Įkraunama...
Įkraunama...

Savanorių pr.: Viltenė

QUOTE(Mikutė @ 2010 01 26, 14:03)
nu nepazistu Andriaus g.gif , reiks apsidairyti mirksiukas.gif , maniskis irgi pirmadieni jau eis.

O jusu sunus Jokubas,nuolat verkiantis,kai nepazistami jam zmones ateina? doh.gif Ar ne? lotuliukas.gif
Musu Andriukas,kaip auketoja sake,dabar darzelio zvaigzde lotuliukas.gif Siandien koncertas darzeli buvo, tai pasakojo,is pradziu sedejo su vaikais normaliai koncerta ziurejo,paskui pradejo prie suoliuko sokti biggrin.gif Gal vietos mazai buvo-prie scenos sokti pradejo lotuliukas.gif Galu gale ant scenos uzlipo,mat demesio pritruko doh.gif , ir ten soko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As dabar nors rami esu-neveltui 4lt sumokejom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2010 01 27, 19:39)
Sveiki,
Noreciau daugiau suzinoti apie bituciu aukletoja.Man ji pasirode nepatikima,stokoja demedio vaikams,neatidi ir pastovei isiblaskiusi- cia mano nuomone.Kai ateinu maziaus paimti tai ji nepamena ar mano vaikas pusrycius valge,tingi sodinti ant puodo ir liepe pamperius atnest uzmaunamus(kelnaites) tai taip iseina kad mano vaikas turi su pampersu susti visa diena del jos kaltes?

Ziuriu kad kuo toliau tuo graziau.Kuo toliau tuo labiau jos aptingsta.Maniskiui trys uz keliu men,tik truputi pradejo sisiot i kelnes,uzdegimuka ant pimpucio pasigavo,tai pradejo pamperius det blink.gif Sakau isprotejusios.Liepiau nedet,nu kur...juk vaikas pripras ir pastoviai tam darzeli sisios.Kam lakstyt i tulika kai vietoj galima padaryt.Tegu tik pabando man pasakyt kad atnesciau pampersu.Toki skandala pakelsiu.Grazu net zalia.Toki vaika vel prie pamperio pratint.Ir dabar tipo deda,nezinau is kur jos traukia is kitu vaiku turbut ima,kai miegot eina,nes atseit miega ne savo grupej,nenori patalynes suslapint.Lygtai jos ja rankom skalbia.Man jau pikta iki melynavimo,jei sian vaikas pasakys kad dejo,nezinau net ka daryt,eisiu i kita darzeli.

QUOTE(liubimaja88 @ 2010 01 28, 01:51)
O jusu sunus Jokubas,nuolat verkiantis,kai nepazistami jam zmones ateina? doh.gif Ar ne? lotuliukas.gif
Musu Andriukas,kaip auketoja sake,dabar darzelio zvaigzde lotuliukas.gif  Siandien koncertas darzeli buvo, tai pasakojo,is pradziu sedejo su vaikais normaliai koncerta ziurejo,paskui pradejo prie suoliuko sokti biggrin.gif Gal vietos mazai buvo-prie scenos sokti pradejo lotuliukas.gif Galu gale ant scenos uzlipo,mat demesio pritruko doh.gif , ir ten soko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As dabar nors rami esu-neveltui 4lt sumokejom lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu koks saunuolis thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū "Triusiukų" grupės mamytėms už pareikštas nuomones.Triušiukų grupės aukletoja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 01 28, 12:21)
lotuliukas.gif nu koks saunuolis thumbup.gif

ax.gif O del jusu aukletojos,tai net nezinau,jos nepazistu,bet kai paskaiciau.. blink.gif idomi aukletoja stupid.gif Musu Zita atvirksiai, sako,kad pratintumem po truputi prie puoduko smile.gif

QUOTE(triusiukai @ 2010 01 28, 14:09)
Ačiū "Triusiukų" grupės mamytėms už pareikštas nuomones.Triušiukų grupės aukletoja. smile.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liubimaja88 @ 2010 01 28, 18:53)
ax.gif  O del jusu aukletojos,tai net nezinau,jos nepazistu,bet kai paskaiciau.. blink.gif idomi aukletoja  stupid.gif Musu Zita atvirksiai, sako,kad pratintumem po truputi prie puoduko smile.gif
mirksiukas.gif

Ai nieko,viskas susitvarke.Jau nededa,sake nebesisioja. biggrin.gif Siaip as labai patenkinta musu aukletoja.Tik va vienas toks nemalonumas buvo.Bet turbut nereikia noret,kad visada butu viskas gerai.Bus dar visko.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 01 29, 07:49)
Ai nieko,viskas susitvarke.Jau nededa,sake nebesisioja. biggrin.gif Siaip as labai patenkinta musu aukletoja.Tik va vienas toks nemalonumas buvo.Bet turbut nereikia noret,kad visada butu viskas gerai.Bus dar visko.

Aisku dar bus visko ir dar truputeli lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 01 27, 23:30)
Sveika, norejau paklausti, kiek Jusu maziukui metuku??




Mano maziui 2.4m.Vyresnelis lanko kita grupe tai bedu nera
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2010 01 29, 15:55)
Mano maziui 2.4m.Vyresnelis lanko kita grupe tai bedu nera

Supratau.....matot, as renkuosi info apie maziu grupes, nes mes pradedam zygiuoti i darzeli nuo kovo 1 dienos ir nezinau i kokia grupe papulsime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liubimaja88 @ 2010 01 29, 12:29)
Aisku dar bus visko ir dar truputeli lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(airinulka @ 2010 01 29, 16:04)
Supratau.....matot, as renkuosi info apie maziu grupes, nes mes pradedam zygiuoti i darzeli nuo kovo 1 dienos ir nezinau i kokia grupe papulsime  doh.gif

Viskas bus gerai,tik nepergyvenk.Kiek teko susidurt su aukletojom tai man visos ciki.Sakau apie Zita galiu pasakyt tik kaip reagavo mano vaikas.Bet manau jie pripranta prie vienos ir paskui jau sunku persiorentuot kol maziukai mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif aciu uz palaikyma ir padrasinima, bet jauciu kai pradesim eiti tai rasysiu ir rasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(airinulka @ 2010 01 29, 16:46)
4u.gif aciu uz palaikyma ir padrasinima, bet jauciu kai pradesim eiti tai rasysiu ir rasysiu  mirksiukas.gif

Tai lauksim Jusu rasiniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liubimaja88 @ 2010 01 28, 01:51)
O jusu sunus Jokubas,nuolat verkiantis,kai nepazistami jam zmones ateina? doh.gif Ar ne? lotuliukas.gif
Musu Andriukas,kaip auketoja sake,dabar darzelio zvaigzde lotuliukas.gif  Siandien koncertas darzeli buvo, tai pasakojo,is pradziu sedejo su vaikais normaliai koncerta ziurejo,paskui pradejo prie suoliuko sokti biggrin.gif Gal vietos mazai buvo-prie scenos sokti pradejo lotuliukas.gif Galu gale ant scenos uzlipo,mat demesio pritruko doh.gif , ir ten soko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As dabar nors rami esu-neveltui 4lt sumokejom lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu blyn, nesupratau, taip mano sunus jokubas, jis ka, verkia kai kiti zmones ateina? nieko nesuprantu, niekada taip nebuvo prie manes. cia rimtai?
Atsakyti