Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

na aš irgi manau, kad ausiu basutes. smile.gif Ech, kai pirmą kartą mažylį leidi į darželį, galvoj tokia painiava- ką nešti, ko reikia... biggrin.gif Man įdomu gal yra mamyčių, galinčių pasidalinti savo nuomone- mano sūneliui 1,7 m. Mes augam su daugkartinėm sauskelnėm, t.y. panašiai kaip su vystykliukais. Galvoju, kad į darželį, kol dar nesiprašo ant puoduko, reikės pirkti pampersiukus, juk auklėtojos su vystykliukais tikrai nežais... unsure.gif Net nežinau ką daryt... g.gif Gal kas nors panašią patirtį turit?
Atsakyti
QUOTE(vytautesi @ 2011 09 04, 23:30)
na aš irgi manau, kad ausiu basutes. smile.gif Ech, kai pirmą kartą mažylį leidi į darželį, galvoj tokia painiava- ką nešti, ko reikia...  biggrin.gif Man įdomu gal yra mamyčių, galinčių pasidalinti savo nuomone- mano sūneliui 1,7 m. Mes augam su daugkartinėm sauskelnėm, t.y. panašiai kaip su vystykliukais. Galvoju, kad į darželį, kol dar nesiprašo ant puoduko, reikės pirkti pampersiukus, juk auklėtojos su vystykliukais tikrai nežais... unsure.gif  Net nežinau ką daryt... g.gif  Gal kas nors panašią patirtį turit?



O gal tai kaip tik proga ismokti prasytis ant puoduko? As tiesiog susiduriau su problema, kad maziukas nustojo prasytis ant puodo man grizus i darba, tai klausiau aukletojos, ka daryt - gal i darziuka vel su pampersu leisti, kad nesisiotu, kur papuola. Atsakymas buvo - jokiu budu, vaikas greit prie to gerio pripranta ir paskui bus dar sunkiau nuo ju atprasti. Taip kad geriau su aukletoja pasitarkit smile.gif
Atsakyti
4u.gif ieskau mamyciu, kuriu vaikuciai lanko "Saulyciu" grupe!!!!!
Noriu susipazinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S..K.. @ 2011 08 31, 14:47)
Sveiki  4u.gif
Gal yra mamyčių galinčių pasidalinti savo nuomone apie kiškučių grupę ir auklėtoją Nijolę  ax.gif


Sveika, mes eisim i kiskucius bet nuo spalio menesio, man taip pat butu idomu suzinoti kaip vaikuciams patinka aukletoja ir siaip draugai sioje grupeje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ksiusha84 @ 2011 09 05, 12:35)
O gal tai kaip tik proga ismokti prasytis ant puoduko? As tiesiog susiduriau su problema, kad maziukas nustojo prasytis ant puodo man grizus i darba, tai klausiau aukletojos, ka daryt - gal i darziuka vel su pampersu leisti, kad nesisiotu, kur papuola. Atsakymas buvo - jokiu budu, vaikas greit prie to gerio pripranta ir paskui bus dar sunkiau nuo ju atprasti. Taip kad geriau su aukletoja pasitarkit  smile.gif

jau labai mes nenorėtume grįžt prie tų "pampersų"... verysad.gif Kalbėjau su auklėtoja, sako pabandykim su tom jūsiškėm daugkartinėm biggrin.gif , paprašė, kad parodyčiau kaip ten jos atrodo smile.gif Jei matysim, kad auklėtojoms didelis vargas, bandysim dar ką nors sugalvot... g.gif
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 09 05, 13:53)
Sveika, mes eisim i kiskucius bet nuo spalio menesio, man taip pat butu idomu suzinoti kaip vaikuciams patinka aukletoja ir siaip draugai sioje grupeje smile.gif

Jei viskas bus gerai mes planuojam eiti nuo rugsejo 15 d. galesim paskui pasidalinti savo isudziais smile.gif
Atsakyti
Na, mielosios, paaiškėjo, kad mes visgi einame į Kiškučių grupę, ne Triušukų, kaip pradžioje galvojau rolleyes.gif
Taigi, mažoji mano jau eina nuo pat rugsėjo pirmos, labai jai ten patinka ir vaikučiai, ir auklėtoja. Tiesa, kol kas vaikučių dar nedaug, pamažu visi pratinasi smile.gif
Na, ryt jau galvoju palikti pietų miegeliui, nes kol kas dar pasiimu anksčiau. Žiūrėsim, ar patiks.
Visiems Kiškučiams dideli linkėjimai ir laukiam tų, kurie dar tik ruošiasi ateiti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voro_kojos @ 2011 09 05, 17:43)
Na, mielosios, paaiškėjo, kad mes visgi einame į Kiškučių grupę, ne Triušukų, kaip pradžioje galvojau rolleyes.gif
Taigi, mažoji mano jau eina nuo pat rugsėjo pirmos, labai jai ten patinka ir vaikučiai, ir auklėtoja. Tiesa, kol kas vaikučių dar nedaug, pamažu visi pratinasi smile.gif
Na, ryt jau galvoju palikti pietų miegeliui, nes kol kas dar pasiimu anksčiau. Žiūrėsim, ar patiks.
Visiems Kiškučiams dideli linkėjimai ir laukiam tų, kurie dar tik ruošiasi ateiti 4u.gif


kaip smagu girdeti kad jum ten patinka, tikiuosi ir maniskei bus taip pat smile.gif norejau paklausti mat eisim tik nuo spalio, gal gavot saraseli ka reik supirkt vaikuciui i darziuka? mat kiekvienam skiringai, kazkaip noreciau jau dabar ruostis kad ne paskutiniai dienai...
Atsakyti
Kol kas dar negavome. Jau klausiau apie tai auklėtojos, sakė, kad duos. Tai va, ir laukiu dar 4u.gif Kai gausime (jei tai bus iki jūsų atėjimo), galėčiau informuoti, jei norėsite smile.gif
Atsakyti
Labai noreciau smile.gif dekui
Atsakyti
Būtinai informuosiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, mes taip pat jungiamės į jūsų būrį nuo 19d. 4u.gif Tik dar nežinome į kokią grupę pateksim...Berniukui tuoj 2 metai ir 4mėn....Gal galit kas apie aukletojas ką papletkinti smile.gif Nieko nepažįstu, tai baisu užsirauti kpskant smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nercyte09: 07 rugsėjo 2011 - 07:32