Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(nurija @ 2012 06 12, 10:20)
Man ir drauges vaikuciui pavasari po velyku telefonu direktore pasake, kad pakliunam i darzeli ir priima, dabar birzeli turim parasyti prasymys jau sako, kad nepriima, nes nepakliunam, isvis nesuprantu kokia cia tvarka pas juos, sakyciau , kad man vienai taip but pasakius, bet lygiai taip ir draugei pasake. Ir sarasus jau sia saviete is naujo sudarineja.


Turbut taip yra del naujos patvirtintos tvarkos del priemimo i darzelius. Nuo siol prasymus priimines tik savivaldybe.

http://gyvenimas.del...a.d?id=58883721
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2012 06 12, 09:20)
Man ir drauges vaikuciui pavasari po velyku telefonu direktore pasake, kad pakliunam i darzeli ir priima, dabar birzeli turim parasyti prasymys jau sako, kad nepriima, nes nepakliunam, isvis nesuprantu kokia cia tvarka pas juos, sakyciau , kad man vienai taip but pasakius, bet lygiai taip ir draugei pasake. Ir sarasus jau sia saviete is naujo sudarineja.

o kokio amžiaus vaikučiai? Kiek žinau, 2009 m. gimusių grupės iš savų lopšiukų pilnai sukomplektuotos ir dar per viršų krenta. Sakė, nebent kas nuspręstų į kitus darželius eiti, tada gal atsirastų vietų.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 06 12, 13:07)
o kokio amžiaus vaikučiai? Kiek žinau, 2009 m. gimusių grupės iš savų lopšiukų pilnai sukomplektuotos ir dar per viršų krenta. Sakė, nebent kas nuspręstų į kitus darželius eiti, tada gal atsirastų vietų.

[U]

Vaikuciai 2010 m gimimo abu.
Papildyta:
QUOTE(Rinne @ 2012 06 12, 11:32)
Turbut taip yra del naujos patvirtintos tvarkos del priemimo i darzelius. Nuo siol prasymus priimines tik savivaldybe.

http://gyvenimas.del...a.d?id=58883721


Apie naujaja tvarka as zinau, bet prasymai jau buvo parasyti dar pries siai tvarkai pasitirtinant ir taip suprantu ji galios naujai pateiktiems prasymams. juk dabar sias grupes dar direktore formuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nurija: 12 birželio 2012 - 12:37
QUOTE(nurija @ 2012 06 12, 12:33)
[U]

Vaikuciai  2010 m gimimo abu.


o jūs į darželį ar lopšelį norit? Į darželį tai net savų lopšelinukų, gimusių 2010 m., nepriima.
Atsakyti
Sveikos, mamos,
nuo rudens keliausime i Bituciu grupe, tai noretusi suzinoti daugiau apie sios grupes gyvenima, aukletojas, kokios jos? ar vaikuciams patinka?kaip priima naujai atejusi klecka, baisiai rupi, buciau labai dekinga uz kokia zinia:)
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 06 12, 14:03)
o jūs į darželį ar lopšelį norit? Į darželį tai net savų lopšelinukų, gimusių 2010 m., nepriima.


I lopseli, vaikuciui tik 2 m su biskiu.
Atsakyti
o as ant sitos direktores esu baisiai supykusi bash.gif
mums ji sausio menesi pasake,kad jokiu problemu nebus, kad priims i darzeli balandi, ateiti jau su pazyma is gydytojo ir panasiai. o kai atejom, sako vietu nera doh.gif
taip ir paliko mus "ant ledo". taip ir nesuprantu, ar as durna, nesuprantu, ka zmones sako, ar ji, kad zada tai,ko ivykdyti negali...
Atsakyti
Norėčiau atsiliepimų apie auklėtoją, deja tik jos vardo nežinau. Tik žinau, kad nauja, jauna po mokslų, lygtais tik pirmi metai dirba ir atrodo su mažiukais. Įdomu jos atidumas, patirtis, bendravimas ir santykiai su vaikais?

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguoniukas78 @ 2012 06 12, 14:26)
Sveikos, mamos,
nuo rudens keliausime i Bituciu grupe, tai noretusi suzinoti daugiau apie sios grupes gyvenima, aukletojas, kokios jos? ar vaikuciams patinka?kaip priima naujai atejusi klecka, baisiai rupi, buciau labai dekinga uz kokia zinia:)

Mano sunus lanko jau nuo rudens Bituciu grupe,esam labai patenkinti.Pagrindine aukletoja Rasa,dar kartais buna aukletoja Janina.Abi labai saunios ir atidzios aukletojos smile.gif .Aciu joms! smile.gif Tikrai nesijaudinkit,paliksit savo maziuka patikimose rankose.Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliux403 @ 2012 06 12, 23:00)
o as ant sitos direktores esu baisiai supykusi  bash.gif
mums ji sausio menesi pasake,kad jokiu  problemu nebus, kad priims i darzeli balandi, ateiti jau su pazyma is gydytojo ir panasiai. o kai atejom, sako vietu nera doh.gif
taip ir paliko mus "ant ledo". taip ir nesuprantu, ar as durna, nesuprantu, ka zmones sako, ar ji, kad zada tai,ko ivykdyti negali...


man buvo panašiai, dar net panašiu laiku. tik aš sužinojusi, kai mus pravarė, kad ir kitą mano pažįstamą mamą pravarė baisiai įsiūtau ir susisiekiau su savivaldybe. vietų atsirado kaip mat, mūsų abiejų vaikams .
mums ne tai kad vietų nebebuvo, bet buvo dingę mūsų prašymai ir iš vis kas čia mes tokios ir ko norim cool.gif - na tokia buvo sukurta situacija.
Atsakyti
QUOTE(doviliux403 @ 2012 06 12, 23:00)
o as ant sitos direktores esu baisiai supykusi  bash.gif
mums ji sausio menesi pasake,kad jokiu  problemu nebus, kad priims i darzeli balandi, ateiti jau su pazyma is gydytojo ir panasiai. o kai atejom, sako vietu nera doh.gif
taip ir paliko mus "ant ledo". taip ir nesuprantu, ar as durna, nesuprantu, ka zmones sako, ar ji, kad zada tai,ko ivykdyti negali...



tai ir mums pasake su drauge , kad musu vaikuciai patenka nuo rugsejo ir nustojau veziot i kitus darzelius prasymus, o va likom ant ledo doh.gif
Atsakyti
Jeigu atvirai, tai man keista girdėti, kad tokia situacija. Nuo rudens kaip tik vietų daugiau būna. Mes nunešėm prašymą gruodį, o nuo vasario pradėjom vesti ir dar laisvų vietų grupėje buvo. Gal grupių skaičių sumažino g.gif
Atsakyti