Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

Sveikutes mamytes 4u.gif

Mes irgi keliausim i si darzeli nuo rugpjucio pabaigos, i Nykstuku grupe thumbup.gif
Malonu bus susipazinti su vaikuciais ir ju teveliais thumbup.gif
Atsakyti
Kad labai menkas judėjimas šioje temoje... O gaila, būtų įdomu sužinoti daugiau nuomonių ir susipažinti... 4u.gif
Atsakyti
Na padidiname judejima lotuliukas.gif mes lankome si darzeli jau 1.5 metu. Siemet vasara paliksime "Triusiuku" grupe ir pereisime i "Saulyciu". Tad jei kam idomu apie "Triusiuku" grupe mielai pasidalinsiu patirtimi. thumbup.gif
Atsakyti
Mane mane domina!!! 4u.gif Mažoji mano nuo šio rugsėjo į "Triušiukus" eis.
Atsakyti
Sveikos mamkos 4u.gif mes irgi lankysim triusiuku grupe nuo rudens smile.gif
Atsakyti
O, va, kaip smagu, dar vieną triušiukę sutikti 4u.gif Dabar pasicekavysiu... blush2.gif Kiek laiko jūsų mažąjai? Kuo vardu?
Atsakyti
Bus mums pusantru smile.gif jus matau vyresnes smile.gif vardas Dina drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oj, kokia mažiuliukė dar jūsų mergytė... Man ir dėl savosios dar širdelę spaudžia, kaip bus, kaip susitvarkys... Na, tikiuosi, kad abi - ir jūsiškė, ir maniškė - sklandžiai pradės naują gyvenimo etapą. 4u.gif
Beje, labai gražus vardas dukrytės thumbup.gif
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif Taip maza, zinau, kad sunku bus, bet nelabai turiu kitos iseities. Reiks iseiti i darba ir ka tada? Neturiu kur palikti... Tikiuosi, kad mazoji susitvarkys. Ir aisku, as pati susitvarkysiu blush2.gif Saunu sutikti busimas drauges drinks_cheers.gif Gal siaip kas nors zinoma del darzelio? As apskritai dar nieko nezinau. Zadu nuvaziuot sia savaite, apsiziuret, pasiklausinet kokiu priemoniu ar siaip ko reikia smile.gif Gal jus ka zinot?
Atsakyti
Kad irgi nelabai ką žinau... blush2.gif Tik tiek, kad ateisime nuo rugsėjo pirmosios, pirmą dieną apsidairysime tik, tai manau, tada viską, kas reikalinga ir susakys...
Bet, jei jūs važiuosite, tai gal ką ir man pranešite iš anksto 4u.gif Nors nemanau, kad yra kažkokių ypač svarbių dalykų, kuriais nebūtų galima pasirūpinti laikui bėgant g.gif Nors, pati darželį jau senokai lankiau, tad... rolleyes.gif
Man tik įdomu, o kokią avalynę savo dukrytei esat numačiusi? Na, jau grupėje bėginėti? Niekaip nesusigaudau, ko tam reikia... blush2.gif
Atsakyti
Tai vat ir man cia didziausias klausimas ax.gif Galvoju apie basutes, o veliau gal tapkutes kokias. Net nezinau doh.gif As irgi senokai jau darzeli lankiau. Daug kas pasikeite nuo tu laiku. Itariu, kad tokiu tapkuciu, kokias as nesiojau, jau nebenesioja lotuliukas.gif Gal kitos mamytes galetu ka nors patarti?
Atsakyti
Taip, būtų gerai, jei kuri nors mama, kurios vaikutis iš šio darželio, patartų... Nes kiek klausinėjau, tai labai įvairių nuomonių prisiklausiau, tad tiesiog nebežinau... Na, jei neišsiaiškinsiu iki reikiamo laiko, ausiu basutėmis, o tada jau žiūrėsim rolleyes.gif
Atsakyti