ir aukletoja Zita norechiau grazhiu zodzhiu pamineti, moka ir verkianti vaikeli nuraminti ir sudrausminti, ir veiklos jiems prigalvoja. Manishke tiek nusikala, kad parejus 20 val. jau griuna miegoti ax.gif
Atsakyti
mes turim pradeti lankyti darzeli si nuo lapkricio 30d. Triusiuku grupe, gal kuri ten vedate savo mazyli? kaip aukletojos ir dar labai rupi kaip ten situacija su gripo epidemija, nezinau ar leisti vaika dabar ar dar palaukti keles savaites.
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2009 11 17, 14:44)
thumbup.gif aha, chia pas manishke tos papugeles. Ir aukletoja Zita norechiau grazhiu zodzhiu pamineti, moka ir verkianti vaikeli nuraminti ir sudrausminti, ir veiklos jiems prigalvoja. Manishke tiek nusikala, kad parejus 20 val. jau griuna miegoti ax.gif

biggrin.gif
Na mes ten laikinai kol aukletoja musu atostogose.

QUOTE(Mikutė @ 2009 11 20, 15:11)
mes turim pradeti lankyti darzeli si nuo lapkricio 30d. Triusiuku grupe, gal kuri ten vedate savo mazyli? kaip aukletojos ir dar labai rupi kaip ten situacija su gripo epidemija, nezinau ar leisti vaika dabar ar dar palaukti keles savaites.

Kiek zinau musu darzeli dar tvarka. smile.gif Bet kaip ir visur vaikuciai serga,turi praeit per sita kol adaptuojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikutė @ 2009 11 20, 16:11)
mes turim pradeti lankyti darzeli si nuo lapkricio 30d. Triusiuku grupe, gal kuri ten vedate savo mazyli? kaip aukletojos ir dar labai rupi kaip ten situacija su gripo epidemija, nezinau ar leisti vaika dabar ar dar palaukti keles savaites.

Apie aukletoja rashiau bishki ankschiau thumbup.gif Grupeje ana savaite sirgo berods tik vienas vaikas. Apie jokius karantinus kolkas niekas nekalba.
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2009 11 17, 14:44)
thumbup.gif aha, chia pas manishke tos papugeles. Ir aukletoja Zita norechiau grazhiu zodzhiu pamineti, moka ir verkianti vaikeli nuraminti ir sudrausminti, ir veiklos jiems prigalvoja. Manishke tiek nusikala, kad parejus 20 val. jau griuna miegoti ax.gif


maniske irgi eina i sia grupe thumbup.gif apie si darzeli galiu pasakyti tik GERAI. aukletoja superine. maniske is pradziu asarodavo (kas pilnai suprantama), tai aukletoja iskart ja ant rankyciu paima ir nuramina. uzsiima su jais, soka, dainuoja ir t.t. thumbup.gif o dabar is darzelio neina kaip paimti schmoll.gif verkia, nes nenori namo biggrin.gif

QUOTE(Mikutė @ 2009 11 20, 15:11)
mes turim pradeti lankyti darzeli si nuo lapkricio 30d. Triusiuku grupe, gal kuri ten vedate savo mazyli? kaip aukletojos ir dar labai rupi kaip ten situacija su gripo epidemija, nezinau ar leisti vaika dabar ar dar palaukti keles savaites.


butent mes ir einam i Triusiuku grupe mirksiukas.gif as leidziu, nors ir nedirbu. gripa ir TB ir tu pati gali "atnesti" is darbo ar kur kitur. maniske sirgo pora kartu, bet dalis ir mano kaltes buvo, uzleidau sloga (galvojau negydoma praeis greiciau), kuri peraugo i pulinga sloga, o veliau pulinga angina.
aukletoja isties puiki. pasakydavo, kad reikia silciau rengti. uzpakaliukas niekad nebuvo pasutes. beje, viena diena buvo kitoje grupeje (aukletojai buvo iseigine), tai grizo visa verkdama, nes jai niekas pampio nepakeite ir buvo ziauriai issute doh.gif
Atsakyti