Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

smile.gif+2009 10 24, 15:48-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 10 24, 15:48)
Iš jūsų aprašymo nesimato ką ir kaip jūs darot, kad meta tokį užrašą.

gal paklausiu kitaip, kur yra pilna foto nuoroda?
spaudziu langeli IMG issoka man Error! privalote ivesti nuoroda, tada baksteliu pele ant klaustuko pasirenku Temporarily Allow... ir leidziam man ivest foto nuoroda, bet nzn kur ji yra? ja reikia nukopijuoti nuo foto pavadinimo?
Atsakyti
QUOTE(ramashka @ 2009 10 24, 17:05)
gal paklausiu kitaip, kur yra pilna foto nuoroda?
spaudziu langeli IMG issoka man Error! privalote ivesti nuoroda, tada baksteliu pele ant klaustuko pasirenku  Temporarily Allow... ir leidziam man ivest foto nuoroda, bet nzn kur ji yra? ja reikia nukopijuoti nuo foto pavadinimo?

spaudi ant paveikslelio visu dydžiu dešinį pelės klavišą, tada renkies properties, išmeta lentelę, iš kurios nusikopijuoji visą adress(url). Šitai ir įkeliama į IMG langiuką.
Atsakyti
gal visai jau man stogas vaizuoja bet nematau
properties- general ir tik tiek yra SI851606 - foto "pavadinimas"
Atsakyti
ramashka, iš kur keliat foto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 24, 17:25)
ramashka, iš kur keliat foto?  g.gif

is kompo, mano pacios daryta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ramashka @ 2009 10 24, 17:32)
is kompo, mano pacios daryta nuotrauka

norint įkelt nuotrauką į SM reikia ją pirma iš kompo įkelt į internetinį albumą: photobucket.com, fotki.com ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 24, 17:55)
norint įkelt nuotrauką į SM reikia ją pirma iš kompo įkelt į internetinį albumą: photobucket.com, fotki.com ir t.t.  smile.gif

Arba kelt per http://keep4u.ru/ , http://www.radikal.ru/ ir dar kitus panašius psl.
Atsakyti
Ramaska, tikrai šioje temoje kalbama tik apie vaizdų, kurie jau yra ar kuriuos mes patalpiname internete, įkėlimą į žinutes. Jei nuotraukos svarbios ir jas galbūt vėliau patys norėsime ištrinti reiktų susikurti savo albumą, jei ne - galima per bendrus tokio pobūdžio saitus, kurie nereikalauja registracijos.

O adresas apie kurį kalbėjau yra štai tai (apibraukta raudonai. Gali būt ir lietuviškai "sąvybės").
user posted image

Bet kad jis atsirastų nuotrauka turi "išeiti" iš kompiuterio į www.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 24 spalio 2009 - 19:51
pasirodo tikrai kvaila esu doh.gif bandau ikelt foto i albuma ir zisim ar pavyks viskas tolaiu smile.gif aciu uz pagalba ir kantrybe 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

o gal galit pasakyt kaip ikelti i foruma nuotrauka (nuotrauka yra fotki.com), kad paspaudus ant nuotraukos atridarytu mano fotki.com albumas?
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2009 10 28, 17:08)
kaip ikelti  i foruma nuotrauka (nuotrauka yra fotki.com), kad paspaudus ant nuotraukos atridarytu mano fotki.com albumas?

Atsakymą turėtumėt rasti temoje - Internetiniai fotoalbumai - 2.
Atsakyti
Kaip ikelti foto i skelbima??
Atsakyti