Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

galima įkelti tik tuos mažus paveikslėlius:
user posted imageuser posted imageuser posted image

o kur jūs parašėt, ten išvis ne paveiksliuko, o puslapio adresas. Paveiksliuko adresas turi baigtis .jpg, .gif ir pan.
Atsakyti
QUOTE(node @ 2009 02 01, 23:14)
galima įkelti tik tuos mažus paveikslėlius:
user posted imageuser posted imageuser posted image

o kur jūs parašėt, ten išvis ne paveiksliuko, o puslapio adresas. Paveiksliuko adresas turi baigtis .jpg, .gif ir pan.

na pas jus irgi vieno nesimato? kodel? as zinau kad cia puslapio adresas . as noreciau is to puslapoi paveisleli ikelti juk jie mazi ax.gif ir man kozkodel nesimato mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
keista bigsmile.gif aš savo visus įkeltus matau. Matyt tie dinaminiai puslapiai kiša koja...
Pasikartosiu, kad geriausia išeitis tokiu atveju - internetinis albumas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo node: 02 vasario 2009 - 11:56
na ir vel atrodo ikeliau, matesi ir vel tuscia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 01 29, 22:17)
greičiausiai albumas yra privatus, reikia, kad būtų viešas.

aš asmeniškai naudojuosi photobucket.com, ten kodai daug aiškesni, net iš karto su IMG būna, tik nukopijuoji ir dedi iš karto foruman, nereikia per kitus mygtukus dėti.

O man buvo šiandien problema su tuo puslapiu, nė vieno paveikslėlio negalėjau įkelti į SM'ą. g.gif
O dariau taip, pasididinau foto, dešinį pelės mygtuką paspaudžiau, ten pasirinkau "nukopijuoti paveikslėlio URL adresą", o keliant čia paveikslėlį, rašė, kad dinaminiai puslapiai negalimi. Nors anksčiau puikiai su tuo susitvarkydavau. g.gif
Kokį albumą rekomenduotumėte nuotraukoms, paveikslėliams, kad būtų galima prireikus įkelti į SM'ą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mable @ 2009 02 03, 23:43)
Kokį albumą rekomenduotumėte nuotraukoms, paveikslėliams, kad būtų galima prireikus įkelti į SM'ą? ax.gif


naudoju photobucket.com jau seniai, jokių nesklandumų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reginute21 @ 2009 02 04, 14:17)
[IMG]C:\Documents and Settings\Owner\Desktop_P3090508.gif


iš kompiuterio paveikslėlių tiesiai per IMG mygtuką neįkelsit, reikia paveikslėlius pirma sukelti į internetinį albumą, o tada į SM.
Atsakyti
QUOTE(node @ 2009 02 04, 16:32)
iš kompiuterio paveikslėlių tiesiai per IMG mygtuką neįkelsit, reikia paveikslėlius pirma sukelti į internetinį albumą, o tada į SM.

Nebent per browse galima įkelti iš kompiuterio,kurie būna tik tam tikrose temose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mable @ 2009 02 03, 23:43)
O man buvo šiandien problema su tuo puslapiu, nė vieno paveikslėlio negalėjau įkelti į SM'ą. g.gif
O dariau taip, pasididinau foto, dešinį pelės mygtuką paspaudžiau, ten pasirinkau "nukopijuoti paveikslėlio URL adresą", o keliant čia paveikslėlį, rašė, kad dinaminiai puslapiai negalimi. Nors anksčiau puikiai su tuo susitvarkydavau. g.gif
Kokį albumą rekomenduotumėte nuotraukoms, paveikslėliams, kad būtų galima prireikus įkelti į SM'ą? ax.gif


Pirmoj šios temos žinutėj viskas paaiškinta, belieka tik pasiskaityt rolleyes.gif

QUOTE(reginute21 @ 2009 02 04, 14:17)
[IMG]C:\Documents and Settings\Owner\Desktop_P3090508.gif


Apie tai yra atskira tema, kaip įkelti nuotraukas per browse.
Atsakyti
labas mamukai nu jau praradau vilti, susikuriau as albume fotki.com ikeliau i ji jau sumazinta nuotrauka, ieinu i albuma spaudziu ant nuotraukos nukopinu jos adresiuka ametu i img ta adresiuka, http://www.images24....IMG_0221-vi.jpg gaunasi sitaip
pries tai visasd paspaudziu kad rodytu viesai gal ne ten ka kopinu nes man nieko nerodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuniuks1: 07 vasario 2009 - 21:15
QUOTE(heryte @ 2008 03 03, 12:47)
Laba diena,
Įkėliau internetinę nuotrauką, bet forume jos nesimato. Tiesiog užrašyta : user posted image . Gal pasakytumėt, ką ne taip padariau...
ačiū 4u.gif


man lygiai ta pati raso. Ar ta foto kazkur pries tai turi buti padeta, ne kompe?
Atsakyti
QUOTE(sat @ 2009 02 15, 12:59)
ar galima cia pasibandyti kelti paveiksliukus?

juk prašo nespaminti 4u.gif

jei norit pabandyt, galit eit į bet kurią temą, spausti atsakyti, bandyti kelti, tada "Peržiūrėti žinutę" ir pamatysit pavyko ar ne. Tik paskui nespauskit "Atsakyti" smile.gif
Atsakyti