Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

Gal galit pamokint,ar parasyt kokioj temoj yra,jei ne cia klausiu ax.gif kaip i viena zinute,forume,ikelt kelis pav.ar nuotraukas?Viena tai moku,o va kelias ir neiseina 4u.gif Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 11 08, 15:08)
Gal galit pamokint,ar parasyt kokioj temoj yra,jei ne cia klausiu  ax.gif kaip i viena zinute,forume,ikelt kelis pav.ar nuotraukas?Viena tai moku,o va kelias ir neiseina  4u.gif Aciu!


taip pat kaip ir keli vieną smile.gif

per IMG mygtuką įkopijuoji paveikslėlio adresą, spaudi OK --> įsikelia pirmas paveikslėlis.
Toliau vėl spaudi IMG, įkopijuoji adresą, OK --> įsikelia antras paveikslėlis

ir t. t. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki gal ir ne į temą bet vistiek paklausiu kai įkeliu nuotraukas temoje jos matosi bet labai jau didelės kaip jas galėčiau sumažinti?Ačiū už atsakymą
Atsakyti
mažinti reiktų prieš keliant į internetą resize funkcijos pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2008 11 09, 02:25)
taip pat kaip ir keli vieną smile.gif

per IMG mygtuką įkopijuoji paveikslėlio adresą, spaudi OK --> įsikelia pirmas paveikslėlis.
Toliau vėl spaudi IMG, įkopijuoji adresą, OK --> įsikelia antras paveikslėlis

ir t. t.  4u.gif

Labai tau aciu,jau ismokau 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(popip @ 2008 11 09, 18:34)
Sveiki gal ir ne į temą bet vistiek paklausiu kai įkeliu nuotraukas temoje jos matosi bet labai jau didelės kaip jas galėčiau sumažinti?Ačiū už atsakymą

As keliu per radikala,ten galima mazesnes ikelti arba jei turi kokia programa fotkems redaguoti,tai su ja gali sumazinti.Pvz.su IMAGE RESIZE,PHOTOSHOPU,XNVIEW ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilija73 @ 2008 11 06, 23:16)
ištriniau savo fotoalbume ir vistiek rodo g.gif  ačiūk. 4u.gif


Išjunk naršyklę ir vėl užsikrauk, nerodys wink.gif

QUOTE(popip @ 2008 11 09, 17:34)
Sveiki gal ir ne į temą bet vistiek paklausiu kai įkeliu nuotraukas temoje jos matosi bet labai jau didelės kaip jas galėčiau sumažinti?Ačiū už atsakymą

Nuotraukų redagavimo programos
Atsakyti
QUOTE(popip @ 2008 11 09, 17:34)
Sveiki gal ir ne į temą bet vistiek paklausiu kai įkeliu nuotraukas temoje jos matosi bet labai jau didelės kaip jas galėčiau sumažinti?Ačiū už atsakymą

bet kokio formato nuotrauką galima sumažinti su paprasčiausiu paint'u, ši programa yra kiekviename PC, start - programs - accessories - paint. atidarome nuotrauką, pasirenkame image- stretch/skew ir vietoj 100 proc. vertical ir horizontal padarome 30 proc, 20 proc, kiek tik norisi. tada file - save as jeigu nenorite nuotraukos originalo taip pakeisti ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 11 12, 14:46)
user posted image
Jei spaudžiant kodą img rašo error, ką daryt skaityti čia wink.gif

Internetinis fotoalbumas - šioje temoje rasite patarimų, kaip susikurt fotoalbimą, kaip patalpint mūsų forume nuotraukas.

Dėmesio!
kai kuriuos fotoalbumuose reik nuotraukas nustatyti viešas, kad mūsų forume rodytų!
Adreso galūnė nesibaigia jpg ar gif rolleyes.gif

******
Daugiau atsakymų į savo klausimus galite rasti senoje temoje


na nėra pas mane tokios linijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 01 07, 10:58)
na nėra pas mane tokios linijos g.gif

Kai paspausite ant mygtuko IMG tada atsiras ta eilute i kuria turesite irasyti nuotraukos nuoroda
Atsakyti

Jei spaudžiant kodą img rašo error, ką daryt skaityti čia

man rodo error, tada įėjau skaityti įia ir ten rašo, kad turi būti tokia balta linija su klaustuku, na tipo kur baigiasi super mamų puslapis, tai pas mane tokios linijos nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 01 08, 09:13)
Jei spaudžiant kodą img rašo error, ką daryt skaityti čia

man rodo error, tada įėjau skaityti įia ir ten rašo, kad turi būti tokia balta linija su klaustuku, na tipo kur baigiasi super mamų puslapis, tai pas mane tokios linijos nėra ax.gif

Siūlau perskaityt nors pirmąją temos žinutę ir sužinosit rolleyes.gif Pagal mane aiškiai parašiau, kur spausti g.gif

QUOTE(Ambrozija @ 2007 11 12, 12:46)
Jei spaudžiant kodą img rašo error, ką daryt skaityti čia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 03, 07:57)
Apie tai viskas aiškiai parašyta šioje temoje.



noriu suzinoti ats i ta pati klausima del ČIA, bet man neatsidaro ta nurodyta tema, kurioje viskas aiskiai parasyta. ka daryti? g.gif
Atsakyti