Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(Gricė @ 2009 07 12, 10:13)
Ačiū.
Taip, fotki.com
Bet pažiūrėjau - vakar ištryniau iš albumo, bet šiandien SM'e dar nuotrauka yra g.gif
Kiek laiko trunka tas panaikinimas? O gal ką ne taip darau? blush2.gif

Jei ištrynei, tai ir sm jo realiai nebėra. Būna tik naršyklė "atsimena" kur buvus ir "tingėdama" atsinaujint rodo tą patį, ką rodė anksčiau. Bet, kas į tą puslapį užsuko pirmąkart, t.y. lig tol nematęs nuotraukos, jei foto ištrinta iš albumo, jo sm-e tikrai nematys. O naršyklė anksčiau ar vėliau atsinaujins. Paspartinti gali paspaudinėjant "refresh" mygtuką prie internetinio adreso arba ctrl ir F5 mygtukų kombinaciją.

QUOTE(Leja* @ 2009 07 06, 18:34)
[img]http://images.google.ie/imgres?imgurl=www.mokytoja.lt/user/Image/meskutis.jpg  ar galit pasakyt kas cia negerai g.gif

Adresas negerai. Tokį įvedus meta į pradinį paveikslėlių paieškos puslapį.
Jei turėjai omeny šitą meškį
http://www.mokytoja....ge/meskutis.jpg

tai į IMG langutį tokį adresą kaip nuoroda ir reikėjo kelt, nes butent toks yra paveikslelio adresas. Bet čia geriau nekelk, labai didelis paveikslėlis gausis, užsigriozdins biggrin.gif

QUOTE(Leja* @ 2009 07 06, 18:34)
vieni paveiksleliai gaunasi ikelt,kiti ne g.gif kodel? g.gif

panašu, kad kai ką keli iš privačių, o ne viešų galerijų. Pabandyk į naršyklę įvest pateiktą nerodomo paveikslėlio adresą - man kai neregistruota, tai nemeta jokio paveikslėlio, o tik pradinį kažkokio portalo puslapį. Nieko tokiu adresu ir negali rodyt, turi būt konkretus viešai leidžiamo rodyt paveikslėlio adresas.

QUOTE(sandra m @ 2009 07 12, 13:30)
o sakykit ar puslapyje fotki visi mato kas nori ar eina kaip nors tik kam nori leisti žiūrėti? g.gif

man atrodo turėtų išeit susireguliuot nustatymus į privačius, dauguma internetinių fotoalbumų turi tokią funkciją. Tik tada forume nieko negalėsit parodyt smile.gif

QUOTE(Peskute @ 2009 07 11, 05:28)
Ups ,o kaip sumazint foto?

mažint reikia vaizdų apdorojimo programomis iki patalpinant į internetinį albumą arba kai kurie albumai dar turi funkcijas, kai jau įkeltos "vietoje" mažinamos. Žinutėje kažkokiu kitu būdu nesumažinsit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 12 liepos 2009 - 13:38
kažko čia labai per daug

normaliai nukopijavus tik nuotraukos url (adresą) ir keliant per IMG viskas turi gautis OK, jei albumas viešas.

parodykit tą puslapį, kur visi tie kodai, šiaip nematant sunku pasakyt kaip iš ten be IMG kelt, aišku tik kad tikrai ne tas kodas čia įkeltas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 12 liepos 2009 - 16:29
Pažiūrėjau
1) Pirma tai greičiausiai tavo privatus albumas, kol neišviešinsi nieko nebus, kiek tai apskritai leidžia fotki.com nežinau tiesą sakant.
2) Pasitikrinau ir pamačiau, kad ten nepateikiamas joks šiam forumui tinkamas kodas, kad kelti be IMG.
Tinkamiausias ten yra "Direct link to the photo" kodas, bet jis kopijuojamas į IMG vis tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 12 liepos 2009 - 16:28
Taigi ikelta biggrin.gif ar taip negerai ?
Atsakyti
smile.gif+2009 07 12, 17:18-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 07 12, 17:18)
Pažiūrėjau
1) Pirma tai greičiausiai tavo privatus albumas, kol neišviešinsi nieko nebus, kiek tai apskritai leidžia fotki.com nežinau tiesą sakant.
2) Pasitikrinau ir pamačiau, kad ten nepateikiamas joks šiam forumui tinkamas kodas, kad kelti be IMG.
Tinkamiausias ten yra "Direct link to the photo" kodas, bet jis kopijuojamas į IMG vis tiek.



kaip suprantu tai albumas tikrai viesas PUBLIC HOME, ne PRIVATE g.gif
o esme ta , kad man reikia , kad istrynus foto is FOTKI, dingtu ir is forumu, nes kitaip ikelt isiena man, bet va beda, kad ikelus per http://www.imageshack.us/ forumuose nedingsta foto..
bet su FOTKI pastrigau rimtai doh.gif keist albuma uzimtu daug laiko doh.gif
vis dar tikiuosi kokios pagalbos notworthy.gif
Atsakyti
na gal fotki.com tiesiog pats nenustatytas taip, kad šiame forume paveikslėlį leistų/tiktų rodyt, nežinau iš tiesų, nebandžiau iš ten pateikinėti vaizdų tokiu būdu.
Pabandykit www.photobucket. com ar www.flickr.com, iš tų asmeniškai žinau, kad leidžia, o photobucket'as ir paruoštą IMG kodą pateikia. Kada trint reguliuojatės žinoma pati. Suprantu, kad užims šiek tiek laiko, bet jei neleidžia kelt, šiaip ar taip...na arba galit dėt ne vaizdą, o nuorodas jos lyg gerai veikia, kiek pabandžiau.

net įdomu paliko kaip ten su jo leidimais iš tiesų g.gif


Imageshack'as gal irgi leistų trint, jei kelti nuotraukas jame prisiregistravus, o ne neregistruotai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 12 liepos 2009 - 18:06
QUOTE(mieliauske @ 2009 07 12, 15:34)
kaip suprantu tai albumas tikrai viesas  PUBLIC HOME, ne PRIVATE  g.gif
o esme ta , kad man reikia , kad istrynus foto is FOTKI, dingtu ir is forumu, nes kitaip ikelt isiena man, bet va beda, kad ikelus per http://www.imageshack.us/  forumuose nedingsta foto..
bet su FOTKI pastrigau rimtai  doh.gif  keist albuma uzimtu daug laiko  doh.gif
vis dar tikiuosi  kokios pagalbos  notworthy.gif

Tada tenka istrininet savo prisegtus failus ir tiek yra gi nustatymai .
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2009 07 12, 19:17)
Tada tenka istrininet savo prisegtus failus ir tiek yra gi nustatymai .


jegi mes apie ta pati ax.gif
http://www.imageshack.us/ neprisiregistravusi, ten tik reikalui esant foto susimazindavau.
vat man labai reikia info kaip ikelt foto is fotki.com, kad ten istrynus dingtu foto ir is sm..
Atsakyti
QUOTE(mieliauske @ 2009 07 12, 16:35)
jegi mes apie ta pati  ax.gif
http://www.imageshack.us/  neprisiregistravusi, ten tik reikalui esant foto susimazindavau.
vat man labai reikia info kaip ikelt foto is fotki.com, kad ten istrynus dingtu foto ir is sm..

Taigi gali segt is bet kur poto eini i savo profili ir valdai prisegtas bylas Jei tu nori neprisegtus paveiksliukus trint fotki netiks , cia reiktu greiciau picasa naudot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 12 liepos 2009 - 19:04
QUOTE(renax @ 2009 07 12, 20:02)
Taigi gali segt is bet kur poto eini i savo profili

tai čia ir kalba apie tai, kad turi būt prisiregistravęs tokiu atveju, neregistruotam kur to profilio ieškot? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 12 liepos 2009 - 19:39
pažiūrėsiu kiek bus biggrin.gif
user posted image
atrodo veikia bigsmile.gif
Principas tas pats, nuspaudi "share" (be to albumas neleidžia dalintis matyt), o paskui paveikslėlio Url (adresą) į IMG.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 12 liepos 2009 - 19:55
daug kartų skaitau ir niekaip "nesuprantu"ar "nemoku" įkelti foto
o štai va kį tik "vyšnių" temoje po rašomos žinutės langu buvo "šioje temoje jūs galite įkelti pav." prisegiau ir tiek...
kodėl tik toje temoje man leido taip paprastai įkelti?
Atsakyti