Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(Audrey @ 2007 12 05, 13:48)
Apgalvojau ir šitą variantą, ale kodėl tada naktį žinda be rėkimo ir raitymosi? Ir dar ramiai žinda tik pabudus iš miegų? galvoju, jei ausytė, tai visais maitinimo atvejais turėtu rėkti g.gif 
Prieš pietų miegą vėl atsikankinom normaliai, tik vos vos patraukė ir lūžo...Aišku buvo išvargus po tiek rėkimo...Na gal jai per daug pienuko? doh.gif
Nebeišmanau, ką čia daryti, gal pralaukti?


Žinokit mum tas pats yra, nakti mažylė labai gerai valgo, gerai valgo ir kai pareinam iš lauko, arba kai miega kokia 3 valandas. Aš taip supratau, kad žinda gerai tada, kai yra gerai išalkusi, o šiaip nori tikriausiai tiktai žįsti, kaip tutę, o kai pradeda pienukas bėgti, tai pradeda raitytis ir verkti verysad.gif -atseit noriu tiktai čiulpti, o pienuko nenoriu biggrin.gif Maniškė tutės nepripažista lotuliukas.gif
Atsakyti
Kodel visur raso, kad zindyvems negalima sokolado???? unsure.gif Kodel negalima???? As ji taip megstu, kartais sugriesiju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 12 05, 15:51)
Kodel visur raso, kad zindyvems negalima sokolado????  unsure.gif  Kodel negalima???? As ji taip megstu, kartais sugriesiju  blush2.gif

valgiau ir sokolada ir kakava kasdien geriu, nu maziui tai nieko gi nuo to g.gif smile.gif dabar sokolada tik retai, nes nebenoriu didint savo kg lotuliukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 12 05, 15:51)
Kodel visur raso, kad zindyvems negalima sokolado????  unsure.gif  Kodel negalima???? As ji taip megstu, kartais sugriesiju  blush2.gif


Gal todel, kad sokoladas labai alergizuojantis produktas...
Bet as tai be jo neisgyvenu...
Atsakyti
Ir as be sokolado ( o ir apskritai saldumynu) - niekaip. blush2.gif
Sokoladas alergizuojantis produktas, be to juk ir kofeino jame yra...todel ir nerekomenduojama. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Meila @ 2007 12 03, 14:39)
Na 200 ml tai nemažai bigsmile.gif  o kaži kaip sidras g.gif

Na, as po vieno vienintelio straipsnelio apie alkoholio 'nauda' vaikeliui...nutariau tapti abstinente... Nematau tame dideles bedos, juk stengiuosi del vaikelio.

Beje, tokiomis 'silpnumo akimirkomis' renkuosi nealkoholini kriausiu sidra - super - isipilu i sampo taure ir megaujuosi. ax.gif Dabar dar ir vyno be alkoholio nusipirkau kaledoms... bigsmile.gif

Atsakyti
Mamos, kurios išmanote kūdikių žindymą, patarkite. Kiek ilgai turi trukti maitinimas ir kas kiek laiko? Nes aš jau nieko nebesuprantu. Manoji mažė pradžioje valgė kas 2 val. po kokias 20 min. Kaip suprantu iš literatūros, paaugęs vaikas turėtų valgyti kas 3-4 val. ir iki 30 min. Bet manoji 4 mėn. amžiaus valgo kas 2 val. ir ilgai ilgai po 30-45 min. Jei neatimčiau papo, tai valgytų ir dar ilgiau. Tai kas bus toliau? Gal bėda ta, kad aš jos visai visai neprimaitinu. Neduodu jokių arbatų, vandens ar mišinukų? Bet gi nieko iki 6 mėn. papildomai duoti ir nereikia. Beje, pieno turiu daug.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2007 12 06, 13:59)
Mamos, kurios išmanote kūdikių žindymą, patarkite. Kiek ilgai turi trukti maitinimas ir kas kiek laiko? Nes aš jau nieko nebesuprantu. Manoji mažė pradžioje valgė kas 2 val. po kokias 20 min. Kaip suprantu iš literatūros, paaugęs vaikas turėtų valgyti kas 3-4 val. ir iki 30 min. Bet manoji 4 mėn. amžiaus valgo kas 2 val. ir ilgai ilgai po 30-45 min. Jei neatimčiau papo, tai valgytų ir dar ilgiau. Tai kas bus toliau? Gal bėda ta, kad aš jos visai visai neprimaitinu. Neduodu jokių arbatų, vandens ar mišinukų? Bet gi nieko iki 6 mėn. papildomai duoti ir nereikia. Beje, pieno turiu daug.

svorio priauga? vystosi nomaliai?
tada gal vaikas teisiog megaujasi artumu su mama...

vanduo, arbatytes - visai jokios naudos, tik uzpildo skranduka... o misinuko ner prasmes duoti, kai pieno yra.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2007 12 06, 14:59)
Mamos, kurios išmanote kūdikių žindymą, patarkite. Kiek ilgai turi trukti maitinimas ir kas kiek laiko? Nes aš jau nieko nebesuprantu. Manoji mažė pradžioje valgė kas 2 val. po kokias 20 min. Kaip suprantu iš literatūros, paaugęs vaikas turėtų valgyti kas 3-4 val. ir iki 30 min. Bet manoji 4 mėn. amžiaus valgo kas 2 val. ir ilgai ilgai po 30-45 min. Jei neatimčiau papo, tai valgytų ir dar ilgiau. Tai kas bus toliau? Gal bėda ta, kad aš jos visai visai neprimaitinu. Neduodu jokių arbatų, vandens ar mišinukų? Bet gi nieko iki 6 mėn. papildomai duoti ir nereikia. Beje, pieno turiu daug.


O kokioj literatūroj parašyta? Maniškis (metinukas) dar ir dabar ateina pas mane pavalgyt dažniau nei kas keturias valandas, naktį irgi. Matyt, taip mažutei reikia, gal ką kiti suvalgo per 10 min, ji per kokį pusvalandį.
Atsakyti
Vadinasi viskas čia gerai smile.gif . Nes ji svorio priauga normaliai, yra linksma ir bendraujanti. Tiesiog vaikas augs ir jos poreikiai didės, tai baiminuosi, kad iš vis ant papo pasikabins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2007 12 06, 05:59)
Mamos, kurios išmanote kūdikių žindymą, patarkite. Kiek ilgai turi trukti maitinimas ir kas kiek laiko? Nes aš jau nieko nebesuprantu. Manoji mažė pradžioje valgė kas 2 val. po kokias 20 min. Kaip suprantu iš literatūros, paaugęs vaikas turėtų valgyti kas 3-4 val. ir iki 30 min. Bet manoji 4 mėn. amžiaus valgo kas 2 val. ir ilgai ilgai po 30-45 min. Jei neatimčiau papo, tai valgytų ir dar ilgiau. Tai kas bus toliau? Gal bėda ta, kad aš jos visai visai neprimaitinu. Neduodu jokių arbatų, vandens ar mišinukų? Bet gi nieko iki 6 mėn. papildomai duoti ir nereikia. Beje, pieno turiu daug.

Man atrodo, mažylei reikia papapsėti, nes abejoju, ar ji daugiau nei pusvalandį geria. smile.gif Šiaip turėtumėt girdėti, matyti, ar ji ryja pienuką, ar tik šiaip čiulpia. Čia visai ne bėda, jei tik jums abiems gerai. Ir primaitint tikrai nereikia. (beje, kaip ji reaguoja, kai atitraukiat ją nuo krūties?)
Atsakyti
Sveikos mamos,
iskilo man klausimas del zindymo. Mano maziukas pradejo nebesikelti naktimis taigi, ir naktinis maitinmas nutruko. kaip bus su pienuko gamyba, juk dabar gaunasi, kad viena krutis "ilsisi" beveik 12 val.? seip diena jis pienuka megsta gurksnoti kas 2-3 val., o vakare tai ypac daznai nori zysti ir pienuko net rodos pritruksta. nezinau ar toks nesistemingas zindymas nepakenks g.gif ka jus manote?
beje, tai tesiasi jau 2-3 dienos.
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2007 12 04, 12:54)
labas mamytes,
gal kuriai teko aptureti kokia nors operacija kol maitinot vaikuti. Man siandien priimamajam pasake kad kol matinu negali duoti narkozes tai dabar visai susimeciau, vadinasi iki sausio turiu nutraukt maitinima, o gal galima kaip kitaip prasisukt, pvz kokia savaite nusitraukinet ir ispilt ta pieneli ar kaip, na net nezinau, bet dar norejau nors per ziema maitinti. Parasykit jei kas susiduret su tokia situacija.

Kai vyresnele buvo 7men. man operavo apendicita. Pries operacija pamaitinau ir kiek liko nutraukiau. Po operacijos susikaupusi piena ispyliau nutraukusi lauk. Ir po to toliau sekmingai maitinau iki 1,5m, kol dukryte pati atsisake thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kristina2006 @ 2007 12 08, 15:41)
Sveikos mamos,
iskilo man klausimas del zindymo. Mano maziukas pradejo nebesikelti naktimis taigi, ir naktinis maitinmas nutruko. kaip bus su pienuko gamyba, juk dabar gaunasi, kad viena krutis "ilsisi" beveik 12 val.? seip diena jis pienuka megsta gurksnoti kas 2-3 val., o vakare tai ypac daznai nori zysti ir pienuko net rodos pritruksta. nezinau ar toks nesistemingas zindymas nepakenks  g.gif  ka jus manote?
beje, tai tesiasi jau 2-3 dienos.

Jeigu maitinate tik MP, ilgai taip nesites. MP greitai virskinamas.
O gal Jusu MP labai riebus thumbup.gif
Mano mergyte 9men jau ismiega nuo 23:30 iki 9val. ryto nevalgiusi MP, berniukas dar pora kartu per nakti.
Tokie tad poreikiai. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supervyre: 08 gruodžio 2007 - 16:19