Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

Labai sauniai bendraujat... paskaiciau tema, atgijo prisiminimai apie si darzeli.... O jie ne kokie.... Negaliu sakyti apie visas aukletojas, gal yra ir geru ir mylinciu, bet musu patirtis buvo gan idomi lotuliukas.gif
Papasakosiu mirksiukas.gif Sugalvojom 1 metuku ir 4 men eiti i darzeli, nes tuo metu tik 1 metus su vaiku galejai buti, ir isiruosem Viltenen ..... Idomiai ten mums viskas gavosi, pirmas dienas teisingiau pusdienius su vaiku as buvau, tokiu cirku prisiziurejau lotuliukas.gif pvz. kazkuri mamyte atnese savo dukrai bananu, nes nieko nevalgo.... po pusryciu ( kas valge, kas ne, aukletojai giliai dzin buvo) as kaip naujai iskepta mamyte su savo mazyliu tyliai kamputi pasedejau, nes maniskis net nebande ragauti to kas ten jiems buvo duota tai tyliai stebejom kas ten vyko : suleke visi vaikai grupes prie tu lupamu bananu, o aukletoja tokiu ramiu tonu " ko cia suleket? cia tos ir tos babanai, o jums mamos neidejo..." Mano akys ant kaktos isoko blink.gif Pagalvojau, nu maniskis butu pribeges prie to banano ir butum nedavus, in subini as tau butau ji sukisus............... lotuliukas.gif vaikai veikia kazka, kas verkia, kas kazkur ropoja, aukletoja net nebando padeti adaptuoptis atvestiems vaikams..... matot ji AUKLETOJA, o ne adaptacijos padejeja smile.gif nus galvoju i lauka iseis paliksiu biski su vaikais pazaisti viena, nu kad po biskuti, po biskuti ir ta mama isnyktu smile.gif Vaikai zaide smelio dezej, kas verke kas smely kase, aukletojos susede keliu grupiu lauke kava gere......

Nezinau kuo butu viskas pasibaige...........bet po savaites tokio bendravimo, mano vaikas klykt pradedavo nuo Gerosios Vilties sankryzos blink.gif Ne verkt, bet klykt.... Vyras daugiau neleido traumuot vaiko.... pakeitem darzeli.

negalvokit, tikrai nenoriu apsmeizti darzelio, tikiu kad ten yra sauniu ir geru pedagogu, kurie rupinasi vaikais, moko juosi r t.t Tiesiog musu patirtis tokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apus: 17 vasario 2010 - 09:35
QUOTE(Apus @ 2010 02 17, 09:32)
Labai sauniai bendraujat... paskaiciau tema, atgijo prisiminimai apie si darzeli.... O jie ne kokie.... Negaliu sakyti apie visas aukletojas, gal yra ir geru ir mylinciu, bet musu patirtis buvo gan idomi  lotuliukas.gif
Papasakosiu  mirksiukas.gif  Sugalvojom 1 metuku ir 4 men eiti i darzeli, nes tuo metu tik 1 metus su vaiku galejai buti, ir isiruosem Viltenen ..... Idomiai ten mums viskas gavosi, pirmas dienas teisingiau pusdienius su vaiku as buvau, tokiu cirku prisiziurejau  lotuliukas.gif  pvz. kazkuri mamyte atnese savo dukrai bananu, nes nieko nevalgo.... po pusryciu  ( kas valge, kas ne, aukletojai giliai dzin buvo) as kaip naujai iskepta mamyte su savo mazyliu tyliai kamputi pasedejau, nes maniskis net nebande ragauti to kas ten jiems buvo duota tai tyliai stebejom kas ten vyko : suleke visi vaikai grupes prie tu lupamu bananu, o aukletoja tokiu ramiu tonu " ko cia suleket? cia tos ir tos babanai, o jums mamos neidejo..." Mano akys ant kaktos isoko  blink.gif  Pagalvojau, nu maniskis butu pribeges prie to banano ir butum nedavus, in subini as tau butau ji sukisus............... lotuliukas.gif  vaikai veikia kazka, kas verkia, kas kazkur ropoja, aukletoja net nebando padeti adaptuoptis atvestiems vaikams..... matot ji AUKLETOJA, o  ne adaptacijos padejeja smile.gif nus galvoju i lauka iseis paliksiu biski su vaikais pazaisti viena, nu kad po biskuti, po biskuti ir ta mama isnyktu smile.gif  Vaikai zaide smelio dezej, kas verke kas smely kase, aukletojos susede keliu grupiu lauke kava gere...... 

Nezinau kuo butu viskas pasibaige...........bet po savaites tokio bendravimo, mano vaikas klykt pradedavo nuo Gerosios Vilties sankryzos  blink.gif  Ne verkt, bet klykt....  Vyras daugiau neleido traumuot vaiko.... pakeitem darzeli.

negalvokit, tikrai nenoriu apsmeizti darzelio, tikiu kad ten yra sauniu ir geru pedagogu, kurie rupinasi vaikais, moko juosi r t.t  Tiesiog musu patirtis tokia.

nu jo, cia is saiubo filmo daugiau, manau yra visokiu aukletoju, bet musu Zita tai tikrai priesingybe cia aprasytai. o jei mamos ka atnesa tai visiems padalina, as daznai nesu sausainiuku, javainuku, kita mama bananu atnese, kita citrina maciau, tai visiems vaikas ir dalina. tik kad maniskis serga kad ir dabar jau antra savaite namie sedi, nes sloga didele ir koso vis
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Triusiuku bei kuti lopselinuku mamytes
1. ka manote del tu "naujadaru" vystymo komodu? lotuliukas.gif (neva reikalavimas pagal ES standartus). Kazhin kaip vaikas kuris seniai jau turi buti be pampesu gulsis ant to stalo man idomu? gaila tik veltui ishmestu pinigeliu ir uzimamos vietos.
2. del batuto. Jau esu ish draugiu girdejusi kaip tas batutas vazhineja po darzhelius ir pinigelius renka. 10 lt/ sav.. Visupirma vaikams iki 3 metu vienems (be prieziuros 1 vaikas 1 suauges) pagal visas saugumo taisykles ant jo lipti negalima. jau matau kaip musu zhiopliukai trankosi kaktom, neduok dieve didesniu traumu. nepatinka man ir tas primigtinis uzdarbiavimas. Pasakiau kad manishkes nevestu, as pati ja nuvedu i Zhioga ir ten sau iki soties prisishokinejam. Apie kaina as ishvis nekalbu, kad chia lupikavimas juodas. pikta. 5 lt spektakliukui tikrai negaila, o chia... g.gif
Ka manot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2010 02 17, 10:31)
Sveikutes 4u.gif Triusiuku bei kuti lopselinuku mamytes
1. ka manote del tu "naujadaru" vystymo komodu? lotuliukas.gif (neva reikalavimas pagal ES standartus). Kazhin kaip vaikas kuris seniai jau turi buti be pampesu gulsis ant to stalo man idomu? gaila tik veltui ishmestu pinigeliu ir uzimamos vietos.
2. del batuto. Jau esu ish draugiu girdejusi kaip tas batutas vazhineja po darzhelius ir pinigelius renka. 10 lt/ sav.. Visupirma vaikams iki 3 metu vienems (be prieziuros 1 vaikas 1 suauges) pagal visas saugumo taisykles ant jo lipti negalima. jau matau kaip musu zhiopliukai trankosi kaktom, neduok dieve didesniu traumu. nepatinka man ir tas primigtinis uzdarbiavimas. Pasakiau kad manishkes nevestu, as pati ja nuvedu i Zhioga ir ten sau iki soties prisishokinejam. Apie kaina as ishvis nekalbu, kad chia lupikavimas juodas. pikta. 5 lt spektakliukui tikrai negaila, o chia... g.gif
Ka manot? ax.gif

Sveika 4u.gif
Maciau as siandien ta "vystymo komoda"-paprastas-nieko idomaus.Ir,manau,kad jo nelabai ir reikia. schmoll.gif pampersa ir ant lovos pakeisti galima-vaikui minksta ir patogu biggrin.gif
O batuto isvis maziukams nereikia schmoll.gif schmoll.gif Dar nusuks sau spranda,beje mokamai- 10lt/sav doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2010 02 17, 13:25)
O batuto isvis maziukams nereikia schmoll.gif  schmoll.gif  Dar nusuks sau spranda,beje mokamai- 10lt/sav doh.gif  lotuliukas.gif

Čia nuo vaiko,nuo grupės ar kaip?Čia iš tėvų pinigus renka?
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2010 02 18, 15:20)
Čia nuo vaiko,nuo grupės ar kaip?Čia iš tėvų pinigus renka?

Kaip supratau is vaiko ima g.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes 4u.gif noriu Jusu patarimu is patiries. Mes nuo pirmadienio pradedame zygiuoti i si darzeli, mano suneliui 2 metai ir lyg galime rinktis grupe i kure eiti. Galime eiti i "Nykstuku" pas Solveiga arba i "Triusiuku" pas Zita. Gal galite pasakyti kokio amziaus vaikuciai yra siose grupese, gal galite patarti kur geriau bandyti eiti. blush2.gif Lauksiu Jusu patarimu
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 02 24, 10:10)
Sveikos, mamytes  4u.gif  noriu Jusu patarimu is patiries. Mes nuo pirmadienio pradedame zygiuoti i si darzeli, mano suneliui 2 metai ir lyg galime rinktis grupe i kure eiti. Galime eiti i "Nykstuku" pas Solveiga arba i "Triusiuku" pas Zita. Gal galite pasakyti kokio amziaus vaikuciai yra siose grupese, gal galite patarti kur geriau bandyti eiti.  blush2.gif  Lauksiu Jusu patarimu

Sveiki, matau atsakymo taip ir nesulaukete,tai kokia grupe pasirinkot?
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2010 03 15, 00:06)
Sveiki, matau atsakymo taip ir nesulaukete,tai kokia grupe pasirinkot?

Sveika, nesulakeme schmoll.gif , bet pradejome lankyti "Triusiuku" grupe, buvome nueje 3 dienas po kelleta valandu, o dabar sergame antra savaite doh.gif dar sia gal neisime, nes norime pilnai isgyti. O Jusu vaikutis irgi man atrodo eina i sia grupe???
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 03 15, 05:43)
Sveika, nesulakeme  schmoll.gif , bet pradejome lankyti "Triusiuku" grupe, buvome nueje 3 dienas po kelleta valandu, o dabar sergame antra savaite  doh.gif  dar sia gal neisime, nes norime pilnai isgyti. O Jusu vaikutis irgi man atrodo eina i sia grupe???

Taip,triusiukai mes biggrin.gif .
Mes irgi biski koset pradejom,tai siandien i darzeli nejom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2010 03 15, 11:02)
Taip,triusiukai mes biggrin.gif .
Mes irgi biski koset pradejom,tai siandien i darzeli nejom rolleyes.gif

nu va.....o mes tai stipriai pasigavoom virusa doh.gif sloguojam ziauriai ir kosuliai pasirode. Ten man atrodo grupeje nuo vaikuciu su slogytem pasigavom g.gif
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 03 15, 09:06)
nu va.....o mes tai stipriai pasigavoom virusa  doh.gif  sloguojam ziauriai ir kosuliai pasirode. Ten man atrodo grupeje nuo vaikuciu su slogytem pasigavom  g.gif

Gali but,kad nuo vaiku.Mes si karta ne is darzelio kosuli atnesem schmoll.gif Beveik visa penktadieni lauke prabuvom rolleyes.gif
Atsakyti