Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

bet labai idomu kodel aukletoja kai paklausiau ar dar kas nors veme, tai is pradziu sako kad ne paskui pro dantis iskose kad dar vienas vaikas veme , bet tai pasake labai nenoredama) g.gif , bet ziuriu kad dar ir daugiau tokiu buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerfis: 29 spalio 2010 - 21:45
QUOTE(airinulka @ 2010 10 28, 07:38)
Ar galetu "Triusiuku" grupes mamytes parasyti, ar vakar su Jusu maziais vakare viskas gerai buvo??? Maniskis kazkaip itartinai veme...o siandien ryte neradome ne vieno vaiko grupeje?? Gal vakariene buvo nelabai kokybiska  g.gif   g.gif   g.gif



Sveiki 4u.gif

Mes irgi lankom sia grupe, bet sunutis vakare normaliai jautesi g.gif Gal maziau valge jis vakarienes. O ketvirtadieni isties nedaug vaiku grupeje buvo. Mes atvaziavom apie 9, tai berods 5 tik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 31 spalio 2010 - 22:00
4u.gif sveiki teveliai is triusiuku grupes nepykit kad taip piktai parasysiu bet as labai noreciau surinkti sio grupeles teveliu susirinkima labai skubiai nes turbut ne vienai man kyla klausimas sioje grupeje is teveliu kodel yra priemami vaikuciai kurie tikrai labai serga ir uzkrecia kitus vaikiukus ir kodel teveliai nesa vaistus i grupe ir leipa aukletojai duoti...zinot gal keistai nuskambes bet as asmeniskai esu kategoriskai pries kad grupeje butu vaitai ir neduok dieve kuris nors vaikas is musu pagriebs tuos vaitukus...
P.S.
as manau asmeniskai kad vaikiuka galima namuose palaikyti pora dieneliu ir pagydyti normaliai o ne vesti i darzeli ir uzkresti kitus vaikiukus...sad.gif
cia yra mano nuomone ir as asmeniskai noreciau kad mano vaikas nesirgtu kas 2 savaites...
asmeniskai tiems teveliams kurie veda sergancius vaikiukus noreciau as meniskai paprasyti NEVESKITE TOKIU VAIKIUKU IR NEUZKRETINEKIT LIKUSIU SVEIKU VAIKU.
nes musu kitu tevu irgi nepaklausia ar mes turime kur palikti sergancius vaikus...

Papildyta:
QUOTE(airinulka @ 2010 10 29, 11:50)
Nu kazkas ten buvo ne taip su ta vakriene, nes Triusiukuose kiek zinau ir vakar buvo apsivemusiu vaiku.....paskiau akletojai, bet jauciu reiketu pas vedeja nueiti!!!  g.gif

o gal ci ne maistas kaltas gal taip kas kitkas...sad.gif
nes maista tai visam darzeliui tapati duoda...kodel kitos grupes neveme ir nieko nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2010 11 07, 09:46)
turbut ne vienai man kyla klausimas sioje grupeje is teveliu kodel yra priemami vaikuciai kurie tikrai labai serga ir uzkrecia kitus vaikiukus ir kodel teveliai nesa vaistus i grupe ir leipa aukletojai duoti...
P.S.
as manau asmeniskai kad vaikiuka  galima namuose palaikyti pora dieneliu ir pagydyti normaliai o ne vesti i darzeli ir uzkresti kitus vaikiukus...sad.gif
cia yra mano nuomone ir as asmeniskai noreciau kad mano vaikas nesirgtu kas 2 savaites...
asmeniskai tiems teveliams kurie veda sergancius vaikiukus noreciau as meniskai paprasyti NEVESKITE TOKIU VAIKIUKU IR NEUZKRETINEKIT LIKUSIU SVEIKU VAIKU.

Sveiki, ir mes is triusiuku. Tik jus kas 2 savaite sergat, o mano vaikui uztenka pora dienu darzeli pabuti.Jau net uzkniso: 1.didele dalis pinigu isleidziama vaistams; 2. As neturiu laiko kitiems darbams,nes turiu sedeti su serganciu vaiku. 3. Vaiko gaila!
Visai nelankyti darzelio irgi ne iseitis.Ir abejoju, kad susirenkimas pades unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2010 11 07, 11:46)
4u.gif sveiki teveliai is triusiuku grupes nepykit kad taip piktai parasysiu bet as labai noreciau surinkti sio grupeles teveliu susirinkima labai skubiai nes turbut ne vienai man kyla klausimas sioje grupeje is teveliu kodel yra priemami vaikuciai kurie tikrai labai serga ir uzkrecia kitus vaikiukus ir kodel teveliai nesa vaistus i grupe ir leipa aukletojai duoti...zinot gal keistai nuskambes bet as asmeniskai esu kategoriskai pries kad grupeje butu vaitai ir neduok dieve kuris nors vaikas is musu pagriebs tuos vaitukus...
P.S.
as manau asmeniskai kad vaikiuka  galima namuose palaikyti pora dieneliu ir pagydyti normaliai o ne vesti i darzeli ir uzkresti kitus vaikiukus...sad.gif
cia yra mano nuomone ir as asmeniskai noreciau kad mano vaikas nesirgtu kas 2 savaites...
asmeniskai tiems teveliams kurie veda sergancius vaikiukus noreciau as meniskai paprasyti NEVESKITE TOKIU VAIKIUKU IR NEUZKRETINEKIT LIKUSIU SVEIKU VAIKU.
nes musu kitu tevu irgi nepaklausia ar mes turime kur palikti sergancius vaikus...

Papildyta:

o gal ci ne maistas kaltas gal taip kas kitkas...sad.gif
nes maista tai visam darzeliui tapati duoda...kodel kitos grupes neveme ir nieko nebuvo...

As UZ susurinkimuka!!!!! 4u.gif derinames laika ir susitinkame!!!!
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 11 07, 10:14)
As UZ susurinkimuka!!!!!  4u.gif  derinames laika ir susitinkame!!!!

As irgi uz, bet tikriausiai negalesiu,nes mes po 2-ju dienu darzely vel sergam verysad.gif
Atsakyti
planuojam gal kokia dienele po darbu ir pan kaip kam patogiau manyciau reiketu susitarti ir susizinoti kam kada patogiau...
nes man ne vien tai kad vaikas serga uzknisa o ir tai kad vaistai yra grupeje...
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2010 11 07, 22:40)
planuojam gal kokia dienele po darbu ir pan kaip kam patogiau manyciau reiketu susitarti ir susizinoti kam kada patogiau...
nes man ne vien tai kad vaikas serga uzknisa o ir tai kad vaistai yra grupeje...

As asmeniskai bunu darzelyje kasdien apie 17.15 val.
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2010 11 07, 21:40)
planuojam gal kokia dienele po darbu ir pan kaip kam patogiau manyciau reiketu susitarti ir susizinoti kam kada patogiau...
nes man ne vien tai kad vaikas serga uzknisa o ir tai kad vaistai yra grupeje...

nemanau kad jusu susirinkimas pavyks jei organizuosite per SM. Siulychiau nueiti tiesiai pas vedeja. Kiek machiau grupese ishvis yra skelmimas kad serganchiu ir sloguojanciu vaiku nevesti. tashkas. apie kokius vaistus dar gali buti kalba. jei aukletoja nesilaiko siu dvieju taisykliu tai vat ir yra beda. turi aukletoja matyti, jei atvede sergani, sako achiu neimu ir veskit namo, arba pas darzhelio sesele kad toji patvirtintu kad vaikas sveikas. si problema turi buti ishkelta grieztai ir vieshai.
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2010 11 08, 13:09)
nemanau kad jusu susirinkimas pavyks jei organizuosite per SM. Siulychiau nueiti tiesiai pas vedeja. Kiek machiau grupese ishvis yra skelmimas kad serganchiu ir sloguojanciu vaiku nevesti. tashkas. apie kokius vaistus dar gali buti kalba. jei aukletoja nesilaiko siu dvieju taisykliu tai vat ir yra beda. turi aukletoja matyti, jei atvede sergani, sako achiu neimu ir veskit namo, arba pas darzhelio sesele kad toji patvirtintu kad vaikas sveikas. si problema turi buti ishkelta grieztai ir vieshai.

taip yra skelbimas bet supraskit kaikurie tevai neskaito ju ir jiems visiskai dzin as tai sakiau isviso jei dar karta pamatysiu taip atvedanti vaika tirai eisiu iskarto pas direktore nes man jau nusibodo...
Papildyta:
QUOTE(airinulka @ 2010 11 08, 10:44)
As asmeniskai bunu darzelyje kasdien apie 17.15 val.

as mazdaug irgi bunu tokiu laiku tai ziurekit arba reikia mums eiti bendrai susirinkus visiems teveliams arba nzn reikia ieskoti kompromisu nes as tikrai nezadu sveikos savo dukros vedzioti kad vaikas usirgtu dar labiau...
Atsakyti
nelabai suprantu kaip galima nematyt tu uzrasu,man tiesiai pries akis didelem raidem tas uzrasas,o jei nenori matyt tai butinai reik tokia problema kelt. As pati dar nedirbu ir jei dukryte biski itartina bus tai tikrai nevesiu,bet dukryte yra keleta kartu turejus maza sloga,kuri mazadaug po 4 dienu dingdavo,nei liga nei neliga gaunasi blush2.gif
siandien buvo pirma diena kaip buvom darzely,tik pasirodo is nykstuku grupes perkele i bituciu su aukletoja Rasa,kai uzrasant i darzeli rode nykstuku gruoe man taip patiko,o se tau ir pakeite,tai jauciuosi vis dar sumisusi blush2.gif bet siaip kaip pirma diena ispudziai neblogi smile.gif skaiciau keleta lapu atgal ir nebesuprantu tai darzely yra dar viena aukletoja Rasa,ar kaip cia su tom aukletojom gaunasi? nes kiek minit Rasa visur grupes pavadinimai kiti ir vaikuciu amzius kitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2010 11 07, 21:40)
planuojam gal kokia dienele po darbu ir pan kaip kam patogiau manyciau reiketu susitarti ir susizinoti kam kada patogiau...
nes man ne vien tai kad vaikas serga uzknisa o ir tai kad vaistai yra grupeje...


Mes siandien irgi pirma diena po ligos. Tikiuos, kad ilgesniam laikui, tfu tfu tfu
O vaisati vastams nelygu. Jeigu tai vaikas, kuriam vaistus reikia duoti kasdien del kokios nors pastovios ligos ar del persalimo ir pan , kuriomis uzkrecia kitus. Jeigu yra vaikas, kuriams vaistai reikalingi kasdien, manau reiktu kelti klausima, ne tai kad ju nebutu, o kad butu tokioje vietoje, kur vaikai tikrai nepasieks
O i susirinkima man sunku, nes baigiu darba tik 6 unsure.gif
Atsakyti