Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(editukassk @ 2010 06 04, 09:07)

doh.gif oi su sloga tai mes kankinames ir dabar. Lankom darzeli nuo kovo vidurio tai stabiliai 2 savaites sloga1 savaite ramu. Bet, kad visa musu grupe gerai pakostinciu ir su slogom vaiku pilna. Jauciu, kad cia reikia igauti iminiteta darzelio ligoms doh.gif
Atsakyti
o mes nuo grudzio pradzios iki kovo vidurio: 3 dienas darzely,2 savaites namuose doh.gif
Aisku,kad imuniteta reikia igauti. Vaikai musu siltnaminiai biggrin.gif iki darzelio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enigm@: 04 birželio 2010 - 11:49
QUOTE(Natukas @ 2010 06 03, 11:52)

Nezinau kokia cia konspiracija su "sita", jei yra neaishkumai juos reikia ivardinti, o tai dabar sedesim chia visos ir galvosim kad musu vaikai shlapiom nugarom ir nedazhiureti  unsure.gif

tai va, tokie ir neaiskumai, kad toks jausmas, kad vaikas nedaziuretas iki galo, paskui ir nespejam gydyti po savaites ejimo...
suprantu, kad kai vaiku nemazai, kiekvieno smulkmeniskai neapeisi, aukletoja nebe jauna, gal jau polekis sumazejes smile.gif bet ta diena, kai maniske slapia nugara lakste, tai beveik visi vaikai taip aprengti buvo, taip kad ir kitos galejo ta dalyka pastebeti lygiai taip kaip as doh.gif
o juk persilus ir per greitai atvesus rizika daug didesne greitai susirgti, nei biski saltesnem rankom pavaiksciojus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle50: 05 birželio 2010 - 12:25
QUOTE(egle50 @ 2010 06 05, 13:24)
tai va, tokie ir neaiskumai, kad toks jausmas, kad vaikas nedaziuretas iki galo, paskui ir nespejam gydyti po savaites ejimo...
suprantu, kad kai vaiku nemazai, kiekvieno smulkmeniskai neapeisi, aukletoja nebe jauna, gal jau polekis sumazejes smile.gif bet ta diena, kai maniske slapia nugara lakste, tai beveik visi vaikai taip aprengti buvo, taip kad ir kitos galejo ta dalyka pastebeti lygiai taip kaip as  doh.gif
o juk persilus ir per greitai atvesus rizika daug didesne greitai susirgti, nei biski saltesnem rankom pavaiksciojus...

Tai kodel aukletojai to nepasaket iskarto? Jei tilesit tai taip ir bus visada, niekas pats nesikeicia. O jei tylim vadinasi viskas tenkina. Musu pabugstavimai forume nieko nepakeis.
O del tu sirgimu, snargliu ir t.t. tai chia absoliuciai visuose darzheliuose tas pats, chia 80 pr. prikaluso nuo vaiko imuniteto.
Atsakyti
Laba diene visiems.Va ir mes siandien nujejom pirma diena i darzili.Labai man nuomone del to darzelio neaiski puse per puse skyriasi. Direktore pasake kad dukrytes aukletuoja nuo rugsejo bus Rasa (lapiuku grupe). Gal ka gali papasakoti apie ta auklite?rolleyes.gif
Atsakyti
:hmGal atsiras mamyciu kurie sio metu lanko drugeliu grupe? rolleyes.gif
Atsakyti
Kuku mamytes, ar nera mamyciu kurie veda savo pumpurelius i darzeli Viltene? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliaa2010 @ 2010 06 23, 09:17)
Kuku mamytes, ar nera mamyciu kurie veda savo pumpurelius i darzeli Viltene? 4u.gif

4u.gif as vedu savo pumpuriuka i Viltene tik mes einame i Triusiuku" grupe tai apie Jus dominancia aukletoja nelabai ka galiu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 06 23, 11:35)
4u.gif  as vedu savo pumpuriuka i Viltene tik mes einame i Triusiuku" grupe tai apie Jus dominancia aukletoja nelabai ka galiu pasakyti.


Na vistiek aciu. Gal dar atsiras mamyciu kuriu vaikai lanko vasaros metu sujungta drugeliu grupe. Nuo rugsejo eisim i lapiuku grupe,tai laukiu susipazinimuj mamyciu.O siaip esu kol kas patenkinta darzeliu, svarbiausiai kad mano dukrelej patiko ten nuo pirmuos dienos... thumbup.gif tikios taip bus ir toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliaa2010 @ 2010 06 23, 13:53)
Na vistiek aciu. Gal dar atsiras mamyciu kuriu vaikai lanko vasaros metu  sujungta drugeliu grupe. Nuo rugsejo eisim i lapiuku grupe,tai laukiu susipazinimuj mamyciu.O siaip esu kol kas patenkinta darzeliu, svarbiausiai kad mano dukrelej patiko ten nuo pirmuos dienos... thumbup.gif tikios taip bus ir toliau smile.gif

Maniskis irgi sako, kad jam geriau darzelyje nei pas mociute lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 06 23, 14:54)
Maniskis irgi sako, kad jam geriau darzelyje nei pas mociute  lotuliukas.gif


smile.gif As ir pati manau kad vaikuj geriau darzeli negu su mociute....nu aisku jeigu vaikas su asaruom i darzeli tai nzn kaip tada galvociau...bet kai manuoji pirma diena pabuvo iki pietu, o kita diena pati pasiprase miegoti darzelije tai ir man ant sirdutes linksmiau....o siandien kazkoks spektakliukas bus...tai jau ispudziu bus bigsmile.gif Idomu kai reagos kai 4 dienas namuose bus...nes kas vakar klausia "ar rytoj pazadinsi mane i darzeli" lotuliukas.gif
Atsakyti
Grizo is atostogu lapiuku aukletoja Rasa, iki rudens shefuoja triusiukus. Gal kas ka apie ja galetu papasakoti? Keistoka ji man pasirode doh.gif
Atsakyti