Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

Mes irgi einam į Viltenę. Mano mažius net savaitės negali ten ištverti nesusirgęs. Žiemą, po plaučių uždegimo, tris mėnesius nėjo į darželį, o buvo su kaimyne, tai nei karto nesirgo. O dabar tik savaitę pabuvo darželyje ir vėl serga. Na nžn kaip ten vaikučius prižiūri, kad jie šitaip serga g.gif Jaučiu teks rudenį pradėti eiti į Aušrelę.
Atsakyti
hm, o mes uzraseme savo maziu i si darzeli... g.gif vedeja tikrai nepasirode labai maloni, o siaip darzelis lyg ir tvarkingas.. net nezinau.. gasdina tokie mamyciu atsiliepimai apie si darzeli unsure.gif
Atsakyti
Labai nustebau kad apie si darzeli tokie atsiliepimai verysad.gif ,negi nera mamyciu kurios noretu padrasinti dvejojancias mamytes ir pasidziaugti ,kad vaikuciams Viltenes darzelyje gera? 4u.gif
Galiu tik pagirti ,kad darzelis saunus,labai geros ,rupestingos aukletojos, puiki naujoji direktore,labai graziai sutvarkyta aplinka. Ir padekoti ,kad mums cia buvo taip gera. wub.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės 4u.gif

paskaičiau ir pašiurpau, kad apie Viltenę taip rašo mamos blink.gif

Mano panelytė jau trečius metus lanko ir atsidžiaugti tuo darželiu negaliu 4u.gif
gal kuklus, prastas interjeras, bet labai švaru, jauku ir šilta wub.gif aplinka gėlytėm apsodinta, papuošta, žaisminga bigsmile.gif

o direktorė gal ir griežta, bet man patinka. matau kaip tvarko, prižiūri nuo pat ryto apeina visus užkampius. Jokių rinklevų neprašė ir kyšių neėmė. neprašo nieko ir dabar. patys kiek galim tiek paremiam, tiesa daugiau mažosios grupę, bet vis šis tas ax.gif
auklėtojos. pradėjom lopšelį pas auklėtoją Nijolę 4u.gif Maniškė svaigo nuo jos. Ji lengvai rado kontaktą su mergyte ir jokių problemų ,- nuo pirmų dienų lankėm be ašarų 4u.gif
dabar lankom "drugelių" grupę. Auklėtoja Janytė - fantastiška thumbup.gif wub.gif Žaviuosi kaip ji mano išdykelę sutramdo ir auklėja. matau skirtumą po dienos apsilankymo darželyje. Vaikas po savaitės lankymo tokius eilėraščius deklamuoja, kad su MB žado netenkam rolleyes.gif
galėčiau čia prirašyti "n+k" gražių postų apie šią auklėtoją. tokia dėmesinga ir rūpestinga. pakankamai griežta, bet miela, atsidavęs savo darbui žmogutis. Ir labai teisinga 4u.gif
pažįstu ugdymo vadovę - tai labai šauni thumbup.gif
o būrelių, o būrelių. lankom visus ir labai džiaugiamės biggrin.gif

Dėl ligų. vaikai serga visur. Maniškė nėra iš tų pastovių ligoniukų, todėl ir čia negaliu pasakyti blogo žodžio, kad mano vaiko neprižiūri rolleyes.gif

sąžiningai parašiau ką galvoju apie darželį "VILTENĖ", o jums spręsti 4u.gif
svarbiausia, kad maniškė jau sekmadienį nerimsta ir nori ten grįžti, o nulėkusi užšoka visom keturiom ant auklėtojos biggrin.gif Tai man yra svarbiausia, o ne modernus interjeras, gražūs baldai ir žaislai mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,mamytes! Pasakykit prasau,kaip sitas darzelis.Nes noriu pakeist darzeli i geresni. Ar yra rusu grupe? Kaip aukletojos (rusu grupeje), koks rezimas, kiek vaiku,ar eina vaikai i lauka (rudeni/ziema)? Mums 2 su puse metuku.
Dekoju is anksto!
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2007 11 16, 14:59)
Sveikutės mamytės  4u.gif

paskaičiau ir pašiurpau, kad apie Viltenę taip rašo mamos  blink.gif 

Mano panelytė jau trečius metus lanko ir atsidžiaugti tuo darželiu negaliu  4u.gif
gal kuklus, prastas interjeras, bet labai švaru, jauku ir šilta  wub.gif aplinka gėlytėm apsodinta, papuošta, žaisminga  bigsmile.gif

o direktorė gal ir griežta, bet man patinka. matau kaip  tvarko, prižiūri nuo pat ryto apeina visus užkampius. Jokių rinklevų neprašė ir kyšių neėmė. neprašo nieko ir dabar. patys kiek galim tiek paremiam, tiesa daugiau mažosios grupę, bet vis šis tas  ax.gif
auklėtojos. pradėjom lopšelį pas auklėtoją Nijolę  4u.gif Maniškė svaigo nuo jos. Ji lengvai rado kontaktą su mergyte ir jokių problemų ,- nuo pirmų dienų lankėm be ašarų  4u.gif
dabar lankom "drugelių" grupę. Auklėtoja Janytė - fantastiška  thumbup.gif  wub.gif Žaviuosi kaip ji mano išdykelę sutramdo ir auklėja. matau skirtumą po dienos apsilankymo darželyje. Vaikas po savaitės lankymo tokius eilėraščius deklamuoja, kad su MB žado netenkam  rolleyes.gif
galėčiau čia prirašyti "n+k" gražių postų apie šią auklėtoją. tokia dėmesinga ir rūpestinga. pakankamai griežta, bet miela, atsidavęs savo darbui žmogutis. Ir labai teisinga  4u.gif
pažįstu ugdymo vadovę - tai labai šauni  thumbup.gif
o būrelių, o būrelių. lankom visus ir labai džiaugiamės  biggrin.gif

Dėl ligų. vaikai serga visur. Maniškė nėra iš tų pastovių ligoniukų, todėl ir čia negaliu pasakyti blogo žodžio, kad mano vaiko neprižiūri  rolleyes.gif

sąžiningai parašiau ką galvoju apie darželį "VILTENĖ", o jums spręsti  4u.gif
svarbiausia, kad maniškė jau sekmadienį nerimsta ir nori ten grįžti, o nulėkusi užšoka visom keturiom ant auklėtojos  biggrin.gif Tai man yra svarbiausia, o ne modernus interjeras, gražūs baldai ir žaislai  mirksiukas.gif

kaip gerai, kad atsirado mamu, kurios papasakojo, kad sis darzelis nera jau toks blogas, nes pradejau nerimauti ar vest i si ar ieskotis kito?
Atsakyti
QUOTE(Roca @ 2007 11 30, 20:26)
kaip gerai, kad atsirado mamu, kurios papasakojo, kad sis darzelis nera jau toks blogas, nes pradejau nerimauti ar vest i si ar ieskotis kito?


drąsiai žygiuokit mirksiukas.gif
ir parašykite kaip sekasi smile.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgalt @ 2007 11 24, 04:08)
Laba diena,mamytes! Pasakykit prasau,kaip sitas darzelis.Nes noriu pakeist darzeli i geresni. Ar yra rusu grupe? Kaip aukletojos (rusu grupeje), koks rezimas, kiek vaiku,ar eina vaikai i lauka (rudeni/ziema)? Mums 2 su puse metuku.
Dekoju is anksto!



ir man idomu butu suzinoti ax.gif
Atsakyti
kiek as zinau darzelis geras smile.gif
Aukletojos puikios:)
maitinima sesele dietologe derina smile.gif
O serga kitose darzeliose net daugiau ..
O vedeja yra is tiesu nuostabi moteris kuri poselyje darzeli..... As savo suneli vesiu tik i si darzeli... nors jis ir tolokai nuo namu.
Bet viskas ko geriausio norisi vaikui dot:)
Atsakyti
QUOTE(ulada @ 2008 02 20, 23:07)
kiek as zinau darzelis geras smile.gif
Aukletojos puikios:)
maitinima sesele dietologe derina smile.gif
O serga kitose darzeliose net daugiau ..
O vedeja yra is tiesu nuostabi moteris kuri poselyje darzeli..... As savo suneli vesiu tik i si darzeli... nors jis ir tolokai nuo namu.
Bet viskas ko geriausio norisi vaikui dot:)


drinks_cheers.gif

Linkiu sėkmės 4u.gif

Kažkaip mamyčių atsiliepimų mažai, ar ne? g.gif
Atsakyti
na nežinau... klausykit o kaip ten reikalai su grupėmis vaikučių gimusių 2006? mat mano draugė pateko į bėdą- jai atsakė jau 4 darželiuose (mat reikia pankyti nuo dabar) o štai šiame ko tai tempia gumą... tai sako vietų yra, bet ateikite po 2 savaičių, vėliau... ateikite po savaitės, o kai ateina vedėjos nerasta blink.gif net pikta pasidarė... O ji vargšė eina ir eina... Kituose bent paprastai atsakė- nėra vietų ir taškas. O čia siuntinėja ją vargšiukę.
Atsakyti
Mano mergaite eina i si darzeli. Ir jokiu problemu gaunant nebuvo, nors nepriklausom nei pagal gyvenama vieta, visai is kito miesto galo vezu. Bet kalbant su vedeja, tai klause kodel pasirinkom butent si darzeli. As buvau susisiekus su Svietimo skyrium ir tai buvo vienintelis pasiulytas kaip laisvu vietu turintis darzelis. Tikrai mano mergaite labai noriai eina, aukletojos geros.

Maniske kaip tik eina i 2006 gimusiuju grupele, tai galiu pasakyti, kad beliko 8 vaikuciai, vienas labai gaila isejo pas angeliukus (vilkikas 2008 02 26 partrenke mazuciuka). Uzuojauta teveliams.
Atsakyti