Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(vineypooh @ 2012 09 03, 18:03)
Kas ėjot pas auklėtoją marytę? būčiau labai dėkinga už atsiliepimus apie ją  ax.gif


Man Marytė labai faina auklėtoja. tikrai labai miela, švelni, atrodo tikrai nerimauja dėl vaikų, jei kas negerai. Ir vaikams ji patinka.

QUOTE(Meškuolė @ 2012 09 04, 08:57)
O čia ta Boružėlių grupė, kur miegamojo langai į Savanorių pr.? Jei taip, tai jau ten visą vasarą remontai vyksta. Bus, matyt, "išlaižyta" grupė smile.gif


nežinau į kurią pusę langai, bet kiek žinau, ten kapitalinį remontą daro, sako bus viskas naujai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 09 04, 08:57)
O čia ta Boružėlių grupė, kur miegamojo langai į Savanorių pr.? Jei taip, tai jau ten visą vasarą remontai vyksta. Bus, matyt, "išlaižyta" grupė smile.gif

Neįsivaizduoju, kur tie langai išeina.. blush2.gif

QUOTE(pupune @ 2012 09 04, 18:06)
Man Marytė labai faina auklėtoja. tikrai labai miela, švelni, atrodo tikrai nerimauja dėl vaikų, jei kas negerai. Ir vaikams ji patinka.
nežinau į kurią pusę langai, bet kiek žinau, ten kapitalinį remontą daro, sako bus viskas naujai smile.gif

man iš pirmo žvilgsnio irgi maloni pasirodė.. MB nusprendė, kad pakankamai griežta yra.. įdomu aišku būtų pamatyt, kaip dirba su vaikais.. bet juk neįmanoma, kai tėvai šalia ir vaikai ir auklėtojai kitaip elgias..

Pupune, o jūs į kokią grupę vaiką vedat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vineypooh: 04 rugsėjo 2012 - 21:59
QUOTE(pupune @ 2012 09 04, 17:06)

nežinau į kurią pusę langai, bet kiek žinau, ten kapitalinį remontą daro, sako bus viskas naujai smile.gif

bet tai pasisekė jums, nereikės už remontą mokėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2012 09 03, 17:03)
šian darželyje visiška netvarka..  doh.gif
atėjau pasiimt vaiko, paaiškėjo, kad ji prevesta į kitą grupę.. šiek tiek nusivyliau auklėtoja, galėjo juk paskambint pasakyt, pasitart, paklaust mūsų nuomonės..
mes kaip tik į tą remontuojamą boružėlių grupę turėjome eiti. ir dėl to remonto pati direktorė liepė kol kas pasilikti senojoj grupėj..

nauji vaikučiai, nauja aplinka, nauja auklėtoja.. bereikalingas stresas vaikui cry.gif

Kas ėjot pas auklėtoją marytę? būčiau labai dėkinga už atsiliepimus apie ją  ax.gif

pasisekė Jums dėl auklėtojos, tikrai puikiai atlieka savo darbą, rūpestinga, užsiima su vaikais ir t.t. Mūsų vyresnėlis lankėsi pas ją grupėje, viskas buvo puiku, nors pasilikdavo su ašaromis, bet patikdavo jam darželyje,daug visokios veiklos buvo, dabar prisimena kaip labai gerą auklėtoją 4u.gif todėl mes sugrįžę po vasaros atostogų labai džiaugiamės, kad ir mažasis perėjo į šią grupę. Remontai neturėtų ilgai trukti, šiandien auklėtoja sakė, kad tikėtina, kad kitą savaitę jau vaikai bus savo grupėje, Sėkmės!!!
Atsakyti
QUOTE(jankabara @ 2012 09 05, 19:57)
pasisekė Jums dėl auklėtojos, tikrai puikiai atlieka savo darbą, rūpestinga, užsiima su vaikais ir t.t. Mūsų vyresnėlis lankėsi pas ją grupėje, viskas buvo puiku, nors pasilikdavo su ašaromis, bet patikdavo jam darželyje,daug visokios veiklos buvo, dabar prisimena kaip labai gerą auklėtoją 4u.gif todėl mes sugrįžę po vasaros atostogų  labai džiaugiamės, kad ir mažasis perėjo į šią grupę. Remontai neturėtų ilgai trukti, šiandien auklėtoja sakė, kad tikėtina, kad kitą savaitę jau vaikai bus savo grupėje, Sėkmės!!!

oi, smagu girdėt tokius atsiliepimus.. ačiū 4u.gif
Atsakyti
O as turiu klausima darzelio senbuviams, nuo keliu metuku logopede su vaikuciu uzsiimti pradeda? Ar ima tik vyresnius ar maziukams irgi padeda?
Atsakyti
QUOTE(Mamyciukass228 @ 2012 09 06, 20:54)
O as turiu klausima darzelio senbuviams, nuo keliu metuku logopede su vaikuciu uzsiimti pradeda? Ar ima tik vyresnius ar maziukams irgi padeda?


Na priklausomai nuo to, ką vadinsite mažiukais? Lopšelinukai dar apskritai tik pradeda kalbėti, vieni daugiau, kiti mažiau. O logopedė šiame darželyje su vaikiukais užsiėmimai buvo nuo perėjimo į darželinę grupę, kai jau po truputį supranta.
Atsakyti
Sveiki,
mes tik ka istojome i Trusiuku grupe.
Kol kas ispudziai nevienareiksmiai.
Vakar pirma diena pasirode keista - vaiku amzius grupeje skiriasi, didesni stumdo mazesnius, sauskelnes keiciamos tvarkingai, bet kai aukletoja grupeje 1 (tadien padejejos praktiskai nebuvo), tai nzn nzn, iseina vienam keisti sauskelniu, likusieji lieka be prieziuros.
Grupeje man pasirode vesoka.
Turi viena soske ant visu blink.gif Gerai, kad mano nuo 2 men. neima soskes.
Siandien kaip bebutu keista - viskas tvarkoje. Sunus neverke (skambino), pamaitintas - mes lankome puse dienos, grizes namo, valgyt nenorejo, tik miegot.
Nors as nesiskundziau, tiesiog nuejau pasikalbeti su administracija del padejejos ir kada ji buna, nes vienai Zitai su tiek vaiku per sudetinga, siandien sulaukiau kaip ir priekaisto, kad esu nepatenkinta prieziura. Na, tiek to... Mano teise dometis.
Ziuresim, kas cia bus.
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2012 09 18, 14:16)
Sveiki,
mes tik ka istojome i Trusiuku grupe.
Kol kas ispudziai nevienareiksmiai.
Vakar pirma diena pasirode keista - vaiku amzius grupeje skiriasi, didesni stumdo mazesnius, sauskelnes keiciamos tvarkingai, bet kai aukletoja grupeje 1 (tadien padejejos praktiskai nebuvo), tai nzn nzn, iseina vienam keisti sauskelniu, likusieji lieka be prieziuros.
Grupeje man pasirode vesoka.
Turi viena soske ant visu  blink.gif Gerai, kad mano nuo 2 men. neima soskes.
Siandien kaip bebutu keista - viskas tvarkoje. Sunus neverke (skambino), pamaitintas - mes lankome puse dienos, grizes namo, valgyt nenorejo, tik miegot.
Nors as nesiskundziau, tiesiog nuejau pasikalbeti su administracija del padejejos ir kada ji buna, nes vienai Zitai su tiek vaiku per sudetinga, siandien sulaukiau kaip ir priekaisto, kad esu nepatenkinta prieziura. Na, tiek to... Mano teise dometis.
Ziuresim, kas cia bus.

O tai kiek vaikų buvo dieną?

Jeigu atvirai, tai man atrodo, kad Jūs per daug susirūpinusi. Atsipalaiduokit smile.gif Jūsų vaikas žengė žingsnį suaugusio žmogaus link.
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2012 09 18, 15:16)
Sveiki,
mes tik ka istojome i Trusiuku grupe.
Kol kas ispudziai nevienareiksmiai.
Vakar pirma diena pasirode keista - vaiku amzius grupeje skiriasi, didesni stumdo mazesnius, sauskelnes keiciamos tvarkingai, bet kai aukletoja grupeje 1 (tadien padejejos praktiskai nebuvo), tai nzn nzn, iseina vienam keisti sauskelniu, likusieji lieka be prieziuros.
Grupeje man pasirode vesoka.
Turi viena soske ant visu  blink.gif Gerai, kad mano nuo 2 men. neima soskes.
Siandien kaip bebutu keista - viskas tvarkoje. Sunus neverke (skambino), pamaitintas - mes lankome puse dienos, grizes namo, valgyt nenorejo, tik miegot.
Nors as nesiskundziau, tiesiog nuejau pasikalbeti su administracija del padejejos ir kada ji buna, nes vienai Zitai su tiek vaiku per sudetinga, siandien sulaukiau kaip ir priekaisto, kad esu nepatenkinta prieziura. Na, tiek to... Mano teise dometis.
Ziuresim, kas cia bus.


Gal pirmiau reiketu su aukletoja kalbetis, paklausti norimos informacijos, o paskui jau kreiptis i administracija, jei kazkas nepatinka? Kitaip bus sunku sukurti normalius santykius su darbuotojomis.
Atsakyti
Labas, visoms,

Norejau pasidalinti pirmaisiais ispudziais apie darzeli. Mes lankom nuo rugsejo 3 Bituciu grupe.

Rytiniai verkimai atsisveikinant kasdien slopsta, pastarasias dienas jau atrodo kaip kokie dirbtiniai paverkimai, kad pritraukti aukletojos demesi. Atrodo, kad adaptuojames, letai ir uztikrintai.

Kas labai dziugina, tai musu vaiko pazanga. Rugpjuti sukako 2 metukai. Atsistebet negalime. Pati per visa vasara nesugebejau atpratint nuo pampersu, puoduko isteriskai klykdama atsisakydavo grieztai. Dabar pati lipa ant tualeto, daro sisiuka. O vakar taip juokingai ant tualeto stenejo su balsu. Nezinau, aukletojos matyt juos taip mokina, nu labai juokingai smile.gif svarbiausia, rezultatas buvo smile.gif pradejo pati rentis, nusirengti. Intensyviai mokosi uzsegti- atsegti sagas. Valgo namie tik pati, jei maitinu, nevalgys ir viskas. Daro manksta, pritupimus, soka, krypuoja. Ir kosminiu greiciu vystosi kalba, eme labai daug sneketi, pasakoti, kasdien vis nauju zodziu pasako.

Na, is minusu, tai ka, ismoko purslotis liezuvi iskisus doh.gif, isgerti gerima ir praskalavus spjauti atgal doh.gif , yra uzejus manija kad viskas "mano" doh.gif ... buvo viena karta parvesta is darzelio, pampersas pakeistas, bet kirksnyje klostyje kakuciai neisvalyti....bet taip buvo tik viena karta...

Tai va tokie ispudziai, paziuresim, kaip bus toliau 4u.gif Butu smagu, kad ir daugiau mamyciu pasidalintu savo pirmaisiais ispudziais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pellagija: 27 rugsėjo 2012 - 09:01
Greitai tobulėja Jūsų dukrelė. Gal dėl to, kad mergaitė. Jos vis tiek greičiau visko išmoksta smile.gif
Dėl "mano", tai ir aš pastebėjau, kad palankius pasidarė viskas "mano" ir "tavo". Bet man tas netrukdo. Pastebėjau, kad tai nėra kažkoks savinimasis, o tiesiog atsirūšiavimas. Sako: čia mano. O aš sakau: taip, tavo, ar galiu pasinaudoti? O jis ramiai atsako: taip. Tiesiog užtenka patvirtinimo, kas kieno smile.gif Gal čia ir amžius toks.
Atsakyti