Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gerai, kai auklė yra kaimynė?

QUOTE(danguole.m @ 2012 01 19, 21:13)
Sutinku. Savo rajone penktoj seimoj dirbu. Nebunu visai kaimyne lotuliukas.gif , si karta tik per kelia pereit reikia. Nebuvo jokiu problemu. Kaip tik visi patenkinti.
Mamytei nakti su antru saremiai, palta ant peciu ir atlekiau. thumbup.gif

thumbup.gif ir mamytei gerai,nereikia galvos sukti kas ir kaip,ir Jums patogu-nereikia niekur vaziuoti 4u.gif

pats pirmas darbas buvo pries 9 metus,tada man 13 buvo,vakarais reikejo pabuti su mergytem 4 ir 5 metuku,pazaisti,valgyt padaryti ir i lova suguldyti,nes tevai megdavo islekti "tusintis" iki kokiu 3 ryto...tai visiems buvo patogu,nes as gyvenau pirmoj laiptinej,o jie penktoj biggrin.gif nakti laisvai galejau pareiti namo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salunja: 19 sausio 2012 - 20:25
QUOTE(salunja @ 2012 01 19, 22:22)
thumbup.gif ir mamytei gerai,nereikia galvos sukti kas ir kaip,ir Jums patogu-nereikia niekur vaziuoti 4u.gif

pats pirmas darbas buvo pries 9 metus,tada man  13 buvo,vakarais reikejo pabuti su mergytem 4 ir 5 metuku,pazaisti,valgyt padaryti ir i lova suguldyti,nes tevai megdavo islekti "tusintis" iki kokiu 3 ryto...tai visiems buvo patogu,nes as gyvenau pirmoj laiptinej,o jie penktoj biggrin.gif nakti laisvai galejau pareiti namo thumbup.gif



As skaitau tik privilegija.Irgi paleidziu vakarais "palakstyt", ir grizt namo be problemu.Ilgesni laika likom , tai ir pas mane, ir pas mazyle nakvojom. Dabar tevelius paleisim i kalnus savaitei. Musu seimoj jinai kaip namie.
Nesupratau, apie kokius cia pletkus kalbam, pykcius....

Na nebukim "tikri lietuviai", matyt visur tik blogaja puse, "kaip man gerai, kai tau blogai". Gal bukim geresni....
Atsakyti
Pritariu nuomonei, kad auklė-kaimynė yra pats geriausias variantas. Svarbiausia, kad ji sutinka ja pabūti. Prieš 13 metų aš turėjau auklę, kuri gyveno vienu aukštu žemiau. Tai fantastiška... thumbup.gif
Kai vyras išeidavo į darbą, o man reikėdavo kur išpulti, tai mergyčka viena nepasilikdavo nei minutę. Ji nulėkdavo pas auklę arba auklė ateidavo pas mus, o aš tuo metu atlikdavau tai ką reikėdavo. smile.gif
Atsakyti
Kaimynė- tai ne auklė, o kaimynė, kuri jums padeda auginti vaiką ar vaikus. Ir nors jai mokate už tai, ji vistiek jaučiasi daranti jums paslaugą ax.gif Kad ir kiek jai būčiau mokėjus, vistiek buvo per mažai ir nuolat skųsdavosi, kad niekas kitas "tooookio sunkaus ir atsakingo darbo nedirbtų" doh.gif Kaimynė buvo patogu, kad arti. Bet minusų buvo daugiau (pvz. pasilikus su vaiku jai prireikdavo eiti apsipirkti. Grįžtu, o jų nėra g.gif Neaišku, nei kada grįž, nei kur išėjo g.gif , kartais rasdavau pas ją namie, nes atėjo laikas pietus jos šeimai gaminti ir pan.) Buvau jauna, o kaimynė pagyvenus, "visažinė" ir pamokslautoja kaip auginti vaikus doh.gif Tylėjau dantis sukandus, o kai cirkai nusibodo, maloniai padėkojau kad padėjo ir atsiprašiau, kad tiek, kiek ji nori mokėti negaliu ir nuėjau į Moters užimtumo centrą (Kaune) kur renkasi bedarbės moterys, kursus visokius lanko, ir gavau krūvą moterų anketų. Išsirinkau visai nepažįstamą jauną moterį (tik žiūrėjau, kad vaikų turėtų ir būtų kažkas panašaus į pedagoginį arba medicininį išsilavinimą), nustatėme ribas, atlygis jai tiko, grafikas aiškus, pasirašėme (nieko vertą teisiškai)sutartį. Santykiai "darbdavio - darbuotojo". Jokių bėdų daugiau neturėjau. Jei sutardavom ką ir kaip daryti, tai trūks pliš ji ir padarys, nes taip sutarta. Labai pareiginga, maloni, patikima ir darbšti moteris wub.gif Vaikai seniai užaugo, o ji liko gera šeimos draugė. Kai man nebereikėjo, jai darbą pasiūlė (kiek kitokį) mano mama. Taip ir tęsiasi pažintis iki šiol jau daug metų thumbup.gif
P.S. Kaimynė iki dabar "didvyrė" ir primena kad "aš tavo vaikus auginau", nors reikalų turėjom tik porą mėnesių doh.gif lotuliukas.gif Nėra nė ką atsakyti lotuliukas.gif Mano patirtis tokia vat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 01 24, 10:40)
Kaimynė- tai ne auklė, o kaimynė, kuri jums padeda auginti vaiką ar vaikus. Ir nors jai mokate už tai, ji vistiek jaučiasi daranti jums paslaugą ax.gif Kad ir kiek jai būčiau mokėjus, vistiek buvo per mažai ir nuolat skųsdavosi, kad niekas kitas "tooookio sunkaus ir atsakingo darbo nedirbtų" doh.gif  Kaimynė buvo patogu, kad arti. Bet minusų buvo daugiau (pvz. pasilikus su vaiku jai prireikdavo eiti apsipirkti. Grįžtu, o jų nėra g.gif Neaišku, nei kada grįž, nei kur išėjo g.gif , kartais rasdavau pas ją namie, nes atėjo laikas pietus jos šeimai gaminti ir pan.) Buvau jauna, o kaimynė pagyvenus, "visažinė" ir pamokslautoja kaip auginti vaikus doh.gif Tylėjau dantis sukandus, o kai cirkai nusibodo, maloniai padėkojau kad padėjo ir atsiprašiau, kad tiek, kiek ji nori mokėti negaliu ir nuėjau į Moters užimtumo centrą (Kaune) kur renkasi bedarbės moterys, kursus visokius lanko, ir gavau krūvą moterų anketų. Išsirinkau visai nepažįstamą jauną moterį (tik žiūrėjau, kad vaikų turėtų ir būtų kažkas panašaus į pedagoginį arba medicininį išsilavinimą), nustatėme ribas, atlygis jai tiko, grafikas aiškus, pasirašėme (nieko vertą teisiškai)sutartį. Santykiai "darbdavio - darbuotojo". Jokių bėdų daugiau neturėjau. Jei sutardavom ką ir kaip daryti, tai trūks pliš ji ir padarys, nes taip sutarta. Labai pareiginga, maloni, patikima ir darbšti moteris wub.gif  Vaikai seniai užaugo, o ji liko gera šeimos draugė. Kai man nebereikėjo, jai darbą pasiūlė (kiek kitokį) mano mama. Taip ir tęsiasi pažintis iki šiol jau daug metų thumbup.gif
P.S. Kaimynė  iki dabar "didvyrė" ir primena kad "aš tavo vaikus auginau", nors reikalų turėjom tik porą mėnesių doh.gif  lotuliukas.gif Nėra nė ką atsakyti lotuliukas.gif Mano patirtis tokia vat 4u.gif




lotuliukas.gif Na ka sakyt, britki bobike pakliuvo! lotuliukas.gif
Bet juk ne visos tokios mirksiukas.gif
Gal ir geriau nors per kelia g.gif
O mes su maze ateinam pas mus, jai patinka, ir mums leidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danguole.m @ 2012 01 24, 19:12)
O mes su maze ateinam pas mus, jai patinka, ir mums leidzia mirksiukas.gif

o kokiu tikslu jus einat sum aukletiniu pas save....ka ten veikiat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(danguole.m @ 2012 01 24, 21:12)
lotuliukas.gif Na ka sakyt, britki bobike pakliuvo! lotuliukas.gif
Bet juk ne visos tokios mirksiukas.gif
Gal ir geriau nors per kelia g.gif
O mes su maze ateinam pas mus, jai patinka, ir mums leidzia mirksiukas.gif

Ką darysi, tada džiaugiausi kad sutiko, nes labai reikėjo, bet kadangi visi kaimynai mus pačius toje gatvėje "augino", tai ir elgėsi su manim pačia kaip su vaiku blush2.gif Visur nosį kišdavo, vis kliūdavo, kur mano vyras, kad vakarais vis nėra, o aš nenorėdavau visos litanijos aiškinti. Kad abu studentai- tai ir taip žinojo, o kad per du darbus abu varom, vyras kas kelintą naktį sargu budėdavo ir t.t. kam čia pasakoti viską. Pasakydavau kad dirba ir tiek žinių. Vistiek zurgdavo, kad negerai kai vyras vėlai grįžta ir bla bla bla ir t.t. Kantrybė trūko, kai kita kaiminka tiesiai šviesiai paklausė "tai girdėjau išsiskyrei?" doh.gif lotuliukas.gif Tas ir padėjo tašką.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 01 25, 01:17)
o kokiu tikslu jus einat sum aukletiniu pas save....ka ten veikiat rolleyes.gif



Su suniuku pazaidzia (rusu zaisliukas).
Tai mano susitarimas su tevais. As ziuriu ir pas save, ir pas juos. Liksim savaitei, manau per du namus gyvensim.
Neprivalau pries jus teisintis. Ne visos tokios piktos mamos kap cia paskaiciau. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 01 25, 01:24)
Ką darysi, tada džiaugiausi kad sutiko, nes labai reikėjo, bet kadangi visi kaimynai mus pačius toje gatvėje "augino", tai ir elgėsi su manim pačia kaip su vaiku blush2.gif Visur nosį kišdavo,  vis kliūdavo, kur mano vyras, kad vakarais vis nėra, o aš nenorėdavau visos litanijos aiškinti. Kad abu studentai- tai ir taip žinojo, o kad per du darbus abu varom, vyras kas kelintą naktį sargu budėdavo ir t.t. kam čia pasakoti viską. Pasakydavau kad dirba ir tiek žinių. Vistiek zurgdavo, kad negerai kai vyras vėlai grįžta ir bla bla bla ir t.t. Kantrybė trūko, kai kita kaiminka tiesiai šviesiai paklausė "tai girdėjau išsiskyrei?" doh.gif  lotuliukas.gif Tas ir padėjo tašką.




Cia tai bent! Koks jos su..... reikalas!! Tos bobulkos! schmoll.gif Nors pati as jau ne panele... blush2.gif Bet nedrisciau klausti, tiesa, karta mamyte verke, na negalejau tyliai iseiti, pakalbejom.
Aplamai, pastebejau jei kazka nuosirdziai parasai, tai butinai pasieps kas.....
Manot Lietuvoj geru zmoniu neliko.....Toks nepasitikejimas. Visos vagilkos, alkoholikes, cerberiai.
Atsakyti
QUOTE(danguole.m @ 2012 01 29, 15:08)
Su suniuku pazaidzia (rusu zaisliukas).
Tai mano susitarimas su tevais. As ziuriu ir pas save, ir pas juos. Liksim savaitei, manau per du namus gyvensim.
Neprivalau pries jus teisintis. Ne visos tokios piktos mamos kap cia paskaiciau. tongue.gif

O kodel is karto matote piktumus?Kuria prasme jis pasireiskia..is paprasto naturalaus klausymo g.gif
Niekas cia nei pyksta,nei praso aiskintis/teisintis...tema yra,parasete tai naturaliai ir klausymas kilo.

Papildyta:
QUOTE(danguole.m @ 2012 01 29, 15:37)
Cia tai bent! Koks jos su.....  reikalas!! Tos bobulkos!  schmoll.gif  Nors pati as jau ne panele... blush2.gif Bet nedrisciau klausti, tiesa, karta mamyte verke, na negalejau tyliai iseiti, pakalbejom.
Aplamai, pastebejau jei kazka nuosirdziai parasai, tai butinai pasieps kas.....
Manot Lietuvoj geru zmoniu neliko.....Toks nepasitikejimas. Visos vagilkos, alkoholikes, cerberiai.

O del nepasitikejimo..naturalu,kad visos mamos,kurios auklems palieka savo brangiausia turta VAIKA,isileidzia i savo namus tai is pradziu manau dauguma ir tikrina ir baiminasi...juk jus manau savo vaiku irgi nepaliktumete bet kam,kaip ir pradzioje butu ir baimes ir nerimo ir tikrinimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 29 sausio 2012 - 18:42
QUOTE(JM @ 2012 01 29, 20:42)
O kodel is karto matote piktumus?Kuria prasme jis pasireiskia..is paprasto naturalaus klausymo g.gif
Niekas cia nei pyksta,nei praso aiskintis/teisintis...tema yra,parasete tai naturaliai ir klausymas kilo.

Papildyta:

O del nepasitikejimo..naturalu,kad visos mamos,kurios auklems palieka savo brangiausia turta VAIKA,isileidzia i savo namus tai is pradziu manau dauguma ir tikrina ir baiminasi...juk jus manau savo vaiku irgi  nepaliktumete bet kam,kaip ir pradzioje butu ir baimes ir nerimo ir tikrinimo.



Del pykciu - jusu avatara tokia. mirksiukas.gif Ka galima veikt, ta pati , pas mane ji valgo geriau.

Jau as tai patikrinciau! lotuliukas.gif Saziningu gal maziau, bet juodint visu nereikia.
Manau, matosi pagal zmogu.
Atsakyti
QUOTE(danguole.m @ 2012 01 29, 19:57)
Del pykciu - jusu avatara tokia. mirksiukas.gif  Ka galima veikt, ta pati , pas mane ji valgo geriau.

Jau as tai patikrinciau! lotuliukas.gif Saziningu gal maziau, bet juodint visu nereikia.
Manau, matosi pagal zmogu.

na pagal avatara tai nereiktu spresti apie zmogaus emocijas ar apie posto intonacija...nes jus tada save pateikiate,kaip angela o ne zmogu biggrin.gif

Atsakyti