Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Natukas @ 2010 08 13, 15:03)
Grizo is atostogu lapiuku aukletoja Rasa, iki rudens shefuoja triusiukus. Gal kas ka apie ja galetu papasakoti? Keistoka ji man pasirode doh.gif


g.gif gasdini cia mane.Mano dukryte dabar drugeliu grupej, bet nuo rugsejo eisim i lapiuku grupe.Jei gali parasyk kodel tau pasirode keistuoka...Ir jei kas dar ka zino apie ta aukle papasakuokit nes kazkaip neramu pasidare. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliaa2010 @ 2010 08 16, 13:20)
g.gif gasdini cia mane.Mano dukryte dabar drugeliu grupej, bet nuo rugsejo eisim i lapiuku grupe.Jei gali parasyk kodel tau pasirode keistuoka...Ir jei kas dar ka zino apie ta aukle papasakuokit nes kazkaip neramu pasidare. unsure.gif

Ner cia dar ko gazdintis ax.gif Labiausiai nerimavau del pedagogijnes programos, idomu pasidare butent sios aukletojos poziuris bei darbo specifika. bet kaip suprantu vasara kolkas atostogos, o visos programos matysis rudeni, o kadangi jos yra patvirtintos ir privalomos...tad smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2010 08 18, 10:16)
Ner cia dar ko gazdintis ax.gif Labiausiai nerimavau del pedagogijnes programos, idomu pasidare butent sios aukletojos poziuris bei darbo specifika. bet kaip suprantu vasara kolkas atostogos, o visos programos matysis rudeni, o kadangi jos yra patvirtintos ir privalomos...tad  smile.gif


blush2.gif Jei nesunku papasakok kazka daugiau apie ta auklyte.....nesu jos macius. O gal tavo pumpurelis irgi laikis lapiuku grupe rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,mamytes. smile.gif Musu Nykstuku grupe perima Rasa.Busim Lapiukai,pamainine greiciausiai Birute.Kiek kalbejau su vedeja,nes i musu kiema eina su savo mergyte ir buvusia aukletoja Solveiga,tai abi sake kad Rasos auklejimas griestas bet ji moka su maziukais sutart,susikalba su vaikais.Pati nelabai zinau kokia ji,nes vasara visai nejom.Vedeja sake kad ji gerai aktyviems vaikams tokiems kaip mano,ramesniems ir jautresniems gal nelabai.Bet manau turetu individualiai ziuret i vaika,tai gal bedu nebus.Tik mano vaikas po vasaros isvis nenori i darzeli doh.gif nezinau ka reiks daryt su nenoru ir dar nauja aukletoja.
Atsakyti
Brangiosios tai gal gali tada kas nors parasyti, kaip bus su TRIUSIUKU grupe, nes ruosiames vel gryzti nuo pirmadienio i "drabuka" o Zitute serga. Kas priziures mazuosius????
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Iki kelintos val sis darzelis dirba?
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2010 08 20, 20:12)
Sveikos  4u.gif

Iki kelintos val sis darzelis dirba?

Iki 17 grupe,paskui prailginta iki 18-18,30 kazkas. g.gif Vilkpedes ilgiau kiek zinau.
Atsakyti
Sveiki, greitai planuojam eiti i darzeli, musu aukletoja bus Solveiga 4u.gif t 4u.gif iesa, nezinau grupes pavadinimo blush2.gif sunelii 2 metai , gal yra cia musu grupes draugu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 08 20, 10:27)
Brangiosios tai gal gali tada kas nors parasyti, kaip bus su TRIUSIUKU grupe, nes ruosiames vel gryzti nuo pirmadienio i "drabuka" o Zitute serga. Kas priziures mazuosius????


Sveiki su triusuku grupe beda bedele, maniske dar tik pradejo lankyti darzeli ir labai sunku kai aukletojos keiciasi kaip kojines ax.gif buvo aukletoja Rasa man ji labai patiko ir mazoji jau prie jos buvo pripratus, deja ji jau nuejo su didesniais nuo 3 metu, dabar triusukuose aukletoja Larisa ji is vyresniu grupiu Aukletoja, nelabai man jinai atejau pasimt mazosios tai grupeje chaosas vaikai verkia , manau ji nelabai moka bendraut su mazais vaikais, net nezinau ka daryt nes su aukletoja Rasa mano mergyte jautesi daug maz neblogai, o siandien su Larisa labai daug problemu, manau ji tik prie akiu labai gera, o kai teveliai iseina per duris ji visai kitokia deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nerfis @ 2010 08 31, 16:34)
siandien su Larisa labai daug  problemu, manau ji tik prie akiu labai gera, o kai teveliai iseina per duris ji visai kitokia deja  verysad.gif

Sveiki visi,
Na, mano sunui jau "nusispjaut" i aukletoju pakeitimus, man jau irgi biggrin.gif Nezinau nei kas ten,nei kaip, svarbu, kad vaikas gerai jauciasi biggrin.gif Bet, jei jus norit suzinoti, kaip aukletoja elgiasi su vaikais, tiesiog ateikit i darzeli nepranesus ir pastovekit uz duru pasiklausikit, kas grupei dedasi. Taip ir suzinosite, ar moka aukletoja bendrauti su tokio amziaus vikais mirksiukas.gif
P.S. As taip dariau pora kartu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enigm@: 31 rugpjūčio 2010 - 22:19
Na man tai visai ne vienodai kas vyksta mano vaiko grupeje, o ta Triusiuku dabartine aukletoja man visai nieko pasirode, bet jei ten uzdarius kazkas nelabai vyksta tai nezinau.....man tada visai nepatinka g.gif
Atsakyti
Laba diena.Su rugsejo pirma!!!!Mano princese siandien nujejo i Lapiuku grupe, aukletoja Rasa pasirode man labai faina, ziuresim kas bus toliau. Gal yra mamyciu kurie irgi veda i lapiukus....Auklite sake kad grupej mazai mergaiciu, daugiau berniuku...tai ziuresim. Dukryte kai atejom i nauja grupe, nes vasara buvom drugeliuose, sako "noriu i savo darzeli"...tai galvoji vse verks, bet auklyte priejo apkabino nuvede zaisliukus paroditi tai tikios viskas bus superrrrrr ax.gif
Atsakyti