Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(zuikyte @ 2008 03 28, 15:39)
Kodel paskelbus tema ir idejus paveiksliukus jie is pradziu matosi, o paskui lieka tik uzrasas "user posted image" g.gif


Paviešink tas nuotraukas internetiniame fotoalbume. Kaip tai padaryt, pasiskaityk temoje mano paraše wink.gif

QUOTE(kedute @ 2008 03 29, 22:22)
Norejau paklausti..... anksciau keliau su IMG ir viskas buvo ok........ o dabar kai bandau ukelti tai spaudziu IMG iskart iskrenta lentele ne su nuoroda kuria tureciau ikelti o lentele "EROR! privalote ivesti nuoroda"........ kas cia ?


Apie error rašoma pirmoj šios temos žinutėj. Prašom nepatingėt pirma pasiskaityt prieš klausiant wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zhemaituke @ 2008 06 11, 22:58)
O Rankdarbiuose siuvinejimo skiltyje galiu det nuotraukas is kompo ir kaip tai padaryt?Aciu uz atsakyma.

gali kelti per http://keep4u.ru/ arba per http://www.radikal.ru/ tiesiai iš savo kompo. Pasirink užkrovusi trečią eilutę, tada pasididins paspaudus ant paveiksliuko, ir įklijuok tiesiai į savo žinutę. Nereikia jokio IMG naudoti keliant per šituos serverius.
Jei rinksies antrą adresą, įkels didesnę nuotrauką, ji nesididins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 11 birželio 2008 - 22:04
nesuprantu kas vyksta, visada keldavau nuotraukas iš photobucket ir viskas buvo gerai, o dabar nukopinus priklijuoju, parašytoje žinutėje matosi visa tai, o nuotraukos nerodo, kas nutiko? Na kaip pvz tai buna taip: dabar va iklijuoju nuotraukos nuoroda,
http://i271.photobuc.../Picture010.jpg
o jums ji nesimato verysad.gif
beje visos anksčiau sukeltos nuotraukos yra dingusios verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 16 birželio 2008 - 13:30
Matosi nuotrauka,bet jei ji dings kaip ir kitos tavo nuotraukos-reiškias tu jų nepaviešinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 14, 16:27)
tai kad matos. mergytė ružava suknyte g.gif

tada išeina kad pas mane kompe tik nesimato g.gif nes aš nematau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputaite @ 2008 06 14, 17:09)
tada išeina kad pas mane kompe tik nesimato  g.gif  nes aš nematau  verysad.gif

Gali būti,kad tavo nustatymuose nustatyta,kad būtų blokuojami paveiksliukai-ir dėl to jų nematai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 06 14, 17:13)
Gali būti,kad tavo nustatymuose nustatyta,kad būtų blokuojami paveiksliukai-ir  dėl to jų nematai mirksiukas.gif

o kaip padaryti, kad juos rodytų, nes nerodo tik būtent tų nuotraukų kurias įkeliu aš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputaite @ 2008 06 14, 17:14)
o kaip padaryti, kad juos rodytų, nes nerodo tik būtent tų nuotraukų kurias įkeliu aš  blush2.gif

Užeik į Mano nustatymai->Forumo nustatymai->ir ten visur padaryk,kad būtų taip.Ir tada turi rodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 06 14, 17:16)
Užeik į Mano nustatymai->Forumo nustatymai->ir ten visur padaryk,kad būtų taip.Ir tada turi rodyt mirksiukas.gif

ten nustatyta visur taip, bet vistiek nerodo verysad.gif
Ačiū merginos, kad padedat 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(insi @ 2008 06 14, 17:16)
kokia naršyklė? ar dar ko nors nerodo? refrešint puslapį bandėt?

na kai aš tokia "kompiuterastė", tai papasakokit kur to psl.ieškoti ir ką ten daryti ax.gif
Atsakyti
internet exploreris pas jus? puslapio refrešinimas - f5 mygtukas klaviatūroj, kartais jį paspaudus parodo tai, ko nerodė prieš tai.
Atsakyti
pabandykit čia pasiskaityt, nes net nebežinau, kas gali būt, nes man mozilla tokių pričiūdų nekrečia g.gif
Atsakyti
Mozilla ir mano, bet aš matau viską, ir niekas nestringa.
ir jūsų nuotrauką man rodo.

kadangi nuotrauką rodo, reiškia albumas viešas (jei būtų privatus, tada būna nerodo nuotraukų).

pabandykite crtl ir F5 kartu suspausti, būna rodo ko nerodė (ctrl čia mygtukas pats apatinis, kampinis klaviatūros kairėje)
Atsakyti