Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(Audrey @ 2007 12 03, 15:23)
Tai pabuvau bjauri mama ir laikiau per jega prie kruties, tai posma parekus ciupo ir pradejo normaliai zisti iki uzmigimo.

Nepadeda niekas, tik nuraminimas ir prisnūdimas, ir aš tik išgirdus niurzgiant bėgu maitint ir migdau savo lovoj, kad kėlinėt nereiktų cool.gif O tai jau tęsias 1,5 mėn blink.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2007 12 02, 02:21)
Iš tiesų primaitinimas mažins pienuką, nes jo pasiūla atitinka paklausą - kiek užsisako mažiukas, tiek jo gaminasi, o pirmosios savaitės yra labai svarbios jo gamyboje.  Maniškis, kiek pamenu, kai mažiukas buvo, žįsdavo kiekvieną kartą apie pusvalandį ir daugiau. Jei pavalgęs iš abiejų vėl griebia - pasiūlyk vėl pirmą krūtį. Ir taip toliau, kol nebenorės. Pamenu, lygiai vieno mėnesio proga maniškis nuo 5 val. vakaro valgė iki 12 nakties, tik su pertrauka išsimaudyti. Tik vieną išvalgo ir jau prie kitos. Taigi jei maitinsi visada, kai jis nori, dažnai pasiūlysi, tai jei ir bus pieno krizė (kai pienuko gaminasi tiek pat, o mažiukui jau reikia daugiau), mažulis "užsisakys" pienuko ilgai žįsdamas ir krūtys jo gamins daugiau, svarbu tik turėti kantrybės tom dienom. Prasidėjus su mišinukais (jų maitinančiom krūtimi mamoms turėtų būti uždrausta turėti namie, mano nuomone, nes tai per didelė pagunda), labai greitas kelias gali būti į visišką nemaitinimą, nes vaikutis, prisivalgęs mišinuko, kuris sunkiai virškinamas, užmiega, ir pramiega savo įprastus valgymus iš krūties, pieno gaminasi mažiau, jo neužtenka, tada mamytė vėl primaitina, nes nepakanka pienuko, ir ratas sukasi toliau, taip gali pieno nelikti ir per 2 savaites, ypač tokiu ankstyvu laikotarpiu. mano patarimas būtų visiškai neduoti mišinuko ir dėti kuo dažniau prie krūties, bei sekti, kiek mažiukas šlapinasi, nes jau jis yra įpratęs gauti šiek tiek mišinuko, ir pieno gamyba gali neatitikti jo poreikių, taigi gali reikėti dažniau žindyti pirmomis dienomis, kai nebeduosi mišinuko. Linkiu kantrybės ir vis prisiminti, koks geras maistas vaikučiui yra mamos pienukas.

aciu uz visus patarimus. labai stengiuosi tik savo pienuku ir maitinti. siandien nuo nakties kol kas sekasi gerai, misinio dar nelietem, vakar, deja, sugriesijom viena karta verysad.gif Tai paskui laukem kol pabus po gerokai ilgesnio miegelio. Nakti sekasi labai gerai, gal kad uzmiegame abub kartu po valymo smile.gif Va, diena, kartais sunkiau uzmigdyti. Kai prarasiu kantrybe, atleksiu jusu palaikanciu zinuciu paskaityti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2007 12 03, 18:36)
aciu uz visus patarimus. labai stengiuosi tik savo pienuku ir maitinti. siandien nuo nakties kol kas sekasi gerai, misinio dar nelietem, vakar, deja, sugriesijom viena karta  verysad.gif Tai paskui laukem kol pabus po gerokai ilgesnio miegelio. Nakti sekasi labai gerai, gal kad uzmiegame abub kartu po valymo smile.gif Va, diena, kartais sunkiau uzmigdyti. Kai prarasiu kantrybe, atleksiu jusu palaikanciu zinuciu paskaityti  thumbup.gif

taip ir toliau laikykis thumbup.gif Ir pasisteng visai atsisakyti mišinio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2007 12 03, 07:23)
Sveikutes,

Man lygiai tokia pat situacija, kai mazoji pavargus ir jau nori miegelio (pries tai juk reik pamaitinti), neimanoma pridet prie kruties: rieciasi, klykia, sukasi i sona. Lyg tais tas spenelis blogis kazkoks.  vis panesioju tada, pasnekinu, vis tiek tas pats. Tai pabuvau bjauri mama ir laikiau per jega prie kruties, tai posma parekus ciupo ir pradejo normaliai zisti iki uzmigimo.
Bet blogiausia tai, kad jau tapo iprociu, ir taip jau visa savaite. O gal visgi vaikui ka nors skauda, kad rieciasi ir klykia? o poto netekes kantrybes visgi ima kruti?

Mazei trys menesiai, maitinu tik MP.

Vienas iš variantų, kas gali būti, tai ausytės uždegimas: kai vaikas ryja, jam skauda, užtat ir neima krūties, riečiasi. Pabandykit apie tai paklaust savo gydytojo: jis apžiūrėjęs gali pasakyti ar yra uždegimas.
Atsakyti
labas mamytes,
gal kuriai teko aptureti kokia nors operacija kol maitinot vaikuti. Man siandien priimamajam pasake kad kol matinu negali duoti narkozes tai dabar visai susimeciau, vadinasi iki sausio turiu nutraukt maitinima, o gal galima kaip kitaip prasisukt, pvz kokia savaite nusitraukinet ir ispilt ta pieneli ar kaip, na net nezinau, bet dar norejau nors per ziema maitinti. Parasykit jei kas susiduret su tokia situacija.
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2007 12 04, 14:54)
labas mamytes,
gal kuriai teko aptureti kokia nors operacija kol maitinot vaikuti. Man siandien priimamajam pasake kad kol matinu negali duoti narkozes tai dabar visai susimeciau, vadinasi iki sausio turiu nutraukt maitinima, o gal galima kaip kitaip prasisukt, pvz kokia savaite nusitraukinet ir ispilt ta pieneli ar kaip, na net nezinau, bet dar norejau nors per ziema maitinti. Parasykit jei kas susiduret su tokia situacija.


Kazkokia nesamone tau pasake blink.gif Man dare Cezario pjuvi su narkoze ir as jau sekancia diena maitinau tongue.gif Gali but, kad neleidzia maitinti del antibiotiku, kuriuos dazniausiai leidzia po operacijos... Na bet man irgi juos leido 3 dienas, pediatres tarpusavyje taresi ir vis delto buvo nuspresta, kad vaika reikia maitinti is krutines, nes netiek jau ir daug ten tu antibiotiku papuola...
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2007 12 03, 19:36)
aciu uz visus patarimus. labai stengiuosi tik savo pienuku ir maitinti. siandien nuo nakties kol kas sekasi gerai, misinio dar nelietem, vakar, deja, sugriesijom viena karta  verysad.gif Tai paskui laukem kol pabus po gerokai ilgesnio miegelio. Nakti sekasi labai gerai, gal kad uzmiegame abub kartu po valymo smile.gif Va, diena, kartais sunkiau uzmigdyti. Kai prarasiu kantrybe, atleksiu jusu palaikanciu zinuciu paskaityti  thumbup.gif

taip ir toliau tik dziaukis gyvenimu ir maziuku ir maitink, nepasiduok pagundoms thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa1978 @ 2007 11 29, 22:37)
Kaip manot, ar tai , kad gavo ciulptuka ji paskatino neimti kruties ar tai tiesiog buvo sutapimas
(aisku po to prisidejo buteliukai, kaip ir rasiau) ? Tikiuosi, kad musu maitinimo reikalai susitvarkys...  unsure.gif

Sveikute liepa,
norejau pasidalint savo patirtim. Mano dukryte - neisnesiotuke, tad nuo pat gimimo teko zonduot, o po to maitint is buteliuko. Klinikose naudojaus ju buteliukais ir ciulptukais, tad kadangi mano buteliuko ji nepajege traukt, o apie kruti galejau tik svajot schmoll.gif
Grizus namo pakeiciau buteliuka (turejau Avent'o pientrauki ir prie jo pora buteliuku), is kurio traukti buvo sunkiau ir vis bandydavau duoti kruti. Pamazu maitinimas krutimi daznejo, o kol galiausiai buteliukai dingo (dabar maitint is buteliuko galima tik miegancia biggrin.gif ). Tad mano patarims: pasunkink maitinima is buteliuko (pasirink kietesni ciulptuka) ir reikalai susitvarkys, tereikia tik kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
Ilindau pasigirti, kad siek tiek pienelio pavyko susigrazinti. Bent jau pasiekiau tai, kad vel ima kruti... jeigu nera beviltiskai alkanas. Bet bent jau nakti stengiames issiversti su MP. Pramaitinu didziaja dali nakties...
Atsakyti
QUOTE(brasta @ 2007 12 04, 16:28)
Ilindau pasigirti, kad siek tiek pienelio pavyko susigrazinti. Bent jau pasiekiau tai, kad vel ima kruti... jeigu nera beviltiskai alkanas. Bet bent jau nakti stengiames issiversti su MP. Pramaitinu didziaja dali nakties...


thumbup.gif norint tureti daug pienelio, naktiniai maitinimai yra svarbiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 12 04, 14:03)
Kazkokia nesamone tau pasake  blink.gif  Man dare Cezario pjuvi su narkoze ir as jau sekancia diena maitinau  tongue.gif  Gali but, kad neleidzia maitinti del antibiotiku, kuriuos dazniausiai leidzia po operacijos... Na bet man irgi juos leido 3 dienas, pediatres tarpusavyje taresi ir vis delto buvo nuspresta, kad vaika reikia maitinti is krutines, nes netiek jau ir daug ten tu antibiotiku papuola...


net nezinau su gydytoju dar nekalbejau, ten kazkokia sesute priimamajam taip pasake, nes pildziau forma kur kaip tik ir buvo klausimas pazymeti, jei esi zindanti motina.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2007 12 04, 12:25)
Vienas iš variantų, kas gali būti, tai ausytės uždegimas: kai vaikas ryja, jam skauda, užtat ir neima krūties, riečiasi. Pabandykit apie tai paklaust savo gydytojo: jis apžiūrėjęs gali pasakyti ar yra uždegimas.


Apgalvojau ir šitą variantą, ale kodėl tada naktį žinda be rėkimo ir raitymosi? Ir dar ramiai žinda tik pabudus iš miegų? galvoju, jei ausytė, tai visais maitinimo atvejais turėtu rėkti g.gif
Prieš pietų miegą vėl atsikankinom normaliai, tik vos vos patraukė ir lūžo...Aišku buvo išvargus po tiek rėkimo...Na gal jai per daug pienuko? doh.gif
Nebeišmanau, ką čia daryti, gal pralaukti?
Atsakyti