Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Voro_kojos @ 2011 08 07, 17:49)

Man tik įdomu, o kokią avalynę savo dukrytei esat numačiusi? Na, jau grupėje bėginėti? Niekaip nesusigaudau, ko tam reikia...  blush2.gif

Mano sunus grupeje su crocsais begioja, iki crocsu buvo su tapkem. Grupeje yra kilimas, tad pavasari, vasara buna, kad grupeje begioja basas. Mes rugseji irgi is Triusiuku iseinam smile.gif O del to, ko reikia, aukletoja, kai pradejom lankyti darzeli, sarasiuka dave, tai viska ir isigijom mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar yra darzelyje kazkur iskabinti sarasai i kokia grupe eis vaikai, nes as kazkaip tai nemaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugulia @ 2011 08 15, 14:24)
Ar yra darzelyje kazkur iskabinti sarasai i kokia grupe eis vaikai, nes as kazkaip tai nemaciau  g.gif

aisku nera pasakyssake veliau kaskur papuoleir pan smile.gif
mazesni tai lieka dar grupeikaip irpriklauso o viresnius perkeldines bet tai ci abus tik rugsejo mnesio viduryje arba nzn bent jau taip sake
Atsakyti
laba visoms,..
ir mes nuo rugsejo lankysime sy darzely...direktore sake ateiti rugsejo 5 d. .hm..kazkaip galvojau rugsejo 1 eisim :/
oj bus..jauciu "linksma"..
Atsakyti
Na, aš tai pasakiau, jog pageidauju, kad eitume nuo rugsėjo 1-osios ir niekas nieko nesakė... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voro_kojos: 17 rugpjūčio 2011 - 11:57
QUOTE(Voro_kojos @ 2011 08 17, 10:56)
Na, aš tai pasakiau, jog pageidauju, kad  eitume nuo rugsėjo 1-osios ir niekas nieko nesakė...  4u.gif


tai turbut ir mums butu nesake,.be tkai mums nelabai dega..ir be to vyras te taresi...tai cia nebeda..tik siaip..smile.gif

Atsakyti
Labas zuvyte24 smile.gif Mes eisim i Nykstuku grupe, mano berniuko vardas Simonas, jam 2 m.1 men. Eisim jau ketvirtadieni. O jus?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal yra mamyčių galinčių pasidalinti savo nuomone apie kiškučių grupę ir auklėtoją Nijolę ax.gif
Atsakyti
Mamytės, rytoj mes pradėsime žygiuoti į triušiukų grupę. Gal yra "bendrakeleivių"? smile.gif Ar vyksta ten rytoj kokia šventė?
Atsakyti
QUOTE(ksiusha84 @ 2011 08 29, 10:06)
Labas zuvyte24 smile.gif Mes eisim i Nykstuku grupe, mano berniuko vardas Simonas, jam 2 m.1 men. Eisim jau ketvirtadieni. O jus?



Sveikute 4u.gif
Mes jau nuo pirmadienio pratinames po pora valandu. Rytoj islydetuves vyks( aukletoja Solveiga islydi savo grupe) , tai liepe ateiti 9:30.Busim iki pietu miego.
Labai smagu, kad jau bus musu "grupioku" thumbup.gif

P.S. mano sunelio vardas - Kernius, 2,7 metai.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte24 @ 2011 08 31, 21:23)
Sveikute 4u.gif
Mes jau nuo pirmadienio pratinames po pora valandu. Rytoj islydetuves vyks( aukletoja Solveiga islydi savo grupe) , tai liepe ateiti 9:30.Busim iki pietu miego.
Labai smagu, kad jau bus musu "grupioku" thumbup.gif

P.S. mano sunelio vardas - Kernius, 2,7 metai.


Sit kaip, o mums, kai norejom anksciau pradeti vesti, neleido direktore, todel nezinodami atvedem siandien nuo 8 val g.gif Tikiuosi, viskas bus gerai mano vaikiukui, nes si diena baigesi asaromis (kazkokia mergaite apstumde) doh.gif
O kaip jums sekasi pratintis, papasakok? Tavo berniukas jau turbut savarankiskas, 3 metai nebe uz kalnu smile.gif
Atsakyti
matau naujais veidukais darzelis pasipildys smile.gif sveikinu visus pradejus darzelio etapa wink.gif kalbejot apie avalyne,tai ziema as apaudavau tokiom siltom tapkytem kietu padu, o vasaros metu basutemis,siaip jau mamos ka turi tuom ir auna vaikucius tik aisku reik atsizvelgt i sezona,tik kai mes pradejom lankyt buvo vienas toks prasymas kad batukai tapkytes ar basutes butu kietu padu smile.gif
Atsakyti