Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Meškuolė @ 2012 03 07, 19:47)
Tik kam tas oro gaiviklis?


va būtėnt, kam tas oro gaiviklis? doh.gif Taigi chemija vaikams... ir ką daryti su tiek oro gaiviklių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 03 07, 21:01)
va būtėnt, kam tas oro gaiviklis?  doh.gif Taigi chemija vaikams... ir ką daryti su tiek oro gaiviklių  biggrin.gif

Jūs dar nevedat? Lyg nuo kovo minėjot, kad vesit ax.gif
Atsakyti
Mes pradejome nuo kovo praeitų metų lankytis Kiškučiu grupėje, po savaitės lankymo gavau tokį pat sąrasą (tik skelbimo miltelių nebuvo). Rudenį, tiesa, buvo jau kiek mazesnis sąrašas, jau be oro gaiviklio. Nes mene irgi tas oro gaiviklis labai "pritrenkė" šiame sąraše. Pabendravau su savo pažįstamais, kurių vaikai lanko kitus daržekius, išsiaiškinau kaip pas juos. Manau, kad galime daryti ir bendrą biudžetą šioms priemonėms ir tada bus kiek lengviau kontroliuoti tų išlaidų.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 03 07, 21:01)
va būtėnt, kam tas oro gaiviklis?  doh.gif

Aš kažkaip nematau nieko blogo, jeigu vaikučiams pakakojus papurškia jo tualete ax.gif Mes šiaip jokio sarašiuko negavom. Iš buitinės chemijos paprašė atnešti indų ploviklio ir kokio nors universalaus valiklio. Prieš Kalėdas teiravausi ar nereikia vėl ko nors atnešti, atsakė, kad ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S..K..: 07 kovo 2012 - 22:42
QUOTE(Meškuolė @ 2012 03 07, 22:16)
Jūs dar nevedat? Lyg nuo kovo minėjot, kad vesit  ax.gif


1 k buvom jau apsižiūrėti, bet poto lanavom nuo šio pirmadienio lankyti jau. Bet susirgom, tai šią savaitę laikau namie.
Aš klausiau ir direktorės ir auklėtojos ar ko nors reikia nupirkti. Sakė "ačiū, mamyte, nieko mums nereikia" smile.gif
Atsakyti
Bet as visdelto buciau uz ta varianta, kad surinkti pinigelius ir tegul perkasi pacios visas priemones ko reikia.
Atsakyti
QUOTE(Snaiguole @ 2012 03 08, 10:17)
Bet as visdelto buciau uz ta varianta, kad surinkti pinigelius ir tegul perkasi pacios visas priemones ko reikia.


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 03 08, 08:20)
1 k buvom jau apsižiūrėti, bet poto lanavom nuo šio pirmadienio lankyti jau. Bet susirgom, tai šią savaitę laikau namie.
Aš klausiau ir direktorės ir auklėtojos ar ko nors reikia nupirkti. Sakė "ačiū, mamyte, nieko mums nereikia"  smile.gif

Tai ir gyvenkit ramiai. Kai reikės, paprašys mirksiukas.gif

Ir kaip Jums patiko viskas?
Atsakyti
SAULUČIŲ GRUPĖS TĖVELIAI!!!!!!
Šiandien susirinkimas 17 val - aktų salė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes. smile.gif Norejau paklausti, gal ka nors zinote, kokia yra situacija su eilemis i si darzeli siemet?
Atsakyti
QUOTE(akstute @ 2012 05 22, 12:06)
Sveikos, mamytes. smile.gif Norejau paklausti, gal ka nors zinote, kokia yra situacija su eilemis i si darzeli siemet?

Laba, as kiek zinau taip buvo eile 75 vaikai, o prieminas apie 40.....
Atsakyti
Man ir drauges vaikuciui pavasari po velyku telefonu direktore pasake, kad pakliunam i darzeli ir priima, dabar birzeli turim parasyti prasymys jau sako, kad nepriima, nes nepakliunam, isvis nesuprantu kokia cia tvarka pas juos, sakyciau , kad man vienai taip but pasakius, bet lygiai taip ir draugei pasake. Ir sarasus jau sia saviete is naujo sudarineja.
Atsakyti