Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(Lyžuka @ 2010 03 31, 12:20)
kur čia mano klaidos  g.gif  įdomu yra,
o čia tas paveikslėlis:
http://au.shopping.com/xDN-perfumes_and_colognes--%5Echanel_coco_mademoiselle_3x20-click4beauty_net_merch

Paveikslėlio galūnė turi baigtis .jpg, .gif, .jpeg, .swf, .png, .phtml.

Jeigu labai reik to paveikslėlio, tai galit jį išsisaugoti savo kompiuteryje, įkelti į savo internetinį fotoalbumą ir problemos nebeliks wink.gif
Atsakyti
http://www.pics.lt/g...es/PICT3650.JPG
bandau kelt foto
Atsakyti
QUOTE(Darlina @ 2010 04 02, 16:06)
bandau kelt foto

Ar skaitėt temą nuo pat pradžios? smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti kaip galima ištriti nuotrauką iš forumo? Aš ją ištryniau iš fotoalbumo, per naujo prisijungiau prie forumo, bet nuotrauka vis tiek lieka, kaip ją galima ištrinti? g.gif
Atsakyti
NIEKAS NEISEINA blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 09 balandžio 2010 - 17:36
QUOTE(Borzika @ 2010 03 01, 13:13)
Paspaudus IMG, turite įvesti tokią paveikslėlio nuorodą:
CODE
http://lh5.ggpht.com/_8YWe6xU3Nys/S4uB-G25w9I/AAAAAAAAAfA/tYY6CQHadoY/s144/IMG_8084.JPG


user posted image
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2010 04 09, 13:27)
ištryniau iš fotoalbumo, per naujo prisijungiau prie forumo, bet nuotrauka vis tiek lieka, kaip ją galima ištrinti? g.gif

Keista unsure.gif Ar tikrai ištrynėt iš internetinio fotoalbumo?
Na, dar galit parašyt skyrelį prižiūrinčiai moderatorei AšIrTu ir paprašyt, kad ji ištrintų 4u.gif

QUOTE(Vaidillute @ 2010 04 09, 21:39)

Štai ir pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 04 09, 21:55)
Keista unsure.gif Ar tikrai ištrynėt iš internetinio fotoalbumo?

Greičiausiai tiesiog naršyklė atsimena seną informaciją ir tiek (jei foto tikrai pratrinta). Paspaudinėjus CTRL ir F5 mygtuką ji "pagalvoja iš naujo" ir neberodo. Tiems žmonėms, kurie foto nematė, ją pratrynus iš albumo, forume ir nebepamatys, nes realiai jos nebėra. Kas mato, mato tik dėl "tinginčios pagalvot iš naujo" ir "atsiminimais gyvenančios" naršyklės. Vaizdžiai kalbant:]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 09 balandžio 2010 - 22:02
Negi mano naršyklės ir darbe, ir namie - tinginės? rolleyes.gif
Atsakyti
Vat tas ir keisciausia, kad as jungiuosi prie sm is skirtingu kompu ir vistiek toje temoje vis dar rodo nuotraukas, tem jau uzdaryta yra. Istryniau ne tik nuotrauka, bet ir visa albuma kur buvo ikelta nuotrauka, ir vis tiek ja rodo ir matau ne tik as. Ar dar kazkaip per nustatymus reikia ta nuotrauka istrinti? g.gif
Atsakyti
Nu tai ar paspaudinėjot ką sakiau? Jei reik ne kartą ar ne du? Jei ištrinta, tikrai yra tik toks variantas, kokį minėjau. Pačios pagalvokit - kai keli iš interneto, sm tos foto neįsikelia pas save, o tik parodo, kokia ji yra internete. Ir ar tikrai ta foto iš ten, kur trynėt, įkelta? Parodykit man kur ji yra, aš kiek suprantu jos nemačius, tai ir neturėčiau matyt.

QUOTE(Borzika @ 2010 04 09, 23:12)
Negi mano naršyklės ir darbe, ir namie - tinginės? rolleyes.gif

Nieko čia keisto, kad naršyklė kaskart patekus į tą patį puslapį, nepuola visos buvusios (jau "matytos") info atnaujinėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 10 balandžio 2010 - 09:27
skgreta, nuotrauką/-as, esančias kovo 16 d. žinutėje turit omeny, ar ne? ax.gif
Atsakyti