Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

Man tai labai patinka sitas darzelis. O jau sventes kokias grazias rengia tai net pavydu smile.gif Gyvenu gretimame name, tai smagu girdeti vaiku, zaidzianciu lauke juoka ir kas labiausiai patinka,tai per sventes grojanti gyva muzika. Neblogos aukletojos ir direktore labai maloni (esu bendravusi). Jai galeciau savo vaika leisciau tik cia.
Atsakyti
Laba vakara. Ar yra mamyciu, vedanciu savo kleckus i "Seklycia" (rodos taip grupe vadinasi). Ar patinka jusu vaikams ir jums? Kaip jums aukletojos?
Mano vaikas nuo rugsejo lanko sia grupe. Nelabai man ten patinka. Maciau dvi aukletojas, nei viena pati neprisistate. Prisistate tik aukletoja Birute, kai paklausiau kaip jos vardas. Kita aukletoja neatsake nieko, nors klausiau kelis kartus doh.gif O dar ir amzius pastarosios.. tikrai nejaunesne 65m. Kur jau jai su 4-meciais vaikais dirbti, paskuj juos lakstyti, jei jau nedagirdi, rankos ir kojos dreba, atsakyti nieko aiskiai negali..
O dar ivykis buvo, kai atejau vaika pasiimti, jie lauke buvo, teko i grupe eiti ieskoti vaiko zaisliuka, nes tevas ryte nedaziurejo ir su zaislu i darza nuvede, tai pasitiko mane seimininkele su kazkokia rudaplauke moteryte, kuri pradejo ant manes rekti, akis issisiepus, ir aiskinti, kokios darzelyje taisykles, kad zaislu is namu nesti negalima. As viska suprantu, bet nei zodzio istart man nedave, ir gal 10 kartu ta pati sureke. Isvede mane is kantrybes, net nepasidomejau kokias ji pareigas sioje grupeje uzima, ir apskritai darzelyje, kad leidzia sau rekti ant zmoniu, kuriuos pirma karta gyvenime mato. Tik ir tepasakiau,(nors taip ir negrazu,bet man jau tas nerupejo)kad sukistu ji sau tas taisykles, kad nesimatytu net.. Nuotaika ilgam sugadino.. Jei kada dar pamatysiu ja, butinai pasidomesiu, kas ji per persona.
Atsakyti
QUOTE(kukolka @ 2011 10 08, 01:07)
Laba vakara. Ar yra mamyciu, vedanciu savo kleckus i "Seklycia" (rodos taip grupe vadinasi). Ar patinka jusu vaikams ir jums? Kaip jums aukletojos?
  Mano vaikas nuo rugsejo lanko sia grupe. Nelabai man ten patinka. Maciau dvi aukletojas, nei viena pati neprisistate. Prisistate tik aukletoja Birute, kai paklausiau kaip jos vardas. Kita aukletoja neatsake nieko, nors klausiau kelis kartus doh.gif  O dar ir amzius pastarosios.. tikrai nejaunesne 65m. Kur jau jai su 4-meciais vaikais dirbti, paskuj juos lakstyti, jei jau nedagirdi, rankos ir kojos dreba, atsakyti nieko aiskiai negali.. 
O dar  ivykis buvo, kai atejau vaika pasiimti, jie lauke buvo, teko i grupe eiti ieskoti vaiko zaisliuka, nes tevas ryte nedaziurejo ir su zaislu i darza nuvede, tai pasitiko mane seimininkele su kazkokia rudaplauke moteryte, kuri pradejo ant manes rekti, akis issisiepus, ir aiskinti, kokios darzelyje taisykles, kad zaislu is namu nesti negalima. As viska suprantu, bet nei zodzio istart man nedave, ir gal 10 kartu ta pati sureke. Isvede mane is kantrybes, net nepasidomejau kokias ji pareigas sioje grupeje uzima, ir apskritai darzelyje, kad leidzia sau rekti ant zmoniu, kuriuos pirma karta gyvenime mato. Tik ir tepasakiau,(nors taip ir negrazu,bet man jau tas nerupejo)kad sukistu ji sau tas taisykles, kad nesimatytu net.. Nuotaika ilgam sugadino.. Jei kada dar pamatysiu ja, butinai pasidomesiu, kas ji per persona.


Aukletoja Pranute ten buvo, pavaduojanti aukletoja, jau nesiorentuojanti aplinkoj, jai daugiau nei 70 metu
Atsakyti
QUOTE(kukolka @ 2011 10 08, 02:07)
Laba vakara. Ar yra mamyciu, vedanciu savo kleckus i "Seklycia" (rodos taip grupe vadinasi). Ar patinka jusu vaikams ir jums? Kaip jums aukletojos?
  Mano vaikas nuo rugsejo lanko sia grupe. Nelabai man ten patinka. Maciau dvi aukletojas, nei viena pati neprisistate. Prisistate tik aukletoja Birute, kai paklausiau kaip jos vardas. Kita aukletoja neatsake nieko, nors klausiau kelis kartus doh.gif  O dar ir amzius pastarosios.. tikrai nejaunesne 65m. Kur jau jai su 4-meciais vaikais dirbti, paskuj juos lakstyti, jei jau nedagirdi, rankos ir kojos dreba, atsakyti nieko aiskiai negali.. 
O dar  ivykis buvo, kai atejau vaika pasiimti, jie lauke buvo, teko i grupe eiti ieskoti vaiko zaisliuka, nes tevas ryte nedaziurejo ir su zaislu i darza nuvede, tai pasitiko mane seimininkele su kazkokia rudaplauke moteryte, kuri pradejo ant manes rekti, akis issisiepus, ir aiskinti, kokios darzelyje taisykles, kad zaislu is namu nesti negalima. As viska suprantu, bet nei zodzio istart man nedave, ir gal 10 kartu ta pati sureke. Isvede mane is kantrybes, net nepasidomejau kokias ji pareigas sioje grupeje uzima, ir apskritai darzelyje, kad leidzia sau rekti ant zmoniu, kuriuos pirma karta gyvenime mato. Tik ir tepasakiau,(nors taip ir negrazu,bet man jau tas nerupejo)kad sukistu ji sau tas taisykles, kad nesimatytu net.. Nuotaika ilgam sugadino.. Jei kada dar pamatysiu ja, butinai pasidomesiu, kas ji per persona.

Pranute bubna tik budincioje grupeje rytais nuo 6:30iki 7:00 val ir vakare nuo 18:30 iki 19:00val.
taip kad nera ant jos ko cia ir pykti...kartais nedraugauna su visais bet seip tai ziuri vaikucius tikrai gerai na griestokai bet dar nei vienas nesiskunde...
seklycia lankome ir mes berods:)nzn to pavadinimo aukletoja Birute :)taip jeigu apie tapaci akalbama smile.gif
Atsakyti
Maniskis irgi seklycia lanko nuo rugsejo. Vaikui patinka, o tai svarbiausia. Aukletoja Birute man visai patiko, linksma ir paprasta, su vaikais lengvai bendra kalba randa. O del aukletojos Pranutes, jei sakot, kad jai virs 70m, tai as irgi tada nesuprantu ka ji darzelyje veikia blink.gif Jai jau ilsetis laikas cool.gif
Atsakyti
Uzsirasem snd i si drazeli, sudarinejama nauja grupe zirniukai gal jau yra kolegu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaniliukas @ 2011 10 10, 15:50)
Uzsirasem snd i si drazeli, sudarinejama nauja grupe zirniukai  gal jau yra kolegu?  bigsmile.gif

ja tik sudarineja kiek girdejom nes zinau kad nauja grupe atidarines bet tenais dar reikia viska supirkti nes tuscios patalpos...smile.gif
Atsakyti
QUOTE((miliviki) @ 2011 10 10, 21:11)
ja tik sudarineja kiek girdejom nes zinau kad nauja grupe atidarines bet tenais dar reikia viska supirkti nes tuscios patalpos...smile.gif

Kaip suprantu viskas paruosta, galim ateit jau nuo rydienos smile.gif
Atsakyti
šiandien buvo mum pirmoji diena darželyje smile.gif labai patiko , vos atvedžiau ir dingo tarp žaislų, mamos nereikėjo tai ir palikau iškart 3val, grįžus irgi išeit nenorėjo, pirmas įspūdis thumbup.gif super gražus kambariukas (mes "kiškučių" grupė), malonios auklytės, tikiuosi ir vėliau viskas bus puiku
Atsakyti
g.gif Kaip "idomu" skaityti, kad mamos tiksliai nezino kaip grupe vadinasi, aukletojos vardo... doh.gif jums ka ant tiek neidomu kur ir kam jus savo vaikus visai dienai paliekat? unsure.gif
Del Pranutes tai net nustebau kad tokie jusu pastebejimai. Amzius jos tikrai nera jokia kliutis, nes ji ne aukletoja, o tik pabuna su vaikais budincioje grupeje. Taip ji grieztoka, vaikai ramiai susidinti sedi prie stalu ir zaidzia, o kaip kitaip juos suvaldyti ir saugoti. Su mano vaiku ir manim ji visada maloni.
Zinoma yra visada kita iseitis, pvz pasiimti vaika anksciau. Arba darzeliui samdytis nauja aukletoja, bet tuomet ar zinot kokie mokesciai uz prailgintas grupes kitose darzeliuose? Tai gi, sveikatos Pranutei ir atlaidumo mamoms.
Atsakyti
Kaip gerai, kai yra mamu-visaziniu, o dar ir viska spejanciu. Jus tikriausiai nedirbat, turit labai daug laisvo laiko, tad galite pasiimti savo vaika betkada, nesvarbu kokiu laiku?!?? As tai kantrybes neturiu, ir laiko irgi minimum, kai tik neateinu i darzeli, noriu daug suzinoti, paklausti, bet gi kokia kita mamyte, turinti daug laiko ir niekur neskubanti, stovi ir mala liezuviu, net nepastebia, kad yra ne tik ji viena, o ir kiti teveliai, norintys pasikalbeti su aukletoja. O veliau, toms mamytems: " taip "idomu" skaityti, kad mamos tiksliai nezino kaip grupe vadinasi, aukletojos vardo... " Zinokit, as aukleta taip, kad negaliu pertraukineti kitu, bei zinau, kad nevisai cia graziai parasiau bet, Natukas, Jusu postas mane sunervino. Bet tikrai yra neviena tokia mamyte, kuri isivaizduoja save pasaulio bamba, kiekviena karta kalbina aukletoja, lyg nieko nezinotu, o forumuose arba susirinkimuose vaidina visazines, o kitas mamas uz nugaros, vos ne monstrais vadina, nes joms "ant tiek neidomu kur ir kam jos savo vaikus visai dienai palieka". Jus pagalvokit, o visu kitu prasau atleisti, kad nesusilaikiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kukolka: 18 spalio 2011 - 12:25
QUOTE(kukolka @ 2011 10 18, 11:23)

hihihi.gif Kiek kartu as norejau pasakyti ta pati, bet susilaikydavau smile.gif Sutinku su kiekvienu zodziu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti