Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(pupune @ 2011 10 27, 08:58)
Bet kaip faina, kai vaikas nori eiti į darželį  wub.gif
Man baisu darosi, kaip mano pupa pripras. Nes dabar be jos niekur, net už WC durų cypia, kol aš ten minutei  doh.gif O gal kas bandėt, kad tėtis paliktų darželyje? Na, čia kai pripratinimas vyksta smile.gif Gal ne taip jautriai reaguotų  g.gif


Mano sunuti veda tetis, verkia tikrai nemaziau. Cia gal mamai lengviau, kai negirdi, kaip jos vaikas verkia wink.gif Viename straipsnyje skaiciau, kad patariama, kad vaikuti vestu tevelis, kurio nervai "saltesni" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ksiusha84 @ 2011 10 27, 09:52)
Mano sunuti veda tetis, verkia tikrai nemaziau. Cia gal mamai lengviau, kai negirdi, kaip jos vaikas verkia wink.gif Viename straipsnyje skaiciau, kad patariama, kad vaikuti vestu tevelis, kurio nervai "saltesni" smile.gif

drinks_cheers.gif As, kai vaika palikdavau, pirmom dienom uz duru dar ilgai stovedavau, girdejau kaip verkia sunus, vos istverdavau, kad neuzeiti doh.gif O vyras palikdavo ir nekreipe demesio i vaiko verksmus.
Atsakyti
Na, manau reiks bandyti visaip: tiek man, tiek tėčiui palikti... žiūrėsim kaip geriau. Ačiū už pasisakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
As cia su tokiu klausimu.. Ar rytoj dirbs darzelis? blush2.gif Pamirsom paklausti aukletojos doh.gif
Atsakyti


Norėjau paklausti, ar tikrai triušiukų gr nėra pilna? Ar triušiukai - tai mažiausių vaikų grupė? Ar dar kokia yra mažulių kt grupė?

Kiek Jūsų grupėse vaikų?

Mes taip pat lankome triušiukų grupę- situacija kaip jūsų- užsirašėme vėlai, patekome be jokių kyšių, buvau kaip jūs- apšalus smile.gif Auklėtoja Zitutė mums labai patinka- santūri, rūpestinga moteris, kaip kažkuri mamų jau rašė, kartais jos keičiasi su Janina- taip pat šauni auklėtoja. smile.gif
Jau nekalbant apie tai, kad esame vedėjai be galo dėkingi už darželį, dalykas, kuris nustebino ne ką mažiau (nežinau kaip kitose grupėse)- tai, kad visą rugsėjį pati turėjau kelis kartus primygtinai klausti kokių priemonių, reikalingų daiktų nupirkti į darželį. Žinau, kad visuose darželiuose reikia ir kanceliarinių priemonių, ir buitinės chemijos, o čia auklėtoja galų gale vos ne atsiprašinėdama įdavė man tą raštelį ko jiems reikėtų ir dar kelis sykius pakartojo, kad nebūtinai viską iš karto, kad gal mums sunkiau su pinigėliais, nes jauni esam... smile.gif Tiesiog buvau šiltai nustebinta tokio žmogiškumo. Ir taip kalbat apie bet kokį pinigėlių rinkimą ar pagalbą- tas pats. Jie tikrai neprašo daug, ir už tą patį prašydami atsiprašinėja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautesi @ 2011 11 04, 19:35)
dalykas, kuris nustebino ne ką mažiau (nežinau kaip kitose grupėse)- tai, kad visą rugsėjį pati turėjau kelis kartus primygtinai klausti kokių priemonių, reikalingų daiktų nupirkti į darželį. Žinau, kad visuose darželiuose reikia ir kanceliarinių priemonių, ir buitinės chemijos, o čia auklėtoja galų gale vos ne atsiprašinėdama įdavė man tą raštelį ko jiems reikėtų ir dar kelis sykius pakartojo, kad nebūtinai viską iš karto, kad gal mums sunkiau su pinigėliais, nes jauni esam... smile.gif  Tiesiog buvau šiltai nustebinta tokio žmogiškumo. Ir taip kalbat apie bet kokį pinigėlių rinkimą ar pagalbą- tas pats. Jie tikrai neprašo daug, ir už tą patį prašydami atsiprašinėja... doh.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi vis klausinėjau ką reikia atnešti, tai auklėtoja taip nesmagiai jausdamasi, pavardino keletą kanceliarinių prekių, pati klausiau ar nereikia valiklio kokio, tualetinio popieriaus ir pan. Kol kas esu labai patenkinta darželiu, dukrytė labai greitai apsiprato darželyje, kiekvieną rytą dabar išskėtus rankytės ir su didžiausia šypsena bėga pas auklėtojas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2011 11 04, 17:45)
Sveikos,
As cia su tokiu klausimu.. Ar rytoj dirbs darzelis?  blush2.gif  Pamirsom paklausti aukletojos doh.gif


dirbs dirbs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2011 11 04, 18:31)
dirbs dirbs smile.gif

Aciu 4u.gif Galeciau sunu ir namuose palikti, bet gi ir taip savaite prasirgo, vos neisprotejo namuose besededamas doh.gif Jau ir ant sofos sokinejo, ir gulejo, ant sienos kojas padejes, ir ko tik neisdarinejo doh.gif Siandien toks laimingas buvo, kad pagaliau draugus visus pamate thumbup.gif Butu nusikaltimas vaiki namuose palikt, kai darzelis dirba ax.gif
Atsakyti
Noriu pasidometi mamyciu, kuriu vaikuciai eina i geniuku grupe, ar patenkinti, kokia nuomone apie aukletoja ir visa esancia politika?
Atsakyti
kas link aukletojos Zitos...tai geresnes aukletojos as net neysivaizduociau 4u.gif
tik va mes sergam daznai, tai retos viesnios...bet cia kazkur nuskaiciau kad kaledom perka dovaneles aikletojom...
taip daroma tikrai?????? kiekvienas tevas..ar kaip? ..as zalia cia... blush2.gif
Atsakyti
Sakė, kad dėl kalėdų bus kviečiamas susirinkimas, manau, pakalbėsime tada ir apie dovanas auklėtojom, jeigu taip priimta smile.gif
Auklėtoja Zitutė mums irgi šauni atrodo, rūpestinga ir švelni.
Atsakyti
Kažkaip aprimo temutė 4u.gif
Gal kokių naujienų yra? smile.gif
Nuo kovo pradėsiu pratinti savo mažulę eiti į daržiuką... verysad.gif
Atsakyti