Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(Kleoja @ 2007 11 27, 16:40)
Meila ir Brasta, ir as panasioj kryzkelej, nes kruti sunkiai beima, kartais atrodo, kad nera ten daug pieno, misinukas viska issprendzia 1-2 k i diena, bet as noriu dar maitint pati... Sakau, mums gal cia kokia pieno krize siuo metu... Na  kiek pavyks dar  bandysiu visaip vilioti, nes misinuko paduot gi bet kada veliau spesiu.


As irgi labai noriu pati maitinti, bet ir vaiko man labai gaila, kai as ji kankinu prie tuscios kruties. Jis tada visa diena buna piktas, irzlus, jokio dziaugsmo, jokio gugavimo... Uztenka 50 ml misinuko ir gyvenimas jam nusvinta kitom spalvom. Dar bevalgydamas ima dziaugsmingai krykstauti... O pavalges ima kalbinti bet koki salia esanti daikta, ko jis visiskai nemato budamas alkanas... Reiskia netiesa, kad jam reikia mamos artumo... jam pienelio reikia, kad jis ir ta mama pastebetu... O ir uzmiega normaliam ir ramiam miegeliui tiktai po misinuko. Kitaip labai blaskosi, miega neramiai ir visas miegas trunka kokiu 20 min., nepriklausomai nuo to diena ar naktis. Taip kad ir kaip benoreciau tiketi, kad visos gali maitinti, tik kantrybes reikia, bet realybeje taip nera. Kurios to nepatyre, tai gal ir sunkiau tai suprasti, tai kaip man neimanoma suvokti, kaip imanoma dar to pienelio pertekliaus nusitraukti ir jo uzsisaldyti. Trecia vaika auginu, bet tai isgirdus atrodo lyg is fantastikos srities... Sunku suvokti tai, ko savo kailiu nepatiri...

QUOTE(xeditux @ 2007 11 27, 18:07)
Mums irgi lygiai tas pats  4u.gif  Uzeina kazkokie nervingumai ir neramumai, kad pasiguldau valgyti, o lelius pora kartu patraukes taip pradeda isteriskai verkti, kad vos nuraminti beeina  verysad.gif  Panesioju, nurimsta, vel guldau ir jis vel verkia  verysad.gif  Jau isbandziau visokias pozas, bet nieks nepadeda  verysad.gif  Mes pavalgom tik po 30min liuliavimo, raminimo, dainavomi ir pan. As jam ikisu tada soske arba pirsta, jis pradeda godziai ciulpti ir tada staigiai pakeiciu i papuka  ax.gif  Nezinau kodel taip jam uzeina, nes ne kiekviena diena taip buna, bet sakyciau kas antra tai tikrai. Ir labai skauda sirdi kai jis taip verkia, bet misinelio nedaviau ir neduosiu  gun_bandana.gif buvo pagunda nusitraukti ir duoti buteliuka, bet nuraminau save, dar panesiojau leliuka ir nedaviau  umn.gif  Mano krutys buna kietos tik po nakties, nes nakti nevalgom. O po pirmojo valgio ryte, jos suminksteja ir tikrai atrodo kaip tuscios  doh.gif  bet cia tik taip atrodo... Siandien pvz. is tokios "tuscios" kruties pasidejimui i saldikli pritraukiau 120ml pieno  lotuliukas.gif  Vadinasi visai ne tame yra problema, o vaike. Gal jis dar nebuna pakankamai isalkes ar pan... bet tikrai verkia ne todel, kad pienelio truksta  doh.gif 
Taip kad mamytes turekit kantrybes ir neduokit jokiu misineliu bei buteliuku nono.gif , nes tada tikrai pienelio ims mazeti  cool.gif Nebent per mazai priauga svorio ir gydytojai rekomenduoja primaitinti...  doctor.gif 
Sekmes!

Nebezinau tokio pojucio kaip kietos krutys. Man didziausias dziaugsmas, jei nakti vaikas sugeba bent 2 valandas neprabudes ismiegoti.
O didziausias pieno kiekis, kuri yra pavyke nusitraukti per abi krutis, tai 60 ml. Tiesa, cia kai savo vidurineli auginau. Dabar net nebandau...
Atsakyti
Sveikos, esu nauja mama ir gaila , kad per velai prisijungiau prie forumo, kur dalijates panasiom problemom ka man teko patirti. Mano kudikeliui dabar 3,5 savaites. Kai buvom 2-ieju, man prasidejo mastitas, tik laiku atsigriebiau. Po to pora vakaru vaikelis buvo labai neramus, nenorejo imt kruties. Gydytoja patare duot misinuka - gal jis alkanas. Be abejo, suvalge su malonumu. Taip isisukom i uzburta rata - as nusitraukinejau piena ir isitikinau , kad pieno pakanka, diena bandydavau duot kruti, vakare jau neikisdavau, jis norejo buteliuko, kad butu lengviau, taip duodavau savo nutraukta piena. Del klaidos su buteliukais atsitokejau po 4 dienu, tada su didziausiais riksmais vel pratinau tik prie kruties. Siaip ne taip po savaites bando imti, aisku vakare, kai ir taip nerimo metas, labai sunku - paima, po to ismeta ir rekia sad.gif Sios istorijos pradzia sutapo su tuo kad buvau davus jam ciulptuka nusiraminimui. Kaip manot, ar tai , kad gavo ciulptuka ji paskatino neimti kruties ar tai tiesiog buvo sutapimas
(aisku po to prisidejo buteliukai, kaip ir rasiau) ? Tikiuosi, kad musu maitinimo reikalai susitvarkys... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa1978 @ 2007 11 29, 23:37)
Sveikos, esu nauja mama ir gaila , kad per velai prisijungiau prie forumo, kur dalijates panasiom problemom ka man teko patirti. Mano kudikeliui dabar 3,5 savaites. Kai buvom 2-ieju, man prasidejo mastitas, tik laiku atsigriebiau. Po to pora vakaru vaikelis buvo labai neramus, nenorejo imt kruties. Gydytoja patare duot misinuka - gal jis alkanas. Be abejo, suvalge su malonumu. Taip isisukom i uzburta rata - as nusitraukinejau piena ir isitikinau , kad pieno pakanka, diena bandydavau duot kruti, vakare jau neikisdavau, jis norejo buteliuko, kad butu lengviau, taip duodavau savo nutraukta piena. Del klaidos su buteliukais atsitokejau po 4 dienu, tada su didziausiais riksmais vel pratinau tik prie kruties. Siaip ne taip po savaites bando imti, aisku vakare, kai ir taip nerimo metas, labai sunku - paima, po to ismeta ir rekia sad.gif Sios istorijos pradzia sutapo su tuo kad buvau davus jam ciulptuka nusiraminimui. Kaip manot, ar tai , kad gavo ciulptuka ji paskatino neimti kruties ar tai tiesiog buvo sutapimas
(aisku po to prisidejo buteliukai, kaip ir rasiau) ? Tikiuosi, kad musu maitinimo reikalai susitvarkys...  unsure.gif


Manau, kad ciulptukas ne prie ko schmoll.gif as irgi duodu ji jau gal nuo kokios 3 sav ir nieko tokio - normaliai valgom is papuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 11 29, 21:48)
Manau, kad ciulptukas ne prie ko  schmoll.gif  as irgi duodu ji jau gal nuo kokios 3 sav ir nieko tokio - normaliai valgom is papuko  mirksiukas.gif

O as manyciau, jog ciulptukas daro neigiama itaka pienelio gamybai. ...o kai dar salia ir buteliukas...

As asmeniskai buvau labai nusiteikusi pries siuos dalykus (kurie tikrai nera reikalingi vaiko auginime wink.gif ) ir mano Pipiras labai sekmingai auga be ciulptuko ir buteliuko.

liepa, tikek, viskas susitvarkys. Tik...as asmeniskai siek tiek keisciau Mazylio iprocius (t.y. mesciau lauk tas gerybes smile.gif . wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ast_alaus: 30 lapkričio 2007 - 23:07
QUOTE(ast_alaus @ 2007 12 01, 01:06)
O as manyciau, jog ciulptukas daro neigiama itaka pienelio gamybai. ...o kai dar salia ir buteliukas...

As asmeniskai buvau labai nusiteikusi pries siuos dalykus (kurie tikrai nera reikalingi vaiko auginime wink.gif ) ir mano Pipiras labai sekmingai auga be ciulptuko ir buteliuko.



Maniskis labai stipru ciulpimo refleksa turi doh.gif ir svarbiausia - rado pirstuka. Todel tenka rinktis is dvieju blogybiu geresne 2.gif dabar ciulpia abu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 12 01, 00:25)
Todel tenka rinktis is dvieju blogybiu geresne 2.gif  dabar ciulpia abu  biggrin.gif

smile.gif Niekada naturalumas nebuvo kenksmingas... smile.gif Normalu, kad tokio amziaus pypliukai suranda pirstukus ir juos ciulpia. Tai daro visi kudikiai. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa1978 @ 2007 11 29, 21:37)
Sveikos, esu nauja mama ir gaila , kad per velai prisijungiau prie forumo, kur dalijates panasiom problemom
................................
(aisku po to prisidejo buteliukai, kaip ir rasiau) ? Tikiuosi, kad musu maitinimo reikalai susitvarkys...  unsure.gif

Labas 4u.gif

jei tikrai norėsi - susitvarkys. Bet reikės kantrybės - juk bus 1variantas iš dviejų: arba Tu nugalėsi ir išmokysi mažių vėl žįsti, arba jis tave ir gaus buteliuką mirksiukas.gif
o pradžiai išmesk buteliuką;
-patikėk pati, jog gali maitinti ir BŪTINAI sėkmingai bei ilgai maitinsi;
-žindyk taip dažnai, kaip įmanoma - jei neitin noriai ima, maitink prisnūdusį ar miegantį (tokiu atveju visi labai gerai čiunkina ir problemų neieško) mirksiukas.gif
- tokio amžiaus leliai pamiršta dalykus, kurie nesikartoja 3paras - tad ištverk tiek dienų neduodama jokio čiulptuko, buteliuko, nes vėl sutrikdysi mažylį;
-beje, vakariniai neramumai yra visiems be išimties mažyliams, tad tą laiką reik tiesiog išlaukti. Paprašykite ir tėtuko pagalbos - tegul panešioja, paglosto.

Ir linkiu Tau sėkmės, o mažiui - skanaus pienuko wub.gif
Atsakyti
Mamos, paskaiciau as cia jusu visu padrasinimu ir galvoju irgi maitinsiu tik savo pienuku, nors jau daviau misinuko per sita laika (mano suneliui eina 3-ia savaite). Sianakt graziai maitinomes kas 2-2,5val. Zindzia jis ilgokai, kiekviena kruti duodu po 15-20min, tai uztrunkam siek tiek, o jis ir uzmiega gana greitai. Ryte pabudo, daviau abi krutis, lyg ir viskas, pavalge, o paskui ziuri i mane ir cepsi, pridejau pristuka - jis griebia, tai ir daviau misinuko, istrauke 40ml, ir uzmigo ramiai. Tai jus pasakykit, uztenka jam to mano pienuko, ar ne?
As vis nepasisprendziu, kaip daryti, jau imuosi be misinuko gyventi, bet neatlaikau, ir vis tiek primaitinu bent karta per diena....
O gal nepivalgo ir delto, kad greit uzmiega bezysdamas?..
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2007 12 01, 15:38)
Mamos, paskaiciau as cia jusu visu padrasinimu ir galvoju irgi maitinsiu tik savo pienuku, nors jau daviau misinuko per sita laika (mano suneliui eina 3-ia savaite). Sianakt graziai maitinomes kas 2-2,5val. Zindzia jis ilgokai, kiekviena kruti duodu po 15-20min, tai uztrunkam siek tiek, o jis ir uzmiega gana greitai. Ryte pabudo, daviau abi krutis, lyg ir viskas, pavalge, o paskui ziuri i mane ir cepsi, pridejau pristuka - jis griebia, tai ir daviau misinuko, istrauke 40ml, ir uzmigo ramiai. Tai jus pasakykit, uztenka jam to mano pienuko, ar ne?
As vis nepasisprendziu, kaip daryti, jau imuosi be misinuko gyventi, bet neatlaikau, ir vis tiek primaitinu bent karta per diena....
O gal nepivalgo ir delto, kad greit uzmiega bezysdamas?..


Pati siuo metu turiu maitinimo problemu, bet stengiuosi visaip ir tik beviltisku atveju duodu misinuko, dar tikiuosi atsistatys pieno gamyba. Bet tau pasakysiu savo nuomone tokia, kad 3 savaiciu kudikis sugeba pasiimti tiek kiek reikia, dar nenusistovejusi pieno gamyba, ir tik jei duosi kada jis nori, pati ne tik vartosi daug skysciu, bet neuzmirsi ir gerai pavalgyti, tai turi viskas susinormalizuoti. Cia tavo kantrybes reikalas. Juk dar net nesverei vaiko 1 men, kad suzinotum, kad mazai priaugo, kad duoti misinuka salutiniu atveju. Turek kantrybes, kai jis budrauja, jis gi vystosi, prades bendraut, ne tik miegos. O tavo maitinimo laikas labai net geras, tad as tikiu, kad tau viskas gerai ir nereikia jam to misinuko siuo metu, nes kuo maziau istrauks is taves, vaikas augs, o pieno bus maziau...Tad apsispresk pati, kaip tau ir vaikui geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleoja: 01 gruodžio 2007 - 14:53
Sveikos mamytes 4u.gif As la dziaugiuosi, kad yra mamyciu pasiryzusiu ir rimtai norinciu maitinti SP. Maitijnu pati ir manau, kad dar ilagai maitinsiu, nors su dukrele buvo problemu, bet ryztas ir kantrybe nugalejo: 4 kartus buvo krutu uzdegimas, o viena karta, net reikejo operacijos, bet apsejom. Maitinau iki 2 metu, tikiuosi suneli maitinsiu ilgiau.
O klaidos manau buvo tokios su pirmu vaikeliu: iskart grize is ligonines isigyjom elektrini pientrauki....
O svarbiausia pagalba buvo (kai prasidedavo uzdegimas) duso sroves masazas.
Dabar naudoju tik pieno surinkejus, o senas pientraukis kazkur yra, bet kolkas jis man nereikalingas.
Klausimelis: Kiek galima laikyti MP saldytuve?
Aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 11 13, 21:03)
Sakykit, mamytes, kiek laiko mazdaug turi valgyti 3 men. leliukas? Suprantu, kad tai labai individualu, na bet mazdaug  blush2.gif  Maniskis valgo minimum 30 min ir as galvoju, kad gal jau per daug  g.gif  Kada leliams pradeda uztekti 5-10 min?

mano tai mažylis pavalgo per 7-10 minučių,bet čia kiekvienas individualiai,su laiku gal ir taviškis pasisotins per trumpesnį laiką mirksiukas.gif

QUOTE(Kleoja @ 2007 11 27, 15:40)
Meila ir Brasta, ir as panasioj kryzkelej, nes kruti sunkiai beima, kartais atrodo, kad nera ten daug pieno, misinukas viska issprendzia 1-2 k i diena, bet as noriu dar maitint pati... Sakau, mums gal cia kokia pieno krize siuo metu... Na  kiek pavyks dar  bandysiu visaip vilioti, nes misinuko paduot gi bet kada veliau spesiu.

Aš irgi manau,kad šiuo periodu užėjo pieno krizė,bet ir aš nenuleidžiu galvos ir toliau maitinu,nors kartais ir atrodo,kad pienuko nelabai ir beužtenka.Mišinėlių net neperku ir kolkas nesiruošiu primaitinti.Geriu daug skysčių ir tikiuosi,kad pienuko jam pakanka.Tuo labiau,kad augam tai neblogai mirksiukas.gif Laikykitės ir jūs,o tos pieno krizės baigsis smile.gif

QUOTE(Oksanik @ 2007 12 01, 14:55)
Sveikos mamytes 4u.gif As la dziaugiuosi, kad yra mamyciu pasiryzusiu ir rimtai norinciu maitinti SP. Maitijnu pati ir manau, kad dar ilagai maitinsiu, nors su dukrele buvo problemu, bet ryztas ir kantrybe nugalejo: 4 kartus buvo krutu uzdegimas, o viena karta, net reikejo operacijos, bet apsejom. Maitinau iki 2 metu, tikiuosi suneli maitinsiu ilgiau.
O klaidos manau buvo tokios su pirmu vaikeliu: iskart grize is ligonines isigyjom elektrini pientrauki....
O svarbiausia pagalba buvo (kai prasidedavo uzdegimas) duso sroves masazas.
Dabar naudoju tik pieno surinkejus, o senas pientraukis kazkur yra, bet kolkas jis man nereikalingas.
Klausimelis: Kiek galima laikyti MP saldytuve?
Aciu aciuks.gif

Šaldytuve parą,o šaldiklyje nuo 3 iki 6 mėn.
Su pieno surinkėjais ir aš prisišaldžiau pieniuko,bus ateičiai košytėms thumbup.gif

Mamkos,būkit stiprios ir nepraraskit vilties,viskas susitvarkys thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif . Kai pagimdžiau galvojau, kad tik kokius 2 mėnesėlius išmaitint. O rezultatas - 2 metai ax.gif . Tiesiog labai to norėjau, nors buvo visko. Vienos krūties neėmė jau nuo gimimo. Įkišdavau tik miegančiai smile.gif . Dar ir sukietėjimų būdavo,bet pamasažuodavau, dušas ir praeidavo. Pieno dar ir dabar turiu,aišku jau visai nedaug, nors dukrytė jo jau nenori. Tik kartais gryžus iš darželio paprašo pienuko. Žinau, kad jau nereikėtų duot, bet kol turiu pagailiu.
Atsakyti