Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Klepesova @ 2008 02 27, 22:16)
pikta pasidarė... O ji vargšė eina ir eina... Kituose bent paprastai atsakė- nėra vietų ir taškas. O čia siuntinėja ją vargšiukę.


kažkaip sunku patikėti. gal yra priežastis kokia, kad konkrečiai neatsako.
o gal draugė kažką ne taip suprato?...


QUOTE(Natti @ 2008 02 28, 10:34)
Maniske kaip tik eina i 2006 gimusiuju grupele, tai galiu pasakyti, kad beliko 8 vaikuciai, vienas labai gaila isejo pas angeliukus (vilkikas 2008 02 26 partrenke mazuciuka). Uzuojauta teveliams.


Vejei unsure.gif tas mažiukas mūsų darželį lankė unsure.gif Labai gaila verysad.gif

Atsakyti
Siandien pirma karta buvau nuvedusi savo maziu unsure.gif valandai palikau, ir grizusi radau tebeverkianti, pas aukletoja ant ranku.. Bet patiko aukletoja Zita. Ziuresim,kaip bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(Siboney @ 2008 03 12, 14:57)
Siandien pirma karta buvau nuvedusi savo maziu unsure.gif  valandai palikau, ir grizusi radau tebeverkianti, pas aukletoja ant ranku.. Bet patiko aukletoja Zita. Ziuresim,kaip bus toliau.


nu pirmas kartukas unsure.gif Maniškė pirmas dienas ramiai, o vėliau pradėjo nenorėti doh.gif Kitiems - nuo pradžių nebepatinka be mamos schmoll.gif

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
O mums nepasiseke, kai lankeme si darzeli sunus labai sirgo, o kai perejome i darzeli "Ausrele" vaikas atsigavo, ir sirgo tik 2 kartus per metus. Na negaliu tiksliai pasakyti, gal todel nebesirgo, kad jau buvo vyresnis, bet kadangi ir kitos mamytes turejo panasiu problemu, tai gal kaltas ir darzelis. esu girdejusi, kad kai kuriuose darzeliuose grupes laikas nuo laiko kvarcuoja, kad isnaikintu visokius virusus, gal siame darzelyje to nedaro, nes vis kosedavo ir kosedavo. Ir nustatydavo mums mikoplazmos bakterija, plauciu chlamidija, kurias isnaikinti padedavo tik antibijotikais.

Siaip aplinka sutvarkyta ir aukletoja buvo visai miela.
Atsakyti
Sveikos,
Turiu bėda ir aš nepriima niekur mūsų verysad.gif . Pasižiūrėjau, kad šitas daržiukas yra netoli mūsų būsimų namų, tai bandytume ten patekti. Gal galite nušvieti kokia situacija dabar 2006 metais gimusių vaikučių grupėje. Norisi nors realiai žinoti ar verta bandyti. Ačiū.
Atsakyti
Neseniai savo suneli uzrasiau i Viltene tai jau eisim rugsejo menesi...
O usrasiau i ji nes pazystami lb gyre si darzeli, ir pati kai buvau nuejusi tikrai isitikinai kad alinka tvarkinga, darbuotuojai malonus, ir vaikiuka atrode linksmi smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
na va ir aš susitariau susitikt su darželio direktore trečiadienį ax.gif labai man tiktų šis daržiukas, nes tik per gatvę nuo darbo blush2.gif tik kaži ar yra šansų patekt nuo rugsėjo unsure.gif gal kas lankote ir turite kokių naujų pastebėjimų biggrin.gif
Atsakyti
as dar praeitais metais uzrasiau savaja i si darzeli. girdejau ne viena gera atsiliepima. vedeja pasirode labai maloni, o aplinka labai graziai sutvarkyta ir daug geriau atrodo nei salia esancio darzelio. planavau vesti nuo 2-ju metuku, bet pradesim rugseji ir paskambinus, paklausius ar galim ateiti anksciau, tai iskart pasake, kad be problemu thumbup.gif del sirgimo, tai mano nuostata tokia, kad vieni vaikai labiau linke sirgti, kiti ne ir tai nuo darzelio nepriklauso. net sakyciau labiau nuo tevu priklauso, nes daznai tevai neima biuletenio ir veda siek tiek apsirgusi vaika i darzeli, o ten jau bacilos savo padaro. greitu laiku parasysiu kaip mums einasi rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkaip tarybiniais laikais man šis darželis kvepia. Aplinka lauke gal ir geriau už šalia esančio atrodo, bet viduje nėra ką lyginti. Siūlau labiau pasigilinti į personalą ir vidaus aplinką - girdėjau labai nekokių atsiliepimų.... sory, jei nuvyliau verysad.gif
Atsakyti
Mes shiandien aplankem Viltene ir Vikpede. Labiau linkstu i Viltenes puse, kazkaip man kad su senovinias baldais bet jaukesnis pasirode. Direktore grieztoko veido, bet ji ir neturi buti man drauge-mama, machiau ir piktesniu vedeju blink.gif
Tad jei po savaites patvirtins kad patenkam tai bus valio thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natukas: 19 rugpjūčio 2009 - 14:16
mums tai gavosi nesusipratimas, jau buvau susitarus eit i darba, bet pasirodo mus pamirso irasyti i sarasus, nor patys skambino, kad nuo rugsejo laukia mus unsure.gif Dabar kai buvom atvyke, pasake kad rugsejo vid. turim paskambint, ar atsiras vieta doh.gif
Atsakyti
[sveikos maytes...ir mes ruosiames jungtis prie sio darzeliuko nuo rugsejo...buvome pas vedeja mazdaug liepos men., tai prieme prasyma , ir pasake kad paskambinti rugsejo pradzioj, tada sako bus tikrai aisku, ar atsiras vieta, nes atseit, pagal sarasus vaikiuku pilnai yra, nebent koks vienas kitas issibrauks, neatvyks ir t,t, ir pan...bet paklausus ar yra sansu, tai dar paziurejio i sarasus ir pasake : na, manau kad yra, bet bus tikslaiu rugsejo men..........gal pinigeliu norejo... g.gif ..pirmas ispudis tik ivaziavus pro vartus, man taip pat, kaip kazkuri mamyte minejo , tarybiniais laikas pakvipo, bet vedeja aprode darzeli, pora grupiu, tai labai viskas tvarkinga, svaru,nors baldelaii ir nenauji, bet juk ne tai svarbiausia...grupese tiek daaaaag visokiu zaislu zaidimu, kas dar patiko, kad yra atskiros patalpos miegamieji, kas manau nevisuose darzeliuose yra.... , kvepia skaniu maistu smile.gif na, bus matyt kaip bus, parasysime veliau, jei visgi pradesime ji lankyti....sekmes visiems....
Atsakyti