Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(MODELiukai @ 2009 01 24, 13:04)
Laba diena, as gal nelabai i tema bet panasiai apie zinutes. Kad nekurit naujos temos, tai paklausiu cia jei galima  4u.gif
Negaliu pervardinti i zinute ikeltos nuorodos, Va pavyzdziui ikeliu nuoroda savo turima fotki albuma, ir noriu kad ne nuoroda visa matytusi o kazkaip trumpai uzvardinti pavyzdziui zodeliu ČIA. Ačiū jei kas pagelbės man  4u.gif  mirksiukas.gif

paspaudi mygtuka http:// , (kuris yra siek tiek auksteliau to langelio, kuriame rasai zinute) i atsiradusi langeli ivedi adresa, spaudi ok, tada langelyje rasai CIA ar pan ir viskas, nuoroda iterpta smile.gif
Atsakyti
Kaip suprasti: error,privalote ivesti nuoroda blink.gif
viska dariau kaip visada,niekada problemu nebuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2009 01 26, 09:58)
Kaip suprasti:  error,privalote ivesti nuoroda  blink.gif
viska dariau kaip visada,niekada problemu nebuvo ax.gif

Perskaitykite pirmą temos žinutę wink.gif
Atsakyti
Kai rasau atsakyma atsiranda apacioj toks dalykas kad galiu kelt foto tiesiai is kompo , bet kodel ne visose temose tai galiu daryti?
aciu smile.gif
Atsakyti
Todėl, kad tokia galimybė ir skirta ne visoms temoms smile.gif
Atsakyti
o is kur zinot kuriom skirta? ir kodel ne visom? smile.gif
Atsakyti
Kad neapkraut serverio. Forumas didelis, jei dar kiekvienai temai po galimybę tiesiogiai "prisikabint" nuotraukas ...taigi apkrovos kiek padidėtų. Tuo labiau kai galima kelti ne tiesiogiai iš kompiuterio bet kurion temon.

Kuriose ta galimybė yra, matote atsakinėdama (papildomą langutį "prikabinimui"). Nevardinsiu, nes visko tiesiog nepamenu.

Ši tema apie kitokį paveikslėlio įkėlimo būdą. Apie tiesioginį kėlimą per "browse" čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 29 sausio 2009 - 19:03
panika tuojau prasides verysad.gif jau trecia vakara kamuojuos, kolkas kantriai studijuodama duota informacija bet nei velnio niekas nesigauna doh.gif turiu isikelus foto i fotki.com nuspaudziau kaip saket po nuotrauka share photo, bet man, nieko nesuprantanciai dundukei primeta kazkokiu "Link to send via email/instant messenger" ir jokio rezultato, ikelus nuotrauka raso "user posted image" (ar kazkaip panasiai..) ka netaip darau? doh.gif doh.gif padekit bukit geros, taip noriu pasirodyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Taucius @ 2009 01 29, 22:14)
panika tuojau prasides  verysad.gif  jau trecia vakara kamuojuos, kolkas kantriai studijuodama duota informacija bet nei velnio niekas nesigauna  doh.gif  turiu isikelus foto i fotki.com nuspaudziau kaip saket po nuotrauka share photo, bet man, nieko nesuprantanciai dundukei primeta  kazkokiu "Link to send via email/instant messenger"  ir jokio rezultato, ikelus nuotrauka raso "user posted image" (ar kazkaip panasiai..) ka netaip darau?  doh.gif  doh.gif  padekit bukit geros, taip noriu pasirodyt  rolleyes.gif

greičiausiai albumas yra privatus, reikia, kad būtų viešas.

aš asmeniškai naudojuosi photobucket.com, ten kodai daug aiškesni, net iš karto su IMG būna, tik nukopijuoji ir dedi iš karto foruman, nereikia per kitus mygtukus dėti.
Atsakyti
labas. ar galyte man patarti g.gif ka as darau ne taip. idedu paveisliuka is internetiniu pusl. atrodo darau taip kaip rasote cia img paspaudziu paskui nuenu su desiniu klavisu ant paveiksliuko ir paspaudziu ypatybes ir nukopijuoju adresa i img. ir ka atrodo viskas isikelia, bet po kiek laiko paveiksliuko nelieka, tik raso -user posted image vieni lieka o kiti ne. nors ir is to pacio pusl. ka darau ne taip?
Atsakyti
taip būna kartais keliant paveikslėlius tiesiai iš interneto.
jeigu juos išsisaugotum kompiuteryje, po to įkeltum į internetinį albumą ir tik tada į SM, juos rodytų tol, kol neištrintum iš albumo. Patikimiau smile.gif
Atsakyti
cia didelis darbas doh.gif ar tirai negalima paveikselio ikelti tiesiai is kokio nors puslapio internete pvz is-http://www.heathersanimations.com/flowersz.html. ka as darau ne taip?
Atsakyti