Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Meškuolė @ 2012 06 14, 09:21)
Jeigu atvirai, tai man keista girdėti, kad tokia situacija. Nuo rudens kaip tik vietų daugiau būna. Mes nunešėm prašymą gruodį, o nuo vasario pradėjom vesti ir dar laisvų vietų grupėje buvo. Gal grupių skaičių sumažino  g.gif


Maziuku sake 3 grupes , jei po 15, nes priima 45 vaikus.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 06 12, 22:48)
Norėčiau atsiliepimų apie auklėtoją, deja tik jos vardo nežinau. Tik žinau, kad nauja, jauna po mokslų, lygtais tik pirmi metai dirba ir atrodo su mažiukais. Įdomu jos atidumas, patirtis, bendravimas ir santykiai su vaikais?

Dėkoju  4u.gif


Jei ta dainininkė, tai gera labai 4u.gif (speco atsileipimas apie ją)
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2012 06 14, 16:53)
Jei ta dainininkė, tai gera labai  4u.gif (speco atsileipimas apie ją)


Nežinau ar daininkė smile.gif
gal dar kas nors pasidalins žiniomis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 06 14, 17:57)
Nežinau ar daininkė smile.gif
gal dar kas nors pasidalins žiniomis? smile.gif


Gal apie auklėtoją Valentiną daugiau atsiliepimų galima?smile.gif
Kaip suprantu ji labai jauna.. ar moka prisipratinti vaikus? Ar užsiima? Ar atidi?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ji buvo mūsų grupėje. Mūsų lialiai labai patiko, ir mums irgi. Kai ateidavome pasiimti vaiko, Valentina visą laiką su vaikais užsiėmusi, žaidžia.
Atsakyti
QUOTE(Aguoniukas78 @ 2012 06 12, 15:26)
Sveikos, mamos,
nuo rudens keliausime i Bituciu grupe, tai noretusi suzinoti daugiau apie sios grupes gyvenima, aukletojas, kokios jos? ar vaikuciams patinka?kaip priima naujai atejusi klecka, baisiai rupi, buciau labai dekinga uz kokia zinia:)

Mes į šią grupę prisijungėm vėliau, nuo sausio mėn.; pratinomės sunkokai. Auklėtojos Rasa ir Janina.. man Rasa labiau patiko, bet iš tiesų tai abi labai normalios.. Dukrytė labai mėgo šeimininkutę Editą..
Labai užsiiminėja su vaikučiais, rytais dainuoja, šoka, makšteles daro.. piešia, klijuoja - būna išdėlioti darbeliai persirengimo kambary - gale metų juos visus atidavė.
dar man labai patiko, kad vedė vaikus į lauką.
Atsakyti
Sveikos,
\
rudeni mano mazius prades lankyti Gandriuku darzelio grupe. Gal kas gali papasakoti kokia ten aukletoja (Daiva rodos)? Kaip su vaikais elgiasi? (kiek suprantu ji siais metais turejo isleisti dickiu grupe ir nuo rudens gaus nauja).

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovivana @ 2012 06 20, 16:21)
Sveikos,
\
rudeni mano mazius prades lankyti Gandriuku darzelio grupe. Gal kas gali papasakoti kokia ten aukletoja (Daiva rodos)? Kaip su vaikais elgiasi? (kiek suprantu ji siais metais turejo isleisti dickiu grupe ir nuo rudens gaus nauja).

Aciu 4u.gif

Super good.gif. Myli vaikus, vaikai myli ją. Bent jau mano vaikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovivana @ 2012 06 20, 16:21)
Sveikos,
\
rudeni mano mazius prades lankyti Gandriuku darzelio grupe. Gal kas gali papasakoti kokia ten aukletoja (Daiva rodos)? Kaip su vaikais elgiasi? (kiek suprantu ji siais metais turejo isleisti dickiu grupe ir nuo rudens gaus nauja).

Aciu 4u.gif

Galiu vienareiksmiskai pasakyti - jums ziauriai pasiseke 4u.gif
O mes iskeliaujam pas Laimute i Voveriuku grupe... gal kas ka gali papasakoti is lankanciu pas ja smile.gif labai neramu keiciant grupe unsure.gif
Atsakyti
4u.gif Aciu uz atsakymus. Tikiuosi iki rugsejo sarasai nepasikeis ir eisime i Gandriukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dynka Si @ 2012 06 13, 20:14)
Mano sunus lanko jau nuo rudens Bituciu grupe,esam labai patenkinti.Pagrindine aukletoja Rasa,dar kartais buna aukletoja Janina.Abi labai saunios ir atidzios aukletojos smile.gif .Aciu joms! smile.gif Tikrai nesijaudinkit,paliksit savo maziuka patikimose rankose.Sekmes smile.gif

aciu labai uz info:)
Papildyta:
QUOTE(vineypooh @ 2012 06 20, 10:22)
Mes į šią grupę prisijungėm vėliau, nuo sausio mėn.; pratinomės sunkokai. Auklėtojos Rasa ir Janina.. man Rasa labiau patiko, bet iš tiesų tai abi labai normalios.. Dukrytė labai mėgo šeimininkutę Editą..
Labai užsiiminėja su vaikučiais, rytais dainuoja, šoka, makšteles daro.. piešia, klijuoja - būna išdėlioti darbeliai persirengimo kambary - gale metų juos visus atidavė.
dar man labai patiko, kad vedė vaikus į lauką.

aciu uz info:) tikiuosi mano mazoji greitai pripras...gal galite pasakyti, kiek laiko aukletojos leidzia pratinti vaika darzelyje? dekoju:)
Atsakyti
QUOTE(Aguoniukas78 @ 2012 07 23, 13:36)
gal galite pasakyti, kiek laiko aukletojos leidzia pratinti vaika darzelyje? dekoju:)

O ką turite omeny sakydama "pratinti"? Man direktorė pasakė, kad tą pačią dieną trumpam palikčiau, bet tik kitą dieną palikau, o pirmąją ant kėdutės pasėdėjau ir su auklėtoja pakalbėjau.
Atsakyti