Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

sveikutes, gal turit kaledu senelio schemute, bet tokio, kad neplokscias butu smile.gif
Atsakyti
Keletas mano. smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
kokie faini.. blush2.gif
Atsakyti
Angeliukai:

user posted image

user posted image

Snaigutės:

user posted image

user posted image

Ir keletas kitų taip pat labai mielų:

user posted image

user posted image

P.S. FOTO NE MANO, O PAIMTOS IŠ INTERNETO. PATI DAR NEI KARTO NEI VIENO NEBANDŽIAU DARYT ;]]
Atsakyti
Stai cia mano angeliukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
vaje, koks mielas, šiltas...ir jau tikrai atsiduodantis Kalėdomis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kokybe prasta

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=Rykliuke,2009 11 10, 17:13]
Stai cia mano angeliukas smile.gif

user posted image
[/quote

sveika, labai mielas, grazus angeliukas. Darau ir as angeliuka toki, kilo neaiskumu, gal patarsi.... kiek suprantu sparneliai, galvyte ir pagalikas su zvaigzdute darosi atskirai? pasidariau kuneli, susiduriau su problema kaip ten sparnelius priraizgytiprie kunelio, ar reikia pirma galva prisitvirtinti...ir kaip ta galva pritvirtinti? nesigauna. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Gal kas turit Kalėdų senelio schemą? Tik ne plokščio.
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2009 11 10, 17:13)
Stai cia mano angeliukas    smile.gif


laabai grazus angeliukas thumbup.gif su tokiais eglute papuosus turetu buti labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2009 11 10, 16:13)
Stai cia mano angeliukas    smile.gif

user posted image

labai dailus angeliukas thumbup.gif jei gali, imesk schemute smile.gif
Atsakyti