Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(Rustė @ 2008 06 14, 18:33)
Mozilla ir mano, bet aš matau viską, ir niekas nestringa.
ir  biggrin.gif jūsų nuotrauką man rodo.

kadangi nuotrauką rodo, reiškia albumas viešas (jei būtų privatus, tada būna nerodo nuotraukų).
biggrin.gif
pabandykite crtl ir F5 kartu suspausti, būna rodo ko nerodė (ctrl čia mygtukas pats apatinis, kampinis klaviatūros kairėje)

jai gerai suprantu pas mane yra užblokuotas paveikslėlių iš photobucketo rodymas, bet kaip jį atblokuoti tai niekaip nesuprantų, išbandžiau viską ką mokėjau ir sugebėjau verysad.gif
Atsakyti
jūs turite adblockerį?
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 14, 18:44)
jūs turite adblockerį?

jai pasakytumet kur jis turi būt ir kaip atrodo pasakyčiau ar turiu blush2.gif
Atsakyti
tai tokia programa, blokuojant iššokančius langus ir reklamas, bet rankiniu būdu galima užblokuot ir kitokius paveikslėlius. jei kada paspaudėt taip ant nuotraukos, jos ir neberodys, bet jei nežinot ar turit, kažin ar prispaudėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 14, 19:18)
tai tokia programa, blokuojant iššokančius langus ir reklamas, bet rankiniu būdu galima užblokuot ir kitokius paveikslėlius. jei kada paspaudėt taip ant nuotraukos, jos ir neberodys, bet jei nežinot ar turit, kažin ar prispaudėt biggrin.gif

na ne visom programom naudojuos, tai ir nežianu kokias turiu blush2.gif bet man atrodo, kad kažkada naikinau kažkokį paveiksliuką taip kaip sakėt, verysad.gif bet gal yra būdų ji kaip nors atblokuoti? g.gif
naikinant nuotrauką spaudžiau dešniu klvišu ir po to išokusioj lentelėj "blok images from..."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieputaite: 14 birželio 2008 - 18:22
jei mozila lietuviška, spauskit 'priemonės', tada 'adblock plius' suraskit tarp adresų photobucket adresą ir tada 'atsisakyti'. jei neturit adblockerio, o tarp priemonių tiesiog nerasit.
Atsakyti
Mozilla naršyklėje raskite
Priemonės->nuostatos->žiniatinklis, kad būtų visos 4 varnelės, va šitaip:
Atsakyti
nu paaiskinkt man ,vistai,is kur rasti tu nuotrauku su pabaiga jpg arba ta imp,ar kaip ten blush2.gif norejau ideti nuotrauka su Karina Krysko,per googla ju suradau pilna,bet visos baigiasi skaiciais arba kitokiom raidem,bet,aisku,ne tokiom,kad tiktu cia ikelti :hmtai is kur man ispaisyti tu foto?gal yra kazkokie specialus internetiniai puslapiai? g.gif
Atsakyti
į google suvedat paieškos žodį ir jums randa daug paveikslėlių.
pasirenkat kokį nors, paspaudžiant ant jo.
jums atidaro puslapį, kurio viršuj matot paveikslėlio info
user posted image
paspaudus 'rodyti vaizdą visu dydžiu' atidarys paveikslėlio adresą
user posted image
jums nepavyko turbūt todėl, kad bandėt įvest ne paveikslėlio, o puslapio, kuriame jis yra adresą g.gif
Atsakyti
QUOTE(sunn @ 2008 06 24, 13:00)
ax.gif  biggrin.gif  g.gif kaip is kompo ikelti savo nuotraukas jau esancias kompiuteryje?

1)Ne visose temose yra tokia galimybė įkelti nuotraukas iš kompiuterio
2)Reikia būti surinkus 100 žinučių,kad galėtum per browse kelti nuotraukas
3)Naudokis internetiniu albumu mirksiukas.gif
Atsakyti
...ir naudokis paieška rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 06 24, 13:55)
1)Ne visose temose yra tokia galimybė įkelti nuotraukas iš kompiuterio
2)Reikia būti surinkus 100 žinučių,kad galėtum per browse kelti nuotraukas
3)Naudokis internetiniu albumu mirksiukas.gif


o būtent kokiose temose galima?
Atsakyti