Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(zwezda0702 @ 2009 07 19, 16:27)
aciu HI,del IMG SUPRATAU,BET DEL FOTO IKELIMIO,NESUPRANTU VISTIEK doh.gif  doh.gif  doh.gif


Aš irgi nesupratau čia nieko schmoll.gif ,bet dedu nuotraukas iš kompo per čia;
http://www.part.lt/p...sleliu_talpykla
user posted image

Įsidedu nuotrauką ir per IMG puikiausiai įsikelia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 07 19, 17:34)
neiseina foto idet i zinute,pvz net skelbima,vezimuko foto imetu is fotki.lt is sawo albumo,o paskelbus zinute,foto neatsidaro,yra tik remelis su raudonu kryziuku,fotki albumas nustatitas viesasis,anksciau viskas normalei budawo o dabar ta pati darau ir net tas pacias foto imetu,ir man ju kitiem nerodo doh.gif  doh.gif


Tai tu pasitikrink žinutę,kitą kart nerodo,dedi iš naujo ir rodo,bet viską daryk su dešiniu pelės klavišu,jei paspaudi kairį klavišą,tada gal ir nerodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlen: 19 liepos 2009 - 16:39
su Fotki paskutiniu metu kažkaip daug kad man AŽ skundžiasi, kad neįsideda foto.

pabandykite susikurti kitur albumą.

arba įdėti į kokį nepriklausomą tinklapį, kur nereikia kurti albumo. http://www.radikal.ru/ ar kokį panašų.
Atsakyti
ooo per radikal.ru tikrai be problemu isikelia, thumbup.gif aciu smile.gif o fotki.com tikrai s... pradejo malt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 19 liepos 2009 - 18:52
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 07 19, 17:34)
neiseina foto idet i zinute

išeina, aš juk įkėliau wink.gif
Pirma vis tiek albume spaudi mygtuką "share", o paskui, kaip su eiliniu paveikslėliu, kopijuoji adresą (url) ir keli per IMG smile.gif. O ne imi kažkokį gatavą pateiktą kodą. Mano žuvytės nuotrauka tokiu būdu iš ten įkelta juk vis dar yra mirksiukas.gif

Štai, viršutinėje žinutėje. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 19 liepos 2009 - 22:33
smile.gif+2009 07 19, 23:29-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 07 19, 23:29)
išeina, aš juk įkėliau wink.gif
Pirma vis tiek albume spaudi mygtuką "share", o paskui, kaip su eiliniu paveikslėliu, kopijuoji adresą (url) ir keli per IMG smile.gif.  O ne imi kažkokį gatavą pateiktą kodą. Mano žuvytės nuotrauka tokiu būdu iš ten įkelta juk vis dar yra  mirksiukas.gif

Štai, viršutinėje žinutėje. smile.gif

aha supratau ,dekui 4u.gif isikele ,bet vistiek ne tas kaip buvo,atidarius skelbima reikia dar nuorodas atidarynet,anksciau patogiau buvo imeti skelbima iskart ir foto po apacia,o cia dar atidarinek kas kart nuorodas,biski laiko uzima,cia as kaip pvz duosiu ,ieskojau sketuko,tai skelbimu daug,tai ziuriu pas daugeli irgi taip pasidare kad iskart nuotrauku nera,reikia papildomai atidarynet nuorodas,na tiesiog nepatogu,gal kam ir yra laiko sedet valandom prie PC,bet man noretusi greit uzeit iskart praverst skelbima bendra ir viskas,na bet ka padarysi,yra kaip yra,ieskosim greitesniu budu ikelt,t.y jau radau smile.gif
taigi aciu uz demesi ir pagalba smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kas čia per kodas? Turi būti paveikslėlio adresas (url), kuris gaunamas spustelėjus kairį klavišą ant paveikslėlio ir nuėjus į "properties" (ar kažkaip lietuviškai). wink.gif
Papildyta:
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 07 20, 11:31)
aha supratau ,dekui 4u.gif isikele ,bet vistiek ne tas kaip buvo,atidarius skelbima reikia dar nuorodas atidarynet

nereikia per jokias nuorodas, galima iškart paveikslėlį, tai ir bandžiau parodyt (ten gi žinutėje nuotrauka iki šiol kabo) wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 20 liepos 2009 - 16:01
Nu pirma kart mane ima nervas del tokiu nieku. Nesu dunduke kompo reikaluose, nu ber nuotraukos kaip neysikelia taip neyssikelia. Ir is vis man cia nuorodu ir nuotrauku ykelimas aukstasis pilotazas... Daugiausia ka galiu, tai veiduka ykelti bigsmile.gif viska darau kaip nurodyta zodis i zodi ir vistiek.... kodel kitoms iseina verysad.gif
Atsakyti
įmeskit puslapio, kur yra tas paveiksliukas, nuorodą, atseksim kame čia problemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alina2424 @ 2009 07 20, 16:56)
viska darau kaip nurodyta zodis i zodi ir vistiek....  kodel kitoms

nedarai, nes įmesta kažkas visai ne tai apie ką kalbama wink.gif

1.Spaudi po nuotrauka "share photo"
2. Tada spaudi dešinį klavišą ant nuotraukos
3. Eini į properties
4. Nusikopijuoji adress(url) išmestoje lentelėje
5. Spaudi čia IMG
6. Ten įpaistini nusikopijuotą adresą.
7. Spaudi OK
8. Viskas


Štai kitas iš tų pat fotki.com

user posted image

ir...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 20 liepos 2009 - 16:20
nusikopijavai puslapio adresą esantį naršyklės lange, o ne nuotraukos wink.gif Reikia spustelt ant pačios nuotraukos dešinį klavišą, eitį į properties(sąvybės) ...na parašyta viskas, aiškiau nemoku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 20 liepos 2009 - 16:22
smile.gif+2009 07 20, 16:12-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 07 20, 16:12)
nedarai, nes įmesta kažkas visai ne tai apie ką kalbama wink.gif

1.Spaudi po nuotrauka "share photo"
2. Tada spaudi dešinį klavišą ant nuotraukos
3. Eini į properties
4. Nusikopijuoji adress(url) išmestoje lentelėje
5. Spaudi čia IMG
6. Ten įpaistini nusikopijuotą adresą.
7. Spaudi OK
8. Viskas



pagaliau man irgi isejo thumbup.gif
tik pirmo punkto galima ir nespausti,as spaudziu iskart ant foto,ir tas pats iseina
tik adresa pas mane per ilga ismeta,va toki,tai nukopinu tik iki klaustuko, kur skaiciai po jo nekopinu,ir viskas super
http://images47.fotk....jpg?1248338051
[url=http://images47.fotki.com/v1462/photos/1/1345161/6815193/DSC53-vi.jpg?1248338051]http://images47.fotki.com/v1462/photos/1/1....jpg
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 26 liepos 2009 - 01:58
Bandau įkelt nuotrauką. Gal galit padėt. Susikūriau foto albuma www_fotoz_lt ir niekaip man neišeina įkelt nuotraukųdoh.gif .
user posted image


Lyg ir pavyko thumbup.gif

Tik va dabar klausimas toks, kaip tą nuotrauką padidint? Kodėl užėjus ant jos ji nepasididina?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Caras*: 31 liepos 2009 - 21:50