Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Enigm@ @ 2010 09 02, 08:07)
Sveiki,
Labai nusivyliau laikina Triusiuku aukletoja. 1. Vakar isleidau vaika i darzeli sveika, o namo grizo su raudonu uzpakaliu, net sedeti negalejo nuo skausmo, mat vaikas viduriuoja. Namuose nieko tokio nepastebejau. 2. Niekad, isskirus pirmas dienas, vaikas neatsisakydavo eiti i i grupe, o siandien atsisake. Apkabino mane, tik norejau iseiti ir pasirode aukletoja,vaikas isteriskai verkiant bego nuo jos. Galu gale, aukletoja jega ji verkianti nuvede i grupe. Stovejau uz duru gal 10-15 min. visa ta laika vaikas isteriskai verke. Kaip ten dabar nezinau, jei stoveciau ilgiau, neislaikyciau ir pasakyciau  aukletojai "pora" negraziu zodziu.
Atkreipkite demesi i tai,kaip jusu vaikai reaguoja i nauja aukletoja.

Tai cia tepaliuku reikia tept,kai maniskis su pampiu vaiksciojo buvo sita beda,bet mums antibai viduriavima sukele ir grybeli paskatino.Taip ir atsisakem pampio smile.gif Musu sena aukletoja nepastebejo kad vaikui 38 su virs tempa cool.gif Cia drauges mergaitei.

QUOTE(Oliaa2010 @ 2010 09 02, 08:08)
Vakar is mergaiciu manoji tik viena buvo smile.gif ir berniukai....siaip auklite sake kad grupej 21 vaikas.As dar nemaciau visu vaikuciu, is ryto kai atejom vienas berniukas buvo ir vakare kai atejau irgi buvo like tik du vaikuciai....Tai gal cia jusu aukselis irgi sviesiaplaukis  rolleyes.gif .Siandien uzrasiau dukryte i bureli CIKI .... Ar jus vaiksciosit?

As saviski pasiimiau anksciau jusu man rodos,nes daug dar vaiku buvo biggrin.gif Ai taip,dar kinderi daviau jusu mazei,sokolado ta prasme blush2.gif Grupej daug blondinu pas mus biggrin.gif Maniskis vakar su baltinukais zydrais buvo irgi blondinas.Ir aplamai labai mazai vaikuciu maciau,gal dar isivaziuos mirksiukas.gif Tada smagiau bus.Mes kol kas vargstam su darzeliu,visa vasara nejo dabar su isterijom einam ir taip palieku doh.gif Sirdi spaudzia bet o ka daryt.Tai del burelio vis pamirstu paklaust,nors vakar vakare masciau sian ryte pasiteiraut.Eisim butinai,Aurelijus labai megsta dainuot ir sokt.Kokia kaina menesio sito burelio? 4u.gif
Man labai nepatiko kad musu grupe baisiai emociskai salta,tikrai ne mazuliam tokiem,pernai nykstukuose supirkom viska,sustatem,pataliukum siuvom,duok die pusmeti pabuvom,nes viskas i ziema vyko ir teko palikt.Aukletoja net nepasake kad busim isvaryti cool.gif Zodziu paruosem grupe maziukam kitiem ir isejom kitos ruost.Jei pakels klausyma apie grupes atnaujinima sakysim mes viska supirkom,ir pasiimsim turbut,na cia susirinkimo reiktu.Net normaliai vaikai nemate nieko,nes prasidejo migravimai po grupes,aukletoju keitimasis,pataliukuose savuose duok die mano mazius kelis kart miegojo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 02 rugsėjo 2010 - 08:58
QUOTE(Morgan @ 2010 09 02, 07:36)
Tai cia tepaliuku reikia tept,kai maniskis su pampiu vaiksciojo buvo sita beda,bet mums antibai viduriavima sukele ir grybeli paskatino.Taip ir atsisakem pampio smile.gif Musu sena aukletoja nepastebejo kad vaikui 38 su virs tempa cool.gif

Tai ir taip vakare patepiau jam uzpakali. Bet, cia kiek laiko reikia vaika su,atsiprasau, apsiktu pampersu laikyti!?! Vienu zo, pradeda nepatikti man sita aukle. Laukiu nesulaukiu kada gris musu Zita.
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2010 09 02, 09:07)
Sveiki,
Labai nusivyliau laikina Triusiuku aukletoja. 1. Vakar isleidau vaika i darzeli sveika, o namo grizo su raudonu uzpakaliu, net sedeti negalejo nuo skausmo, mat vaikas viduriuoja. Namuose nieko tokio nepastebejau. 2. Niekad, isskirus pirmas dienas, vaikas neatsisakydavo eiti i i grupe, o siandien atsisake. Apkabino mane, tik norejau iseiti ir pasirode aukletoja,vaikas isteriskai verkiant bego nuo jos. Galu gale, aukletoja jega ji verkianti nuvede i grupe. Stovejau uz duru gal 10-15 min. visa ta laika vaikas isteriskai verke. Kaip ten dabar nezinau, jei stoveciau ilgiau, neislaikyciau ir pasakyciau  aukletojai "pora" negraziu zodziu.
Atkreipkite demesi i tai,kaip jusu vaikai reaguoja i nauja aukletoja.

Sveika, mano TRIUSIUKUI irgi nesigauna susidraugauti su ta laikinaja, tai gal paskambinam vedejai?????? Kodel musu vaikai turi eiti kaip i kalejima....
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2010 09 02, 09:11)
Tai ir taip vakare patepiau jam uzpakali. Bet, cia kiek laiko reikia vaika su,atsiprasau, apsiktu pampersu laikyti!?! Vienu zo, pradeda nepatikti man sita aukle. Laukiu nesulaukiu kada gris musu Zita.

Tai jo sutinku...
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 09 02, 08:11)
Sveika, mano TRIUSIUKUI irgi nesigauna susidraugauti su ta laikinaja, tai gal paskambinam vedejai?????? Kodel musu vaikai turi eiti kaip i kalejima....

As jau galvojau eiti pas direktore, jei ir toliau taip bus. Nenoriu traumuoti vaikui psichika.
Atsakyti
[quote=Morgan,2010 09 02, 06:21]

Nera tokiu grupiu,Solveiga turejo tuos maziukus nuo metuku,tiesiog buvo ten vaiku ir metuku ir dvieju,nes pernai tiek lopselio grupiu nesusidare,siemet perodc 4 doh.gif Mes isejom 3 metu i lapiukus is Solveigos,na 3.5 dabar po vasaros ir vyresniu tikrai nera.Aplamai tai mes tikejomes kad ta pati liks aukletoja ir esam labai pikti kad ji pasikeite,nes dauguma vaiku kuriems jau po 5 metus turi ta pacia nuo pirmu metu.
O kas jusu maze,gal Urte? biggrin.gif Tai siaip ja zadejo pernai kelt su mumis,sakau kazkas ne taip [/quote]
tai aisku, kad vaikam stresas tas aukletu keitimas...
maniskes nekele, gal kad 8 gimimo...lyg buvo gi is pradziu sarasuose, paskui isbrauke, nzn, kodel, neaiskino...
smagu, kad visus vaikucius pazystat mirksiukas.gif

[quote=Oliaa2010,2010 09 02, 08:08]
[quote=Morgan,2010 09 02, 08:21]
.Siandien uzrasiau dukryte i bureli CIKI .... Ar jus vaiksciosit?
[/quote]
o kas cia per burelis? galima placiau mirksiukas.gif
Atsakyti
As saviski pasiimiau anksciau jusu man rodos,nes daug dar vaiku buvo biggrin.gif Ai taip,dar kinderi daviau jusu mazei,sokolado ta prasme blush2.gif Grupej daug blondinu pas mus biggrin.gif Maniskis vakar su baltinukais zydrais buvo irgi blondinas.Ir aplamai labai mazai vaikuciu maciau,gal dar isivaziuos mirksiukas.gif Tada smagiau bus.Mes kol kas vargstam su darzeliu,visa vasara nejo dabar su isterijom einam ir taip palieku doh.gif Sirdi spaudzia bet o ka daryt.Tai del burelio vis pamirstu paklaust,nors vakar vakare masciau sian ryte pasiteiraut.Eisim butinai,Aurelijus labai megsta dainuot ir sokt.Kokia kaina menesio sito burelio? 4u.gif
Man labai nepatiko kad musu grupe baisiai emociskai salta,tikrai ne mazuliam tokiem,pernai nykstukuose supirkom viska,sustatem,pataliukum siuvom,duok die pusmeti pabuvom,nes viskas i ziema vyko ir teko palikt.Aukletoja net nepasake kad busim isvaryti cool.gif Zodziu paruosem grupe maziukam kitiem ir isejom kitos ruost.Jei pakels klausyma apie grupes atnaujinima sakysim mes viska supirkom,ir pasiimsim turbut,na cia susirinkimo reiktu.Net normaliai vaikai nemate nieko,nes prasidejo migravimai po grupes,aukletoju keitimasis,pataliukuose savuose duok die mano mazius kelis kart miegojo doh.gif
[/quote]

Tai aisku, as irgi sakyciau kad pasiimsiu viska. Vakar kai snekejau tai Rasa sake kad jau iki galo su tais vaikuciais bus, bet dabar jau nebesuprasi jei praetais metais taip buvo yra tikimybe kad ir kitais metais nesugalvotu i kita grupe skirstit g.gif Del burelio tai 6 lt viena pamokele, i savaite buna dvi...tai paskaiciavau apie 50 lt i men. Reikes paklaust ar aukle organizuos koki tevu susirinkima ar cia patiems reikes kazkaip planuoti, nes nzn man tai pirmas kartas blush2.gif .Manoji tai eina su noru i darzeli, gal ir Jusu aukselis pripras ir eis....man tai ir vasara jinai be asaru nors ir keitesi aukletojos.
Atsakyti
QUOTE(egle50 @ 2010 09 02, 10:34)
tai aisku, kad vaikam stresas tas aukletu keitimas...
maniskes nekele, gal kad 8 gimimo...lyg buvo gi is pradziu sarasuose, paskui isbrauke, nzn, kodel, neaiskino...
smagu, kad visus vaikucius pazystat  mirksiukas.gif
o kas cia per burelis? galima placiau  mirksiukas.gif

Man priklause as grupes taryboj buvau biggrin.gif Tai gal jau busit su mumis bigsmile.gif

QUOTE(Oliaa2010 @ 2010 09 02, 10:38)
Tai aisku, as irgi sakyciau kad pasiimsiu viska. Vakar kai snekejau tai Rasa sake kad jau iki galo su tais vaikuciais bus, bet dabar jau nebesuprasi jei praetais metais taip buvo yra tikimybe kad ir kitais metais nesugalvotu i kita grupe skirstit  g.gif Del burelio tai 6 lt viena pamokele, i savaite buna dvi...tai paskaiciavau apie 50 lt i men. Reikes paklaust ar aukle organizuos koki tevu susirinkima ar cia patiems reikes kazkaip planuoti, nes nzn man tai pirmas kartas blush2.gif .Manoji tai eina su noru i darzeli, gal ir Jusu aukselis pripras ir eis....man tai ir vasara jinai be asaru nors ir keitesi aukletojos.

Tai Rasa jau isleist i mokykla turi mirksiukas.gif Jau neturetu keistis,isleido pernai drauges mergaites grupe.Sake labai gera aukletoja,kokia gera pasimatys eigoj. cool.gif
Tevu susirinkima butinai reikes organizuot ir kuo greiciau.Kai tik visi vaikai prades vaiksciot,nes visus metus tokioj grupej vaikus palikt kazkaip berysio.Bespalve grupe visai.
Manau pripras maniskis jei tokio bardako kaip pernai nebus,visi per ta perejom biggrin.gif Dar gal labai nuo vaiko priklauso,bet musu grupej visu vaiku ejimas suprastejo.Vieni su asarom ejo,kiti tik su zyziukais,bet vistiek faktas tas kad kazkas nepatiko jiems.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 09 02, 10:50)
Man priklause as grupes taryboj buvau biggrin.gif Tai gal jau busit su mumis bigsmile.gif

turbut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egle50 @ 2010 09 02, 11:09)

thumbup.gif su dauguma mamyciu gan neblogai bendraujam,tik kazi kur visi vaikuciai dinge jei sarase 21 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 09 01, 14:55)
g.gif  kodel ilgokai mums sake, kad gal po poros savaiciu pareis!


o man sake kad ji jauciasi labai silpnai ir kita menesi tikriausiai bus Elyte ar kaip ten jos vardas ji jau buvo pas triusiukus gal savaite g.gif

as nesuprantu kam jie tuos mazius taip traumuoja,galejo jau suorganizuot kazkaip kad butu bent jau viena aukletoja iki ateis Zita, o dabar per menesi jau ketvirta aukletoja, as manau kad tai nenormalu, jei maniske ir toliau taip klyks tai eisiu pas direktore
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerfis: 02 rugsėjo 2010 - 12:08
QUOTE(nerfis @ 2010 09 02, 13:02)
o man sake kad ji jauciasi labai silpnai ir  kita menesi tikriausiai bus Elyte ar kaip ten jos vardas ji jau buvo pas triusiukus gal savaite  g.gif

as nesuprantu kam jie tuos mazius taip traumuoja,galejo jau suorganizuot kazkaip kad butu bent jau viena aukletoja iki ateis Zita, o dabar per menesi jau ketvirta aukletoja, as manau kad tai nenormalu,  jei maniske ir toliau taip klyks tai eisiu pas direktore

Ei, brangiosios, jauciu man nervai tuoj neislaikys cia skaityti, kad pas musu TRIUSIUKUOSE blogai, o Zitos dar kaip supratau reikes paluketi..... doh.gif jauciu, kad skambinsiu vedejai siandien.
Atsakyti