Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

buvo mano mama į Viltenę nuėjus žodžiu pasitiko dvi stambios moteriškės, nužvelgė ją nuo galvos iki kojų blink.gif viena nelabai maloni, kita malonesnė, tikriausiai vedėja nzn blush2.gif , tai sakė dabar nėra vietų, reikia užsirašyt, o kai atsiranda pas juos vietų jie praneša.. lovytės medinės, bet jei vaikas labai lipa išlovytės, tai sakė įkelia į geležinę blink.gif
Atsakyti
Man dabar 25-eri, o vaikystėje lankiau šį darželį tongue.gif Na, ką iš savo SENŲ prisiminimų galiu pasakyti g.gif
1. Vedėja pikta. Mano mama neseniai priminė, kad gražiausios lėlės pas ją kabinete sustatytos dėl grožio doh.gif
2. Auklėtojos piktos. Manoji Rasa buvo senmergė, tai vaikų visai nesuprasdavo unsure.gif Per pietų miegą su drauge buvau prisisiojusi į lovą blush2.gif , tai tokias šlapias koridoriais visaip gąsdindama ir nuvedė moralui pas vedėją blink.gif
3. Rėkdavo ant vaikų, gyvatėm ir pan. vadindavo...
4. Vienintelis geras dalykas iš to daržo - super skanus maistas buvo cool.gif Iki šiol prisimenu vištienos bulijono ir bandelių su vištienos įdaru kvapą cry.gif thumbup.gif

Neseniai buvau sutikusi savo auklėtoją, kuri jau turi didelę dukrą ir kai prisistačiau jai, tik persimainė ir pradėjo dejuoti, kaip gailisi, kokia griežta buvusi ir t.t. doh.gif Taip tiesiai ir pasakė: tada vaikų dar neturėjau, buvau jauna ir lia lia lia rolleyes.gif Va taip. Tik tiek, kad jau viskas seniai buvo ir dabar jau savo mažylę turiu, bet pas tokią niekada neleisčiau schmoll.gif

Žodžiu, labai viskas priklauso nuo auklėtojos ax.gif Bet kaip žiūriu, nelabai kas ten pasikeitę, jau nešnekant apie "nuostabų" narkomanų pilną rajoną blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 06 spalio 2005 - 15:49
na man irgi 25-eri blush2.gif , o lankiau šalia esantį 56-tą, dabar Vilkpėdės vadinasi, taj nebuvo ten taip blogai..
dabar man bėda ta, kad aš tebegyvenu tam pačiam "narkomanų rajone" rolleyes.gif
o apie Viltenę neseniai girdėjau ir geresnę nuomonę: viena auklė gerokai pagyvenusi ten veda du vaikučius, sakė ji pati ten dirbusi, o tų vaikučių mama atseit yra labai reikli darželiui tačiau Viltene yra labai patenkinta, sakė visur švaru tvaringa, kieme gražu daug gėlių.. g.gif ir tie du vaikučiai tokie gražūs..
bet mane tai asmeniškai gąsdina tas daželis, pati girdėjau, kaip ant mažulių auklėtoja: "baigsit rėkt pyp"
Atsakyti
Kas buvo pries 20 metu (na kai dar Osvile lanke darzeli), tai to tikrai jau nebera siais laikais. Nei as to darzelio macius, nei girdejus, bet dirbu sioje sistemoje ir tikrai galiu patikinti, kad tokiu dalyku, kaip aprase Osvile (savo prisiminimus) nebuna.
O del "narkomanu rajono" dar dar drisciau pasigincyti.
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2005 10 07, 14:44)
...O del "narkomanu rajono" dar drisciau pasigincyti.

Nedrįsk user posted image user posted image mirksiukas.gif
Pati gyvenau Ž.Paneriuose, vaikystė - šiam daržely, visa kita - Gerosios Vilties vidurinėje (buvusi 21-a vid.) ax.gif Myliu tą rajoną, koks jis bebūtų user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2005 10 07, 13:44)
O del "narkomanu rajono" dar dar drisciau pasigincyti.

toj pačioj gatvėj yra narkologinis ir netoliese kažkoks jų reabilitacinis.. todėl taip vadinam rajoną..
Atsakyti
Patarčiau mamytei, kad lėliuką vestų į "Aušrelę". Šauni darželio direktorė. Rinkliavos kaipo tokios nėra, savo noru dedam 5 Lt kas mėnesį ir perka vaikams ką reikia. Šiemet nei kokių ūkinių nešti reikėjo, nieko. Minimalios išlaidos. Vaikų priežiūra (augdami perėjom 3 grupes) tikrai šauni. Užsiėmimai, įvairūs būreliai (mokami irgi), atvažiuojantys spektaliukai, važiavimas į teatrus. Informacija, kur panaudojo tėvelių paskirtus 2 proc. pajamų mokesčių. Mums tikrai patinka.
Kituose darželiuose yra privalomos pinigų sumos (200 lt rugsėjo mėn), krūva daiktų pripirkti ir pan. Ne visuose, bet žinau tokį Naujamiestyje, lanko draugės mažius.
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2005 10 13, 10:55)
Patarčiau mamytei, kad lėliuką vestų į "Aušrelę". Kituose darželiuose yra privalomos pinigų sumos (200 lt rugsėjo mėn), krūva daiktų pripirkti ir pan. Ne visuose, bet žinau tokį Naujamiestyje, lanko draugės mažius.

kas belieka, jaučiu "aušrelėn" ir varysim pavasarį

išduok paslaptį, čia kur taip naujamiesty?
Atsakyti
Muitinės g.
Atsakyti
tai kad berods Gerosios vilties...
Atsakyti
"Aušrelė' tai Gerosios Vilties, bet ten niekas jokių pinigų ir kyšių neprašo, o manęs klausė kur prašo.
Aš ir atsakiau:))) Ten kur prašo.
Atsakyti
As vedžiau savo mažių i šį darželį ir galiu pasakyti gryna tiesa visa tai ka mamytės apie jį šneka. Savaitę eidavo į daržėlį dvi savaites sirgdavo. Ir taip tesėsi tol kol nepradėjau vesti i Aušrelę. Viskas susitvarke. ir auklėtojos ten kožkokios keistos ir nemalonios.
Atsakyti