Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

Sveikos smile.gif

Visokių grožių čia esate pridėjusios, taigi ir aš nusprendžiau savo kalėdinę eglę papuošti iš karoliukų vertomis snaigėmis smile.gif

Tačiau iškilo klausimas: ant ko jas veriate? bandžiau ant troselio, bet jaučiu, kad buvo arba per plonas arba nežinau, kas ne taip, bet snaigės tiesiog subliuško doh.gif
Tai kadangi nieko protingiau nesumasčiau tai paėmiau plonos vielutės ir ant jos veriau, viskas gavosi thumbup.gif , tačiau ta vielutė lb greitai nusilanksto g.gif ir bijau tas snaiges daugiau judinti.

Taigi, atleiskit, kad aš čia tokia žalia pas jus įlindau, tačiau gal patarsite, ant ko vis tik geriausia tas snaiges suverti, kad jos išlaikytų formą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 12 14, 13:33)
Sveikos smile.gif

Visokių grožių čia esate pridėjusios, taigi ir aš nusprendžiau savo kalėdinę eglę papuošti iš karoliukų vertomis snaigėmis  smile.gif

Tačiau iškilo klausimas: ant ko jas veriate? bandžiau ant troselio, bet jaučiu, kad buvo arba per plonas arba nežinau, kas ne taip, bet snaigės tiesiog subliuško  doh.gif
Tai kadangi nieko protingiau nesumasčiau tai paėmiau plonos vielutės ir ant jos veriau, viskas gavosi  thumbup.gif , tačiau ta vielutė lb greitai nusilanksto  g.gif ir bijau tas snaiges daugiau judinti.

Taigi, atleiskit, kad aš čia tokia žalia pas jus įlindau, tačiau gal patarsite, ant ko vis tik geriausia tas snaiges suverti, kad jos išlaikytų formą  ax.gif


aš visada veriu tokius dalykus ant plonos vielutės, bet man tai normaliai laikosi g.gif tikrai jau nėra tokios liaunos, kad net baisu pajudint schmoll.gif
Atsakyti
Dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, o gal kas matet Kaune kur galima butu isigyti intarpu sparnu g.gif
Kad butu kazkas panasau kaip cia g.gif
Atsakyti
labai gražu wub.gif

user posted image
Atsakyti
Labukas 4u.gif esu naujokele karoliuku verime 4u.gif neseniai dar pries kaledas d spejau padaryti keleta ploksciu darbeliu . nors Kaledos jau baigesi tikiuosi nepamaisys keleta mano darbeliu. blush2.gif blush2.gif blush2.gif

user posted image

ax.gif
Atsakyti
labai gražu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
labai grazus visi jusu darbeliai... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
yra kur akis paganyti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diidi: 02 sausio 2010 - 22:21
Bandau atgaivinti temukę 4u.gif gal dar, mergaitės, turit kokių kalėdinių schemų 4u.gif
Atsakyti
daug grožybių pridėta 4u.gif
Atsakyti
Nezinau ar buvo zurnalas, kaip iš karoliukų pasidaryti eglutės papuošimus:
http://depositfiles....files/rvzmk5fdr
Atsakyti
QUOTE(orin-tux @ 2009 12 30, 21:26)


labai smagus 4u.gif
Atsakyti