Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Morgan @ 2010 09 10, 16:48)
Tai man kada cia Rasa sake,kad su Agnieshka vestuves darysim biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,jungsimės ir mes i si darzeli nuo lapkricio menesi. Priims mus i nykstuku grupe (tik aukletojos vardo nepaklausiau,bet kaip supratau Solveiga),aprode grupe,viskas grazu jauku miela,aukletoja viena maziuka ant keliu pasisodinus ramino,tai man iskart akmuo nuo sirdies nukrito kad jei reiks mano mazyle paguos biggrin.gif perskaiciau cia visa tema ir nelabai suprantu tai nykstuku grupej nuo kokio iki kokio amziaus vaikuciai buna?
ir buvo visai nedaug vaikuciu,ju ten daug serganciu?
ir dar,aisku nervina kaskart atsakinet tokiom zaliom kaip as blush2.gif bet kiek gaunasi moket uz darzeli menesiui?
Atsakyti
QUOTE(rujga @ 2010 09 15, 12:04)
kiek gaunasi moket uz darzeli menesiui?

apie 170lt/men. Gali buti ir maziau, ir daugiau doh.gif Mes praeita menesi 186lt sumokejom, kiek si menesi reikes moketi dar nezinom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2010 09 15, 19:45)
apie 170lt/men. Gali buti ir maziau, ir daugiau doh.gif  Mes praeita menesi 186lt sumokejom, kiek si menesi reikes moketi dar nezinom unsure.gif


tai nebaisiai daug,nors mano vyras akis issprogdino,bet kai pasakiau kas butent ieina i ta suma tai nutilo smile.gif
o dar va toks delikatus klausimelis,ar buna tos vadinamos rinkliavos? ko paklausiu visuose darzeliuose sako buna,bet ar renka kas menesi ar tik kartais kai labai ko reikia,kiek daugmaz renka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rujga @ 2010 09 15, 20:55)
tai nebaisiai daug,nors mano vyras akis issprogdino,bet kai pasakiau kas butent ieina i ta suma tai nutilo  smile.gif
o dar va toks delikatus klausimelis,ar buna tos vadinamos rinkliavos? ko paklausiu visuose darzeliuose sako buna,bet ar renka kas menesi ar tik kartais kai labai ko reikia,kiek daugmaz renka?  ax.gif

Siaip,jei ko reikia, pvz. sventei kokiai grupe papuosti, sake ka nupirkti reikia. Bet pinigu neprase. O,jei darzeli ka remontuoti reikia, tai, man atrodo, kad duoda is tu pinigu,kur mokam db jau po 2.50lt/d. g.gif
Atsakyti
kaip Jusu vaikams vakarykstis cirkas patiko? smile.gif
manoji tai su ispudziais parejo smile.gif
Atsakyti
pas mus grupej tai renka po 5 lt kas menesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nerfis @ 2010 09 17, 19:55)
pas mus grupej  tai renka po 5 lt kas menesi  ax.gif


o tai jei kas menesi po 5 lt tai jau daugiau ir neberenka ar pries sventes ir vel renka? kazkaip man idomu kodel vienos grupes renka kitos ne... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rujga @ 2010 09 17, 21:56)
o tai jei kas menesi po 5 lt tai jau daugiau ir neberenka ar pries sventes ir vel renka? kazkaip man idomu kodel vienos grupes renka kitos ne... blush2.gif

Cia individualiai,priklauso nuo aukletojos ir tevu pageidavimu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(egle50 @ 2010 09 17, 15:52)
kaip Jusu vaikams vakarykstis cirkas patiko? smile.gif
manoji tai su ispudziais parejo smile.gif

Labukas,maniskiui tai patiko,pasakot jis ypatingai nemegsta,bet kita mergyte pasakojo tai su labai dideliu uzsidegimu biggrin.gif
Dabar i Vilniu Kinijos imperatoriaus atvaziuoja,sakau gal reiks nueit su maziuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 21 rugsėjo 2010 - 16:09
Sveikos mamytes! Noriu irgi isiterpti ir pareiksti savo nuomone del grupes isvaizdos. Kiek atsimenu kai mes tik atejom i "Nykstukus" mums buvo pasakyta, kad pries mus buvusi grupe viska issinese su savim i nauja. Todel ir buvo sustatyti seni baldai, kilimas ir t.t. Tai dabar as nesuprantu kodel mes turetume palikti viska ka supirkom (tik "nykstuku" mamytes neisizeiskit), kiek prisilakstem ieskodami baldu, perkant kilima ir pan doh.gif . Manau viskuo turetume naudotis iki kol neisleis musu grupes is darzelio. Kiek zinau televizorius jau isnestas i"Lapiuku" grupe, pas mus, vandenukas irgi pakeistas ir jau musu grupeje thumbup.gif . Del pataliuku irgi pilnai sutinku su Morgan, siuvo musu grupes meigaites mamyte (dabar neprisimenu vardo),o vaikai spejopamegoti tik kelis kartus. Na manau tikrai reikia per susirinkima viska aptarti.
Atsakyti
QUOTE(zaniukas25 @ 2010 09 22, 12:20)
Sveikos mamytes! Noriu irgi isiterpti ir pareiksti savo nuomone del grupes isvaizdos. Kiek atsimenu kai mes tik atejom i "Nykstukus" mums buvo pasakyta, kad pries mus buvusi grupe viska issinese su savim i nauja. Todel ir buvo sustatyti seni baldai, kilimas ir t.t. Tai dabar as nesuprantu kodel mes turetume palikti viska ka supirkom (tik "nykstuku" mamytes neisizeiskit), kiek prisilakstem ieskodami baldu, perkant kilima ir pan doh.gif . Manau viskuo turetume naudotis iki kol neisleis musu grupes is darzelio. Kiek zinau televizorius jau isnestas i"Lapiuku" grupe, pas mus, vandenukas irgi pakeistas ir jau musu grupeje thumbup.gif . Del pataliuku irgi pilnai sutinku su Morgan, siuvo musu grupes meigaites mamyte (dabar neprisimenu vardo),o vaikai spejopamegoti tik kelis kartus. Na manau tikrai reikia per susirinkima viska aptarti.

bigsmile.gif kuri cia mamyte?Mes jau su keliom mamom aptarinejom visa tai lauke,jos irgi uz tai visom keturiom,telika ir vandeni tai Martyno tetis atveze,jis ir papildo pastoviai backa(kiek man Solveiga yra sakius). O baldelius as atgaminau,kad mes pavasari pirkom.Jau as trumpom rankovem buvau,tai vaikai net tolkam ju nemate,Nes prasidejo migravimai ir t.t. Visa menesi buvo triusiukuose,o vasara mano vaikas isvis nei dienos nebuvo,nors kiek zinau ir vasara vaikai buvo ne musu grupej doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 22 rugsėjo 2010 - 12:48
QUOTE(Morgan @ 2010 09 22, 13:34)
bigsmile.gif kuri cia mamyte?Mes jau su keliom mamom aptarinejom visa tai lauke,jos irgi uz tai visom keturiom,telika ir vandeni tai Martyno tetis atveze,jis ir papildo pastoviai backa(kiek man Solveiga yra sakius). O baldelius as atgaminau,kad mes pavasari pirkom.Jau as trumpom rankovem buvau,tai vaikai net tolkam ju nemate,Nes prasidejo migravimai ir t.t. Visa menesi buvo triusiukuose,o vasara mano vaikas isvis nei dienos nebuvo,nors kiek zinau ir vasara vaikai buvo ne musu grupej doh.gif



Tik kaip organizuoti visa ta procedura g.gif ,reiketu kazkaip taktiskai tai padaryti. Ir dar kiek zinau jau yra nupirktas DVD grotuvas su keliais DVD diskais, tai gi mamytes neskit savo vaikuciu megstamiausius filmukus ax.gif
Papildyta:
sori, neatsakiau i klausyma, as Martyno mamyte biggrin.gif
Atsakyti