Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(rujga @ 2010 10 02, 21:40)
Sveika, tai kaip supratau kazkiek daikteliu liks anoj grupej ir direktore dar duos pinigeliu kad kazka nupirktumet naujai grupei?
Man labai idomu kaip ten viskas vyksta,nes mes dar tik lapkriti pradesim lankyt si darzeli,tai viskas rupi viskas idomu kas ten darosi  mirksiukas.gif

Ne,viskas liks senoj grupej.Kadangi mes atejom i tuscia grupe ir viska supirkom,tai direktore sutinka kompensuot mums musu islaidas,kadangi vistiek darzeliui reiktu pirkt i ta grupe baldelius smile.gif Tai mes nieko neimam,paimsim viska pinigeliais.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 10 03, 11:14)
Ne,viskas liks senoj grupej.Kadangi mes atejom i tuscia grupe ir viska supirkom,tai direktore sutinka kompensuot mums musu islaidas,kadangi vistiek darzeliui reiktu pirkt i ta grupe baldelius smile.gif Tai mes nieko neimam,paimsim viska pinigeliais.


tai viska baigesi abiem pusem gerai,ir vieni ir kiti liks patenkinti smile.gif saunu smile.gif klausykit,labai norejau paklausti,kazkur buvau skaiciusi kad darzelyje bus reikalinga pizama,ar tikrai?jei taip,tai pries miega visus vaikucius perrengia,kazkaip idomu kaip tada speja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rujga @ 2010 10 03, 14:13)
tai viska baigesi abiem pusem gerai,ir vieni ir kiti liks patenkinti  smile.gif  saunu  smile.gif klausykit,labai norejau paklausti,kazkur buvau skaiciusi kad darzelyje bus reikalinga pizama,ar tikrai?jei taip,tai pries miega visus vaikucius perrengia,kazkaip idomu kaip tada speja  blush2.gif

Nezinau,kai mes buvom mazuciai nesiau as pyzama,bet ji ir nugaravo nei kart neuzdeta,nezinau kur prapuole biggrin.gif O dabar tai jau jie patys rengiasi.Yra auklyte ir seimininkute tai gal kazkaip speja,nebuna nieakada labai daug maziuku,jie dazniau serga.
Atsakyti
Labukas! Mano maziukas pasakojo, kad nusirengineja jiepatys, o apsirengti padeda seimininkele, bent jaumaniskiui.O del pizamos kai buvom lopselio grupeja as klausiau, tai man iskart ir pasake:dabar jie per mazi, miegos be pizamu(maikutes, triusikai), o kai pereis i darzeli, tai teb jau reikes.Tai net ir nenesiau tos pizamos. Ar jau viska supirkot pagal sarasa kuri dave Rasa?
Atsakyti
o kada darzeli rudenelio svente, ka gero i ji nesti? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

QUOTE(zaniukas25 @ 2010 10 04, 14:54)
Labukas! Mano maziukas pasakojo, kad nusirengineja jiepatys, o apsirengti padeda seimininkele, bent jaumaniskiui.O del pizamos kai buvom lopselio grupeja as klausiau, tai man iskart ir pasake:dabar jie per mazi, miegos be pizamu(maikutes, triusikai), o kai pereis i darzeli, tai teb jau reikes.Tai net ir nenesiau tos pizamos. Ar jau viska supirkot pagal sarasa kuri dave Rasa?

Tai kad jau senai biggrin.gif As labai senai gavau sarasa,turbut pries pora savaiciu,tai kita diena viska ir atsinesem.
Nu matai kaip del tu pyzamu,as tai iskart nunesiau,nieko neklausus,paskui man tik pasake kad vistiek ju nededa pastoviai kai paprasiau kad isplaut duotu lotuliukas.gif

QUOTE(egle50 @ 2010 10 04, 19:33)
o kada darzeli rudenelio svente, ka gero i ji nesti? smile.gif

Tai treciadieni bus kazkokia svente.Darys juosta ar ka ten is gamtiniu medziagu.O tevelis nepasakojo biggrin.gif Reikia atnest viska ka grazaus randat gamtoj,lapai,akmeneliai,spygliai grybai konkoreziai ir panasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 10 04, 19:54)
Sveikutes smile.gif

Tai treciadieni bus kazkokia svente.Darys juosta ar ka ten is gamtiniu medziagu.O tevelis nepasakojo biggrin.gif Reikia atnest viska ka grazaus randat gamtoj,lapai,akmeneliai,spygliai grybai konkoreziai ir panasiai mirksiukas.gif

pasakojo, tik pasitikslinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egle50 @ 2010 10 04, 20:13)
pasakojo, tik pasitikslinu  mirksiukas.gif

Nu zodziu sake viska ka gamta duoda. mirksiukas.gif Ka miske rasit ta ir neskit,tai mes nuejom i parka ir pririnkom ka akys mate smile.gif
Atsakyti
Zinok mes irgi buvom miske,juk zadejom kankor. pririnkti "maximos"maisa lotuliukas.gif , bet visi kankor. slapi ir vos kaip ne supuve tai net nezinau, nesti tokius ar ne, tures kur isdziovinti, ar kaip ten bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniukas25 @ 2010 10 04, 21:59)
Zinok mes irgi buvom miske,juk zadejom kankor. pririnkti "maximos"maisa lotuliukas.gif , bet visi kankor. slapi ir vos kaip ne supuve tai net nezinau, nesti tokius ar ne, tures kur isdziovinti, ar kaip ten bus  g.gif

biggrin.gif tai o ka padarysi nesk,juk vistiek kiek suprantu lauke darys mirksiukas.gif Prizadejai dabar priklauso.

Sian mokytoju diena,sveikinot? biggrin.gif Maniskis nunese sian Pranutei,ryt Rasai nesim.
Atsakyti
Oi, zinok visai pamirsau, juk ne mokine dabar, o studente biggrin.gif , tai rytoj tada butinai reikes nesti Rasai geliu ir maisa kankoreziu biggrin.gif . Tu pastebejai kaip vaikai noriai dabar eina i darzeli, be asaru , bent jau maniskis, kai prisimenu vasara tai net bloga darosi, tas aukletoju keitimas doh.gif O tavo maziukas lankis krepsini?

Atsakyti
QUOTE(zaniukas25 @ 2010 10 05, 10:58)
Oi, zinok visai pamirsau, juk ne mokine dabar, o studente biggrin.gif , tai rytoj tada butinai reikes nesti Rasai geliu ir maisa kankoreziu biggrin.gif . Tu pastebejai kaip vaikai noriai dabar eina i darzeli, be asaru , bent jau maniskis, kai prisimenu vasara tai net bloga darosi, tas aukletoju keitimas doh.gif O tavo maziukas lankis krepsini?

Tai jau senai pastebejau kad maniskis nori i darzeli,dabar pasakai kad neisi tai verkia biggrin.gif Seniau kad eisi verke doh.gif
Tai jo lankys jei nores,as su pavaduotoja ir kalbejau kieme kad vaikams ziemai kokio aktyvaus burelio reiktu.Tai va sake pakalbes ir pakalbejo.Zodziu sake nebutent jie ten i kase metys,o ir siaip galima kokiu fiziniu pratimu padaryt.
Atsakyti