Įkraunama...
Įkraunama...

kodel mano vaiką beria nuo žuvų taukų?

Labai džiaugiuosi atradusi kur galėčiau kreiptis patarimo.... bigsmile.gif
Mano berniukui 3,5 men. gydytoja įtarė rahito požymių. Sustiprino vitaminoD doze iki 5lašiukų. Pradėjau bijoti kad jau ilga laiko tokia vitamino doze vartojame, jūsų mažas mamunėlis. Ištiesų mano vaikas yra labai tinginukas. Jis dar gerai nelaiko galvytės ir nesivarto lovyteje. Taipat gydytioja paskyre žuvų taukų, pradėjus juos duoti vaiko žandus iškarto pabėrė. Mes esam elergiški, vartojam HIPPO H1 mišinėlius. Patarkite ka daryti, ar toliau pratinti vaiką rie žuvies taukų> ar juos visai nuimti?
Aciu už atsakyma busių labai dėkinga.
Atsakyti
Tik gydytoja, įvertinusi kūdikio būklę, gali spręsti kiek ir kaip ilgai duoti vitamino D3. Vitamino D3 dozė yra keičiama priklausomai nuo kūdikio būklės – dėl to gydytojai turite pasirodyti ne rečiau kaip kas dvi savaites ir aktyviai pasiklausti kiek duoti vitamino D3. Nuo 2,5 mėn. mažyliui derėjo pradėti daryti masažą ir mankštą (gimnastiką) ir ją nuolat – kasdien daryti. Tai padarytų mažylį mažiau tingiu. Dėl jo fizinio augimo ir protinio tobulėjimo pasitarkite su jo gydytoja, nes nematant vaiko yra neįmanoma spręsti ar reikia jam kokios tai pagalbos ar jos nereikia. Jeigu neabejojate, kad žuvų taukai buvo priežastis žandų išbėrimo, jų nebeduokite. Jei žuvų taukai tikrai yra JŪSŲ sūnaus alergijos priežastis, tai jų nebeduodant per kelias savaites jos požymiai išnyks. Paprastai žuvų taukai alergijos nesukelia, tačiau nėra taisyklės be išimties...
Atsakyti