Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(etajura @ 2009 09 22, 14:28)
nemoku ideti nuotraukos, kaip tai padaryti

Ar turit susikūrusi kokį nors internetinį fotoalbumą, kuriame būtų išsaugota ta nuotrauka, nes tiesiai iš kompiuterio jums neleis to padaryti.

Paaiškinimą, kaip susikurti int.fotoalbumą, rasit temoje - Internetiniai fotoalbumai - 2.
Atsakyti
QUOTE(etajura @ 2009 09 22, 13:28)
siandien parasiau skelbima, taciau nemoku ideti nuotraukos, kaip tai padaryti

Siūlau perskaityt bent pirmas šios temos žinutes wink.gif
Atsakyti
neiseina sumazinti foto kazkodel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katytee-kriste: 23 rugsėjo 2009 - 14:01
QUOTE(Nikita19 @ 2009 08 22, 21:19)
sveiki.o kaip nuotraukas sumazinti? g.gif  idet idejau,bet po to teko istrint,nes nuotraukos,tei doh.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(katytee-kriste @ 2009 09 23, 14:00)
neiseina sumazinti foto kazkodel


Apie nuotraukų sumažinimą skaitykite kitame skyrelyje, Mamos kompiuteris -> Nuotraukų redagavimas.

Sėkmės 4u.gif


Temos neatitinkančios žinutės buvo ištrintos, sukilnotos į kitas temas: internetinis fotoalbumas ir Nuotraukų redagavimas.




 i 
Prašom laikytis tvarkos ir nespamint šioje temoje! Prieš klausiant visad pravartu peržvelgti jau atsakytas žinutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 23 rugsėjo 2009 - 16:02
Papildyta:
user posted image



 ! 
per didelės nuotraukos išimtos, nes iškraipo visą forumą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 24 rugsėjo 2009 - 18:51
ir man tas pats gaunasi g.gif kaip pries tai zinuteje,arba lb mazos arba gigantiskos
Atsakyti
user posted image

pabandymui ar supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina333 @ 2009 09 23, 21:21)
Papildyta:
user posted image


QUOTE(alvyde @ 2009 09 24, 13:48)
ir man tas pats gaunasi g.gif kaip pries tai zinuteje,arba lb mazos arba gigantiskos


Jei "pakeltumėt" galvytes vienu postu aukščiau, ten parašiau, kur žiūrėt rolleyes.gif

QUOTE(ingusiaaa @ 2009 09 24, 16:10)
user posted image

pabandymui ar supratau smile.gif


Čia ne jūsų klaida, o toj svetainėj, neleidžia mums matyt tų paveikėllių/nuotraukų unsure.gif kelkit į kitą fotoalbumą, paspauskite ant mano paraše esančią nuorodą ir Jus nuves į temą wink.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal padėsit, bandysiu trumpai paaiškinti blush2.gif , fotoalbume fotki, paspaudus pelės dešinį klavišą ant nuotraukos atsiranda lentelė, ir aš netyčia paspaudžiau vietoj antros eilutės trečią eilutę ( bookmark this link ) ir man neberodo nuotraukų, ką daryti , kad vėl atstatyti g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 09 28, 13:39)
Sveiki, gal padėsit, bandysiu trumpai paaiškinti blush2.gif  , fotoalbume fotki, paspaudus pelės dešinį klavišą ant nuotraukos atsiranda lentelė, ir aš netyčia paspaudžiau vietoj antros eilutės trečią eilutę ( bookmark this link ) ir man neberodo nuotraukų, ką daryti , kad vėl atstatyti g.gif  4u.gif

Siūlau paklaust tam skirtoje temoje internetinis fotoalbumas.
Atsakyti
Sveiki,
Kaip i skelbima reiketu ideti parduodamo daikto nuotrauka.
Ikelti nuoruoda i tinklalapi, kuriame yra nuotrauka moku, bet noriu padaryti, kad atsidarius mano zinute is karto atsidarytu ir parduodamo daikto nuotrauka.
Matau pas daugeli mamyciu taip padaryta, o pati nesurandu kaip sad.gif
Dekui uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(snieguole @ 2009 09 29, 11:31)
Sveiki,
Kaip i skelbima reiketu ideti parduodamo daikto nuotrauka.
Ikelti nuoruoda i tinklalapi, kuriame yra nuotrauka moku, bet noriu padaryti, kad atsidarius mano zinute is karto atsidarytu ir parduodamo daikto nuotrauka.
Matau pas daugeli mamyciu taip padaryta, o pati nesurandu kaip sad.gif
Dekui uz pagalba.

Informaciją galite pasiskaityti pirmame šios temos puslapyje rolleyes.gif
Atsakyti