Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(zaniukas25 @ 2010 09 25, 10:28)
biggrin.gif , isdikeliai. bet kaip faina kad musu grupes neisskirste, visi uzaugs kartu  thumbup.gif

Zinok as irgi labai dziaugiuosi wub.gif Tik vakar su draugem plepejom,kad sakau pas mane tai nelike draugu tokiu nuo senu laiku,kaip faina tokiu turet.Kad visi ir i mokykla iseis,tik vargu ar papuls visi i ta pacia doh.gif Juk skirtingi rajonai,reikmes tevu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 09 25, 15:59)
Zinok as irgi labai dziaugiuosi wub.gif Tik vakar su draugem plepejom,kad sakau pas mane tai nelike draugu tokiu nuo senu laiku,kaip faina tokiu turet.Kad visi ir i mokykla iseis,tik vargu ar papuls visi i ta pacia doh.gif Juk skirtingi rajonai,reikmes tevu ir t.t.

oj, del mokyklos tai tikrai nezinau, bet bus tikras galvos skausmas isrinkti tinkamiausia, net nezinau kokiom kriterijom musu laikais turi atitikti normali mokykla?
Atsakyti
QUOTE(zaniukas25 @ 2010 09 25, 18:07)
oj, del mokyklos tai tikrai nezinau, bet bus tikras galvos skausmas isrinkti tinkamiausia, net nezinau kokiom kriterijom musu laikais turi atitikti normali mokykla?

Nu manau dar laiko turim issirinkt lotuliukas.gif
Atsakyti
matej, 30d. susirinkimas, labai noreciau dalyvauti, jeigu mazoji leis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniukas25 @ 2010 09 27, 10:57)
matej, 30d. susirinkimas, labai noreciau dalyvauti, jeigu mazoji leis biggrin.gif

Labukas smile.gif Aha,butinai busiu.Gerai butu kuo daugiau teveliu unsure.gif Blyn ka ten kelios nuspres?Nu faktas tas kad visos sutinka del pasiemimo.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 09 27, 13:26)
Labukas smile.gif Aha,butinai busiu.Gerai butu kuo daugiau teveliu unsure.gif Blyn ka ten kelios nuspres?Nu faktas tas kad visos sutinka del pasiemimo.

na bet nezinau kaip bus kai reikes eiti pasijimti, kad niekas nenores schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniukas25 @ 2010 09 28, 14:57)
na bet nezinau kaip bus kai reikes eiti pasijimti, kad niekas nenores schmoll.gif

Man asmeniskai dzin is esmes blush2.gif Aisku nemalonu,bet nieko nepadarysi.Bus bus kas nores mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif gal kuri nors zinote ar gal girdejote kada pareis aukletoja Zita pas TRIUSIUKUS. Siuo metu esame uzsienyje ir labai tikimes kad jau visai greitai pareis musu aukletoja.
Jei kas nors zino parasykite mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,mamytes smile.gif
norejau paklausti,gal kas lankot "zuikuciu"grupe,gal kas galit papasakoti apie aukletoja Birute? smile.gif
Atsakyti
Na ir kaip gi praejo tas susirinkimas kur turejo but 30 diena? idomu ka nusprendet ar issiaiskinot del tu visu daikteliu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rujga @ 2010 10 02, 11:46)
Na ir kaip gi praejo tas susirinkimas kur turejo but 30 diena? idomu ka nusprendet ar issiaiskinot del tu visu daikteliu?  mirksiukas.gif

Labukas,taip issiaiskinom thumbup.gif Direktore kompensuos pinigeliais kai kita aukletoja paskaiciuok kiek idejom.Tai imsim kazka i nauja grupe.Dar norejom tuoleta atnaujint,bet kai vienas tevelis paskaiciavo kiek kainuos fantazija atsoko biggrin.gif Dali duotu darzelis,bet mes net puse vargu ar surinkism,nebent pries isejima gal jau turetume reikiama suma lotuliukas.gif As tai duociau ir tuos 200,kai pagalvoji vaikai beveik 4 metus naudosis.20 teveliu lankanciu butu susirinktu puse,bet cia tik mano nuomone nemanau kad kiti teveliai sutiks blush2.gif Dar beda,kad galima ir pigiau padaryt,bet tada tik is savo kisenes,nes jei is mokyklos imt dali reikia viska oficialiai daryt,paskaiciavo kad trecdalis sumos vien mokesiam iseitu.Ziauru.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 10 02, 20:06)
Labukas,taip issiaiskinom thumbup.gif Direktore kompensuos pinigeliais kai kita aukletoja paskaiciuok kiek idejom.Tai imsim kazka i nauja grupe.Dar norejom tuoleta atnaujint,bet kai vienas tevelis paskaiciavo kiek kainuos fantazija atsoko biggrin.gif Dali duotu darzelis,bet mes net puse vargu ar surinkism,nebent pries isejima gal jau turetume reikiama suma lotuliukas.gif As tai duociau ir tuos 200,kai pagalvoji vaikai beveik 4 metus naudosis.20 teveliu lankanciu butu susirinktu puse,bet cia tik mano nuomone nemanau kad kiti teveliai sutiks blush2.gif Dar beda,kad galima ir pigiau padaryt,bet tada tik is savo kisenes,nes jei is mokyklos imt dali reikia viska oficialiai daryt,paskaiciavo kad trecdalis sumos vien mokesiam iseitu.Ziauru.

Sveika, tai kaip supratau kazkiek daikteliu liks anoj grupej ir direktore dar duos pinigeliu kad kazka nupirktumet naujai grupei?
Man labai idomu kaip ten viskas vyksta,nes mes dar tik lapkriti pradesim lankyt si darzeli,tai viskas rupi viskas idomu kas ten darosi mirksiukas.gif
Atsakyti