Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(rujga @ 2010 11 23, 12:45)
o mes irgi nuo tos dienos lankom o apsirgom tik dabar,tik deja mes kita grupe lankom  ax.gif




tikriausiai neisvengiama tos ligos.... rimtai susirgot?
o kaip aplamai sekasi vaikui, kokie ispudziai? kaip Jusu aukletoja?
Atsakyti
QUOTE(mamuskinas @ 2010 11 23, 11:57)
tikriausiai neisvengiama tos ligos.... rimtai susirgot?
o kaip aplamai sekasi vaikui, kokie ispudziai? kaip Jusu aukletoja?

nelabai rimtai.tiesiog vakar nakti prasidejo kosulys ir nebevedziau,plauciai svarus tempos ner,bet kosulys negrazus ir sloguoja,tai geriau pabusim namie,vistiek nera visiskai sveika jei kosti,kaip juokiames su vyru biletenis Viltei dabar tegu pailsi nuo darzelio smile.gif o kadangi as nedirbu tai nera reikalo vesti toki vaika ir apkresti kitus smile.gif
aukletoja patinka,nelabai dar ja gerai zinau,bet kolkas viskas gerai,kadangi mazyle musu pati maziausia gupej tai is jos gauna daugiau globos,priekaistu neturim,o kaip bus veliau matysim,pati pradzia sunkiai labai buvo,atlankem dvi savaites tai antra savaite jau palikdavau miegot,bet per tas dvi savaites problemos isliko tos pacios labai nevalge pietu miegojo tik po valanda,siaip paskutinem dienom jau buvo ramesne,visi man tik sako ir pati zinau kad reikia laiko ir viskas bus gerai blush2.gif o darzelio pliusai tai labai isryskejo,panoro pati dazniau valgyt,ant puodo sestis,zodziu daugiau sako smile.gif o kaip jums kokie ispudziai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rujga @ 2010 11 23, 13:18)
nelabai rimtai.tiesiog vakar nakti prasidejo kosulys ir nebevedziau,plauciai svarus tempos ner,bet kosulys negrazus ir sloguoja,tai geriau pabusim namie,vistiek nera visiskai sveika jei kosti,kaip juokiames su vyru biletenis Viltei dabar tegu pailsi nuo darzelio  smile.gif o kadangi as nedirbu tai nera reikalo vesti toki vaika ir apkresti kitus  smile.gif
aukletoja patinka,nelabai dar ja gerai zinau,bet kolkas viskas gerai,kadangi mazyle musu pati maziausia gupej tai is jos gauna daugiau globos,priekaistu neturim,o kaip bus veliau matysim,pati pradzia sunkiai labai buvo,atlankem dvi savaites tai antra savaite jau palikdavau miegot,bet per tas dvi savaites problemos isliko tos pacios labai nevalge pietu miegojo tik po valanda,siaip paskutinem dienom jau buvo ramesne,visi man tik sako ir pati zinau kad reikia laiko ir viskas bus gerai  blush2.gif  o darzelio pliusai tai labai isryskejo,panoro pati dazniau valgyt,ant puodo sestis,zodziu daugiau sako  smile.gif  o kaip jums kokie ispudziai?  mirksiukas.gif



o tai Jusu mazyle dar, mano vyrukui trys metai. sneka jis pas mus gerai, valgo ir gerai, tik pietu miego nelabai megsta smile.gif ir prie darzelio sunkiai prantam, kiekviena ryta verkia, sakyciau net nuo vakaro jau pradeda graudentis ir aiskina kad jam ten nepatinka sad.gif
as tai pati labai uz darzelius, tikiuosi, kad ir vaikas pripras, ir patiks jam ten. daug lengviau butu iseit, kai vaikas noriai lieka
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Ziuriu dar viena maziuka is Triusiuku pas mus perkele ir visai gerai jam sekasi,zaidzia su visais.Vis daugiau ir daugiau is triusiuku pas mus ateina.

QUOTE(rujga @ 2010 11 08, 21:50)
na va dabar jau aiskiau  biggrin.gif  tai kuri tada grieztesne,kuri su didesniais? o kaip ta Rasa kuri su maziukais,na kaip aukletoja kaip zmogus?  blush2.gif
o cia yra mamyciu kuriu vaikiukai bituciu grupej?

Musu aukletoja turbut nebuvo su maziukais niekada,nebent gal pavadavo kada trumpai. smile.gif Labai gera aukletoja,tokia prie prikolo ir vaikai ja labai megsta ir tik prie jos mano vaikas pradejo eit i darzeli su noru ir be asaru.Zodziu susitaria jie,nors nepasakyciau kad ji labai su jais cackinasi.Kalba kaip su lygiais.Cia apie Lapiuku Rasa biggrin.gif Dabar mano nuomone tokia,o kaip toliau bus,matysim.

Papildyta:
QUOTE(mamuskinas @ 2010 11 23, 12:26)
o tai Jusu mazyle dar, mano vyrukui trys metai. sneka jis pas mus gerai, valgo ir gerai, tik pietu miego nelabai megsta smile.gif ir prie darzelio sunkiai prantam, kiekviena ryta verkia, sakyciau net nuo vakaro jau pradeda graudentis ir aiskina kad jam ten nepatinka sad.gif
as tai pati labai uz darzelius, tikiuosi, kad ir vaikas pripras, ir patiks jam ten. daug lengviau butu iseit, kai vaikas noriai lieka

Keista kad jus dar triusiukuose,ten lyg tik maziukai visai turetu but,lopselis dar skaitosi.O ir vaikui jauciu nelabai idomu su mazuliukais but,jei jau jis ir kalba ir savarankiskas.Juk dickiai jau visai kitaip zaidzia,jie kartu viska daro,prigalvoja zaidimu uzsiemimu.Oi subludau kazka biggrin.gif Jus ne triukuose. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 23 lapkričio 2010 - 13:06
QUOTE(mamuskinas @ 2010 11 23, 12:26)
ir prie darzelio sunkiai prantam, kiekviena ryta verkia, sakyciau net nuo vakaro jau pradeda graudentis ir aiskina kad jam ten nepatinka sad.gif
as tai pati labai uz darzelius, tikiuosi, kad ir vaikas pripras, ir patiks jam ten. daug lengviau butu iseit, kai vaikas noriai lieka

Chia jusu berniukas vakar su miki mauzu etejo? g.gif sedejo machiau rubineje, nejo i grupe, pakalbinom ale nepasiryzho. O manishke pasakojo kad yra naujas berniukas, labai geras ir jai patinka 4u.gif Tad manau adaptacinis periodas tiesiog turi praeiti. Gandriuku grupe puiki, tad tikrai nera reikalo nerimauti. Tiesiog ateis laikas ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2010 11 23, 14:00)
Chia jusu berniukas vakar su miki mauzu etejo? g.gif sedejo machiau rubineje, nejo i grupe, pakalbinom ale nepasiryzho. O manishke pasakojo kad yra naujas berniukas, labai geras ir jai patinka 4u.gif Tad manau adaptacinis periodas tiesiog turi praeiti. Gandriuku grupe puiki, tad tikrai nera reikalo nerimauti. Tiesiog ateis laikas ir viskas bus gerai 4u.gif



taip taip su miki mauzu ir su adijaliuku smile.gif
labai dziugu, kad turim simpatiju smile.gif
kuo vardu mergyte?
Papildyta:
QUOTE(Morgan @ 2010 11 23, 13:51)
Sveikutes smile.gif
Ziuriu dar viena maziuka is Triusiuku pas mus perkele ir visai gerai jam sekasi,zaidzia su visais.Vis daugiau ir daugiau is triusiuku pas mus ateina.
Musu aukletoja turbut nebuvo su maziukais niekada,nebent gal pavadavo kada trumpai. smile.gif Labai gera aukletoja,tokia prie prikolo ir vaikai ja labai megsta ir tik prie jos mano vaikas pradejo eit i darzeli su noru ir be asaru.Zodziu susitaria jie,nors nepasakyciau kad ji labai su jais cackinasi.Kalba kaip su lygiais.Cia apie Lapiuku Rasa biggrin.gif Dabar mano nuomone tokia,o kaip toliau bus,matysim.

Papildyta:

Keista kad jus dar triusiukuose,ten lyg tik maziukai visai turetu but,lopselis dar skaitosi.O ir vaikui jauciu nelabai idomu su mazuliukais but,jei jau jis ir kalba ir savarankiskas.Juk dickiai jau visai kitaip zaidzia,jie kartu viska daro,prigalvoja zaidimu uzsiemimu.Oi subludau kazka biggrin.gif Jus ne triukuose. doh.gif



ne ne, mes gandriukuose biggrin.gif
Atsakyti
tai jusu jau didelis vaikinas biggrin.gif reiktu mano vyrui pasiskaityt sita foruma,jis labai greit tikejosi kad neverks,o ir kai verkia jis pradeda kalbet kad gal nebevedam i darzeli doh.gif o mano mergyte kai iseinam is namu buna tokia baisiai rimta,nei zodzio nepasakys net ir juokinama nesileidzia,o jau kai pasimato darzelis pradeda verkslenti,tik va dabar po ligos ir vel jauciu teks is naujo pratintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuskinas @ 2010 11 23, 13:09)
taip taip su miki mauzu ir su adijaliuku smile.gif
labai dziugu, kad turim simpatiju smile.gif
kuo vardu mergyte?

Eglute ax.gif

Nezinau kas del verkimu, tai kol buvom Triusiukuose tai buvo berniukas nepamenu vardo Edvinas gal, tai jis ir verkdavo visus metus kiek ten lankem, nors ir lanke ankschiau uz mus. Tai verke ir verke, kiek ateini jis vis verkdavo unsure.gif

Manishkei tai didzhiausia bausme jei pasakau kad nevesiu i darzheli. Ji ir savatgaliais eitu kas leistu doh.gif ax.gif Ryte ish lovos ishkrapshtyti vienintelis argumentas veikia "kelkis, visi vaikai jau atsikele ir eina i drazheli. ar tu neisi?" tai kaip kulka lekia praustis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2010 11 23, 17:37)
Eglute  ax.gif

Nezinau kas del verkimu, tai kol buvom Triusiukuose tai buvo berniukas nepamenu vardo Edvinas gal, tai jis ir verkdavo visus metus kiek ten lankem, nors ir lanke ankschiau uz mus. Tai verke ir verke, kiek ateini jis vis verkdavo  unsure.gif

Manishkei tai didzhiausia bausme jei pasakau kad nevesiu i darzheli. Ji ir savatgaliais eitu kas leistu  doh.gif  ax.gif Ryte ish lovos ishkrapshtyti vienintelis argumentas veikia "kelkis, visi vaikai jau atsikele ir eina i drazheli. ar tu neisi?" tai kaip kulka lekia praustis  ax.gif



malonu susipazint, mano vyrukas Vilius 4u.gif
bet tai kazkas tada gal negerai, jei vaikas verkia visus metus g.gif
oi kaip Jums gerai, kai vaikas taip noriai i darzeli zygiuoja, jetau ka cia mum daryt....
Atsakyti
Tas berniukas polei siolei verkia,man atrodo apie ta pati kalbam,dabar jis musu grupei.Bet kiek maciau vakare ji tai viskas ok zaidzia. smile.gif
Atsakyti
sveikos! kiek zinau Kaledom pinigeliai jau surenkti, o ka pirksim vaikams dovanu?vyras pasake kad igi nezino, o jau tie vyrai biggrin.gif
Atsakyti
sveiki
kiek girdejau ir matau internete kad ir triusiuku grupes jau 4 vaikiukai su mumis isejo?
nejaugi ten taip jau serga visi? ax.gif
Atsakyti