Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(pupune @ 2012 02 08, 10:34)
O triušiukų grupėj niekas nesikeičia? Neužilgo bandysim ir mes prisijungti. Kaip auklėtoja priima naujokus? Ar moka gražiai įjungti ir pripratinti vaikus? Nes bijau net pagalvoti, kaip dukrytė verks, kai ją reiks palikti  verysad.gif O jei dar auklėtoja nesupras labai to..  verysad.gif

Mes šią savaitę pradėjom lankyti triušiukus. Dar griežtos nuomonės neturiu apie auklėtoją, bet kol kas viskas gerai. Šilta moteris atrodo. Nespaudžia naujokų. Šiandien dar kaip tik paklausiau, ką su puodu daro, ar sodina. Sakė, nenoriu gąsdinti dar, gal kitą savaitę pradėsiu. Ir valgyti, kaip supratau, nesodino. Laukė, kol pats nueis. Na, aš jai buvau sakiusi, kad prie valgio nespaudžiu, tai gal dėl to taip elgėsi.
Išeinant šiandien sūnus šypsojosi jai, atia rodė. Kai nuėjome ryte, atpažino takelį, irgi nudžiugo. Manau, viskas gerai su auklėtoja smile.gif
Va, pirmadienį buvau visą laiką kartu, tai teko matyti, kaip auklėtoja elgiasi. Tai koks vaikas susigraudina, pradeda verkti, tai ji bėga prie jo, klausia, kas nutiko, nuramina.
O dėl nerimo ir baimės, tai puikiai suprantu. Šiandien palikau, nuėjau iki parduotuvės, ten mašinos sūpuotis stovi, prisiminiau, kaip su juo nepraeidavom, ir pačiai teko ašaras ryti. Nu sunku labai. Ir, man atrodo, mums sunkiau nei vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 02 08, 16:52)
Mes šią savaitę pradėjom lankyti triušiukus. Dar griežtos nuomonės neturiu apie auklėtoją, bet kol kas viskas gerai. Šilta moteris atrodo. Nespaudžia naujokų. Šiandien dar kaip tik paklausiau, ką su puodu daro, ar sodina. Sakė, nenoriu gąsdinti dar, gal kitą savaitę pradėsiu. Ir valgyti, kaip supratau, nesodino. Laukė, kol pats nueis. Na, aš jai buvau sakiusi, kad prie valgio nespaudžiu, tai gal dėl to taip elgėsi.
Išeinant šiandien sūnus šypsojosi jai, atia rodė. Kai nuėjome ryte, atpažino takelį, irgi nudžiugo. Manau, viskas gerai su auklėtoja  smile.gif
Va, pirmadienį buvau visą laiką kartu, tai teko matyti, kaip auklėtoja elgiasi. Tai koks vaikas susigraudina, pradeda verkti, tai ji bėga prie jo, klausia, kas nutiko,  nuramina.
O dėl nerimo ir baimės, tai puikiai suprantu. Šiandien palikau, nuėjau iki parduotuvės, ten mašinos sūpuotis stovi, prisiminiau, kaip su juo nepraeidavom, ir pačiai teko ašaras ryti. Nu sunku labai. Ir, man atrodo, mums sunkiau nei vaikams.


Oi, ačiū, kaip gerai naujos žinios 4u.gif
O neverkia sūnelis? Tik savaitė ir paliekate jau?
Koks auklėtojos vardas? Kokio amžiaus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 02 08, 16:07)
Oi, ačiū, kaip gerai naujos žinios  4u.gif
O neverkia sūnelis? Tik savaitė ir paliekate jau?
Koks auklėtojos vardas? Kokio amžiaus?  mirksiukas.gif


Jis ne pirmą kartą jau yra paliekamas taip su svetimais, tai ne naujiena jam. Aš buvau pirmadienį kartu su juo. Tada antradienį palikau 2 valandoms. Išeidama bandžiau jam pasakyti, kad išeinu, kada grįšiu, bet jam tik vaikai ir žaislai galvoje buvo biggrin.gif Tai auklėtoja sakė, kad po kokio pusvalandžio susivokė, kad mamos nėra, apsiašarojo, bėgo prie durų. Na, bet įsitikino, kad išėjau, auklėtoja parodė naujų žaislų ir taip prabuvo. Šiandien jau 3 valandoms buvau palikusi. Tai atsisveikinant buvo nusiminęs. Bet užtat paskui neverkė paliktas. Tai tik tokia mūsų 3 dienų patirtis smile.gif
Auklėtoja Zita kol kas buvo. Manau, apie 50 jai turėtų būti. Bet, kaip supratau, dar bus ir Janina. Mačiau aš ją trumpai, tai tokia iš išvaizdos nepasirodė maloni, bet iš to, kaip bendrauja su vaikais, visai patiko. O ir vaikai prie jos eina.
O kada jūs planuojate pradėti? Ir koks amžius? Maniškiui dar 2 metų nėra, tik kovą bus.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 02 08, 17:17)
Jis ne pirmą kartą jau yra paliekamas taip su svetimais, tai ne naujiena jam. Aš buvau pirmadienį kartu su juo. Tada antradienį palikau 2 valandoms. Išeidama bandžiau jam pasakyti, kad išeinu, kada grįšiu, bet jam tik vaikai ir žaislai galvoje buvo  biggrin.gif Tai auklėtoja sakė, kad po kokio pusvalandžio susivokė, kad mamos nėra, apsiašarojo, bėgo prie durų. Na, bet įsitikino, kad išėjau, auklėtoja parodė naujų žaislų ir taip prabuvo. Šiandien jau 3 valandoms buvau palikusi. Tai atsisveikinant buvo nusiminęs. Bet užtat paskui neverkė paliktas. Tai tik tokia mūsų 3 dienų patirtis  smile.gif
Auklėtoja Zita kol kas buvo. Manau, apie 50 jai turėtų būti. Bet, kaip supratau, dar bus ir Janina. Mačiau aš ją trumpai, tai tokia iš išvaizdos nepasirodė maloni, bet iš to, kaip bendrauja su vaikais, visai patiko. O ir vaikai prie jos eina.
O kada jūs planuojate pradėti? Ir koks amžius? Maniškiui dar 2 metų nėra, tik kovą bus.

Brangiosios, pasakysiu AŠ savo nuomonę. Maniškis šį rudenį paliko lopšelio grupę TRIUŠIUKŲ (perėjom į draželinę grupę). Tai iš patirties galiu pasakyti, kad Zitutė tikrai gera ir kaip žmogus ir kaip auklėtoja, mums buvo kaip močiutė, o Janytė tai ir po šiai dienai draugė labai liuks abi auklėtojos. Ir bendrauja labai šauniai, o Janytė tai ir išmuštravojo, kad reikia kaip vyrui pačiam apsirengti/nusirengti ir valgyti kaip vyrui. Esu joms LABAI DĖKINGA. Čia mano nuomonė apie TRIUŠIUKŲ grupės kolektyvą.
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2012 02 08, 16:36)
Brangiosios, pasakysiu AŠ savo nuomonę. Maniškis šį rudenį paliko lopšelio grupę TRIUŠIUKŲ (perėjom į draželinę grupę). Tai iš patirties galiu pasakyti, kad Zitutė tikrai gera ir kaip žmogus ir kaip auklėtoja, mums buvo kaip močiutė, o Janytė tai ir po šiai dienai draugė labai liuks abi auklėtojos. Ir bendrauja labai šauniai, o Janytė tai ir išmuštravojo, kad reikia kaip vyrui pačiam apsirengti/nusirengti ir valgyti kaip vyrui. Esu joms LABAI DĖKINGA. Čia mano nuomonė apie TRIUŠIUKŲ grupės kolektyvą.


Na, man irgi pasirodė, kad Janytė turėtų būti gerai. Na, kad darytų kažką KAIP VYRAS, man nereikia, bet išgyvens bigsmile.gif
Atsakyti
mes ir gi lankėme triušiukų grupę, tai mums abi auklėtojos patiko, bet ypač Janina.
Atsakyti
O kokiu grafiku jos dirba? Kada keičiasi? Mes tik iš ryto buvome, tai vis Zita buvo.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 02 08, 16:17)
Jis ne pirmą kartą jau yra paliekamas taip su svetimais, tai ne naujiena jam. Aš buvau pirmadienį kartu su juo. Tada antradienį palikau 2 valandoms. Išeidama bandžiau jam pasakyti, kad išeinu, kada grįšiu, bet jam tik vaikai ir žaislai galvoje buvo  biggrin.gif Tai auklėtoja sakė, kad po kokio pusvalandžio susivokė, kad mamos nėra, apsiašarojo, bėgo prie durų. Na, bet įsitikino, kad išėjau, auklėtoja parodė naujų žaislų ir taip prabuvo. Šiandien jau 3 valandoms buvau palikusi. Tai atsisveikinant buvo nusiminęs. Bet užtat paskui neverkė paliktas. Tai tik tokia mūsų 3 dienų patirtis  smile.gif
Auklėtoja Zita kol kas buvo. Manau, apie 50 jai turėtų būti. Bet, kaip supratau, dar bus ir Janina. Mačiau aš ją trumpai, tai tokia iš išvaizdos nepasirodė maloni, bet iš to, kaip bendrauja su vaikais, visai patiko. O ir vaikai prie jos eina.
O kada jūs planuojate pradėti? Ir koks amžius? Maniškiui dar 2 metų nėra, tik kovą bus.

Aukletoja Janina nuostabi aukletoja,dirba ir Bituciu grupeje,daug demesio skiria vaikams,darbeliu visokiu pridaro,ir is isvaizdos nelabai galima spresti apie zmogu..svarbiausia,kad moketu prie vaiko prieiti,nuraminti.. Kad sitam darzely blogu aukletoju nera smile.gif
Atsakyti
Mes užrašytos nuo kovo 1d. Bet 2 metukai bus balandį.
na smagu, kad taip gerai ten viskas thumbup.gif Tikiuosi ir maniškė pripras, nes šiaip ji visus tuos 2 metus visą laiką su mumis, kažkaip niekam taip ir nepalikom jos. Na kelis kartus mamai esu palikus keliom valandom, bet tai ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Dynka Si @ 2012 02 08, 21:05)
Aukletoja Janina nuostabi aukletoja,dirba ir Bituciu grupeje,daug demesio skiria vaikams,darbeliu visokiu pridaro,ir is isvaizdos nelabai galima spresti apie zmogu..svarbiausia,kad moketu prie vaiko prieiti,nuraminti.. Kad sitam darzely blogu aukletoju nera smile.gif


kaip smagu girdeti, kad aukletojos geros thumbup.gif maniskei irgi balandi 2 metukai bus, tai nuo balandzio eisim, tik grupes nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliux403: 08 vasario 2012 - 20:24
O kiek "Triušiukų" grupėj vaikučių? Ir kaip tėvelių kolektyvas?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dynka Si @ 2012 02 08, 20:05)
Aukletoja Janina nuostabi aukletoja,dirba ir Bituciu grupeje,daug demesio skiria vaikams,darbeliu visokiu pridaro,ir is isvaizdos nelabai galima spresti apie zmogu..svarbiausia,kad moketu prie vaiko prieiti,nuraminti.. Kad sitam darzely blogu aukletoju nera smile.gif

Na tai ir parašiau, kad patiko, kaip su vaikais bendrauja 4u.gif


QUOTE(pupune @ 2012 02 08, 20:36)
O kiek "Triušiukų" grupėj vaikučių? Ir kaip tėvelių kolektyvas?smile.gif

Neklausiau, kiek vaikų užrašyta, bet pagal spinteles netoli 20. Nors realiai tai kokie 10 būna. Neskaičiavau ax.gif O su tėveliais dar neteko susipažinti.
Atsakyti