Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Morgan @ 2010 09 07, 07:39)
g.gif tikrai?As maciau nauju vaiku,bet visi gan nemazi,o triusiukuose kiek maciau pernai tik maziukai buvo.

Uzaugo ir isejo tongue.gif Triusiukuose daug 2007 metu vaikuciu buvo.
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2010 09 07, 12:33)
Uzaugo ir isejo tongue.gif Triusiukuose daug 2007 metu vaikuciu buvo.

biggrin.gif ***** man ten tokie maziukai visi atrode lotuliukas.gif Tai jus irgi lapiukai dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 07 rugsėjo 2010 - 12:36
Sveikos mamytės. Užrašiau savo sūnelį į Saulučių grupę. Gal kas turite kokių atsiliepimų. Visumoje atsiliepimai gan prasti apie šį darželį sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalapinskiene @ 2010 09 07, 19:43)
Sveikos mamytės. Užrašiau savo sūnelį į Saulučių grupę. Gal kas turite kokių atsiliepimų. Visumoje atsiliepimai gan prasti apie šį darželį sad.gif

Del sauluciu nieko nezinau,bet aplamai kaip del darzelio tai tikrai nieko bloga negaliu pasakyt schmoll.gif Manau kaip ir kiekvienam darzeli yra visokiu aukletoju.O daugiau tvarka ax.gif Tikrai keist nenoreciau,bent jau kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Mikutė @ 2010 09 06, 09:56)
ar yra cia dar triusiuku grupe lankanciu, ar visi jau i lapiukius isejo?

esam ir mes...triusiukuose...
Papildyta:
QUOTE(Morgan @ 2010 09 04, 16:47)
blink.gif kaip nuo tryju,ten maziukai.Mums po 3 tai ka ji mus atidave o pasieme tokius pat kitus?Nesamone.

nu as sakau maciua PATI SAVO AKIMIS kad tenais maziuku nera tik mano mazute buvo pati maziausia visis jau vaikiukai tikrai nuo 2.5metuku...ir 3meteliu
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 09 07, 13:36)
biggrin.gif ***** man ten tokie maziukai visi atrode lotuliukas.gif Tai jus irgi lapiukai dabar?

Maniske jau eina nuo rudens i Gandriukus pas Daiva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2010 09 09, 10:31)
Maniske jau eina nuo rudens i Gandriukus pas Daiva  thumbup.gif

Daiva vasara priziurejo drugelius labai man patiko thumbup.gif
Papildyta:
Siandien pirma karta dukryte nenorejo pasilikti darziuke schmoll.gif Palikau ja su asarom, net nezinau kas atsitiko is ryto viskas buvo tvarkoj bet tik iejom i grupe viskas apsiverke..... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliaa2010 @ 2010 09 09, 08:52)
Daiva vasara priziurejo drugelius labai man patiko  thumbup.gif
Papildyta:
Siandien pirma karta dukryte nenorejo pasilikti darziuke schmoll.gif Palikau ja su asarom, net nezinau kas atsitiko is ryto viskas buvo tvarkoj bet tik iejom i grupe viskas apsiverke..... schmoll.gif

g.gif nu cia dabar?Juk viskas ok budavo.Ir sian Rasa g.gif O klausei kodel nenori?Gal vaikai ko prikalbejo?
Maniskis vakar skundesi kad gavo nuo Agnieshkos lupt biggrin.gif Tikiu kad galejo ir atgal gaut.
Kalbejom vakar su vaiku tai jis piese as klausinejau,zodziu uzsiemes buvo tai viska man ispasakojo.Sako Rasa pikta,bet sakau nesaukia nemusa,sako ne.Man sake,kad pas Rasa yra griezta disciplina ir tokiam kaip mano vaikas,kaip musu Nykstukai,iskyrus kelis vaikus,reikia tokios aukletojos.As uz istikruju.Manau kad maniskis lepuniukas daznai sau per daug leidzia ir jam reikia grieztesnio auklejimo.Bet sake kad jautresniems vaikas Rasa nelabai.Kalbejau su pavaduotoja viena.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 09 09, 12:56)
g.gif nu cia dabar?Juk viskas ok budavo.Ir sian Rasa g.gif O klausei kodel nenori?Gal vaikai ko prikalbejo?
Maniskis vakar skundesi kad gavo nuo Agnieshkos lupt biggrin.gif Tikiu kad galejo ir atgal gaut.
Kalbejom vakar su vaiku tai jis piese as klausinejau,zodziu uzsiemes buvo tai viska man ispasakojo.Sako Rasa pikta,bet sakau nesaukia nemusa,sako ne.Man sake,kad pas Rasa yra griezta disciplina ir tokiam kaip mano vaikas,kaip musu Nykstukai,iskyrus kelis vaikus,reikia tokios aukletojos.As uz istikruju.Manau kad maniskis lepuniukas daznai sau per daug leidzia ir jam reikia grieztesnio auklejimo.Bet sake kad jautresniems vaikas Rasa nelabai.Kalbejau su pavaduotoja viena.

Gal siaip oziukai, nes siandien jau viskas ok thumbup.gif be jokiu asaru nuejom.Man vakar Rasa sake kad jie su Aurelijum pasistumdo, sake Aurelijus prieina prie Agnieskos ir su pikstuku prisiliecia o ta tada nepatenkinta jam atgal, doh.gif bet apie uzvakar nieko nesake....As dar pas Agniesa klausiau musi Aureliju sako jis pirmas biggrin.gif na va ir kur tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliaa2010 @ 2010 09 10, 13:15)
Gal siaip oziukai, nes siandien jau viskas ok  thumbup.gif be jokiu asaru nuejom.Man vakar Rasa sake kad jie su Aurelijum pasistumdo, sake Aurelijus prieina prie Agnieskos ir  su pikstuku prisiliecia o ta tada nepatenkinta jam atgal, doh.gif bet apie uzvakar nieko nesake....As dar pas Agniesa klausiau musi Aureliju sako jis pirmas biggrin.gif  na va ir kur tiesa smile.gif

lotuliukas.gif ai koks skirtumas,issiaiskins jie patys,svarbu vienas kitam galvos nenusuktu.Bus dar visko manau.Ateina kiekvienas su sava nuotaika,tai ir gaunasi chaosas.Siaip jo taip paprastai neprimusi.Jegos turi,gali taip duot kad ojoj,net man skauda kita kart. biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 10 rugsėjo 2010 - 13:23
QUOTE(Morgan @ 2010 09 10, 15:22)
lotuliukas.gif ai koks skirtumas,issiaiskins jie patys,svarbu vienas kitam galvos nenusuktu.Bus dar visko manau.Ateina kiekvienas su sava nuotaika,tai ir gaunasi chaosas.Siaip jo taip paprastai neprimusi.Jegos turi,gali taip duot kad ojoj,net man skauda kita kart. biggrin.gif  doh.gif

Aisku patis isiaiskins smile.gif As nemanau kad jie ten nuo piktumo o dar ko....galvoju siaip tas prisilecia ta psihoja ir atgal jam ir nenustebsiu jei lenda kad Aurelijus ja uzkliutu o gal atvirksciai, man rodos specialej viens kita kibina biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Oliaa2010 @ 2010 09 10, 14:10)
Aisku patis isiaiskins  smile.gif As nemanau kad jie ten nuo piktumo o dar ko....galvoju siaip tas prisilecia ta psihoja ir atgal jam ir nenustebsiu jei  lenda kad Aurelijus ja uzkliutu o gal atvirksciai, man rodos specialej viens kita kibina  biggrin.gif .

Tai man kada cia Rasa sake,kad su Agnieshka vestuves darysim biggrin.gif
Atsakyti