Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

taip jau yra šiame forume, kad ne visur galima prisegti paveikslėlius tiesiai iš kompiuterio. Kitose temose reikia naudotis internetinių albumų pagalba arba kelti paveikslėlius tiesiai iš interneto per IMG mygtuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2009 07 15, 12:01)
taip jau yra šiame forume, kad ne visur galima prisegti paveikslėlius tiesiai iš kompiuterio. Kitose temose reikia naudotis internetinių albumų pagalba arba kelti paveikslėlius tiesiai iš interneto per IMG mygtuką  4u.gif


ačiū ... šiek tiek supratau, o paveikslėlio nuorodą įvesti per paste copy?
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2009 07 15, 11:12)
ačiū ... šiek tiek supratau, o paveikslėlio nuorodą įvesti per paste copy?


jeigu kelsit iš kažkokio www, tada nukopijuojate nuorodą per image properties, spaudžiate IMG mygtuką SM'e ir ten įkopijuojate tą adresą. Svarbu, kad adresas baigtųsi plėtiniais .jpg, .png. .gif ir pan.
Atsakyti
QUOTE(mieliauske @ 2009 07 12, 16:47)
laba,
help!! perskaiciau viska, darau pagal nurodymus:
Spausk po fotke (FOTKI.COM psl) kur SHARE PHOTO,tada HOTLINK THIS IMAGE ir BBCODE PHOTO FOR FORUMS (4 nuo virsaus) nukopijuok ir dek tiesiai i zinute,nereikia per IMG.
idejau..
user posted image
va ka turiu, foto rodo trumpai ir  tuo dingsta.
doh.gif
cia nuoroda nuemiau  skliaustus kai kur, gal paimatys beda..
URL=http://hotimg25.fotki.com/p/a/89_116/255_193/P4276200.jpg]IMG]http://hotimg25.fotki.com/a/89_116/255_193/P4276200.jpg[/IMG][/URL



man tokia pati beda atsitiko verysad.gif
pries savaite dariau viska ta pati-buvo gerai, o jau kur verysad.gif is laikas tokia pat beda- padekit help.gif
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2009 07 15, 10:41)
daug kartų skaitau ir niekaip "nesuprantu"ar "nemoku" įkelti foto
o štai va kį tik "vyšnių" temoje  po rašomos žinutės langu buvo "šioje temoje jūs galite įkelti pav." prisegiau ir tiek...
kodėl tik toje temoje man leido taip paprastai įkelti?

štai radau ambrozijos žinutę kitoje temoje:

"Browse" padaryta tik tam tikruose skyreliuose:

**Skelbimų lenta -> Vaikiška "technika", Besilaukiančioms ir maitinančioms, Drabužiai ir avalynė (tik vaikų poskyryje)

**Štai mes kokie!
**Kelionės ir atostogos
**Šventės -> Kalėdų karštligė
**Vestuvės - visi poskyriai, išskyrus "Įvairios smulkmenos" ir "Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms"
**Sportas ir dietos -> abiejuose lieknėjimo istorijų poskyriuose
**Flora ir Fauna
**Kulinarinės idėjos
**Namai -> "Statome namą nuo A iki Z"
**Dėdės Miego pasakos
**Konkursai
Atsakyti
QUOTE(dalajax @ 2009 07 16, 13:21)
man tokia pati beda atsitiko  verysad.gif

dalajax, paskaityk viską po jos kreipimosi, į viską atsakyta. Negi dabar kopijuot analogišką situaciją ...
Atsakyti
QUOTE(dalajax @ 2009 07 16, 13:21)
man tokia pati beda atsitiko  verysad.gif
pries savaite dariau viska ta pati-buvo gerai, o jau kur verysad.gif is laikas tokia pat beda- padekit help.gif

na man irgi tas pats,jau kiek laiko naudojuosi ir pastovei gerai viskas buvo,o dabar net tas pacias foto ikeliu ir nerodo nesuprantu kas cia pasidare,paaiskinkit kas man nesuprantelei doh.gif biggrin.gif
ir rasant zinute kai atidarau langeli kur ikelt nuoroda http,ar IMG paspaudus man islenda lentele kad privalau ivest nuoroda ar antraste,kur man ta irasynet?anksciau irgi normalei atsidarinejo,nesuprantu doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 07 17, 17:01)
na man irgi tas pats,jau kiek laiko naudojuosi ir pastovei gerai viskas buvo,o dabar net tas pacias foto ikeliu ir nerodo nesuprantu kas cia pasidare,paaiskinkit kas man nesuprantelei doh.gif  biggrin.gif

paaiškinau, reikia paskaityti doh.gif Viskas įsikelia.
Papildyta:
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 07 17, 17:01)
ir rasant zinute kai atidarau langeli kur ikelt nuoroda http,ar IMG paspaudus man islenda lentele kad privalau ivest nuoroda ar antraste,kur man ta irasynet?anksciau irgi normalei atsidarinejo,nesuprantu doh.gif  g.gif

Niekur nieko neįrašinėti, o spustelti viršuje "lango" atsirandančią geltoną ar pan. juostą, kuri klausia ar jūs pasitikite šituo puslapiu ir pan., t.y., kad jis leistų atlikti tai ko norit. [....]If you trust this website click here to alow scripted windows...ar pan. Ir tada spaust tą norimą mygtuką vėl, viskas veikia.
Jei kalbate apie tokią situaciją
user posted image
Čia ne dėl SM, o dėl jūsų Windows ar kitos sistemos nustatymų jūsų kompiuteryje. Nieko čia blogo, tiesiog jūsų atsiklausiama dėl saugumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 17 liepos 2009 - 16:38
#211 postas 4u.gif
Atsakyti
aciu HI,del IMG SUPRATAU,BET DEL FOTO IKELIMIO,NESUPRANTU VISTIEK doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 07 19, 16:27)
aciu HI,del IMG SUPRATAU,BET DEL FOTO IKELIMIO,NESUPRANTU VISTIEK doh.gif  doh.gif  doh.gif

konkrečiai ko?

kaip įdėti nuotraukas į albumą, ar kaip įkeltis per kodą į forumą?
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 07 19, 17:18)
konkrečiai ko?

kaip įdėti nuotraukas į albumą, ar kaip įkeltis per kodą į forumą?

neiseina foto idet i zinute,pvz net skelbima,vezimuko foto imetu is fotki.lt is sawo albumo,o paskelbus zinute,foto neatsidaro,yra tik remelis su raudonu kryziuku,fotki albumas nustatitas viesasis,anksciau viskas normalei budawo o dabar ta pati darau ir net tas pacias foto imetu,ir man ju kitiem nerodo doh.gif doh.gif
Atsakyti