Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

Mielosios,
labai reikia pagalbos - drauge su 4 men. vaikuciu pagulde i ligonine su plauciu uzdegimu verysad.gif Dukryte iki siol maitinosi tik MP, o dabar visai neima kruties.
Gal galit patarti, kiek tokio amziaus vaikas turetu suvalgyti? Nes jei nusitrauks,neaisku, kiek sugirdyti reikia...


Aciu 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2008 03 21, 16:23)
Mielosios,
labai reikia pagalbos - drauge su 4 men. vaikuciu pagulde i ligonine su plauciu uzdegimu verysad.gif  Dukryte iki siol maitinosi tik MP, o dabar visai neima kruties.
Gal galit patarti, kiek tokio amziaus vaikas turetu suvalgyti? Nes jei nusitrauks,neaisku, kiek sugirdyti reikia...


Aciu 4u.gif


Dėl kiekio nežinau, bet nusitraukinėti reiktų pastoviai, kas dvi - tris valandas, kiek tik išeina nutraukti, kiek bėga.
Atsakyti
mums dar tik greit 2menesiukai, nutraukt maitinimo dar nenoreciau, bet nezinau ka daryt per menesi jau du kartus buvo pienas "uzsistovejes" (puse kruties kieta ir neisbega pienelis), o skausmas baisus, gal kam taip buvo? gal kas nors zino kaip to isvengt? baisu pagalvot kad tai gali pasikartot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitaaa @ 2008 03 22, 13:02)
mums dar tik greit 2menesiukai, nutraukt maitinimo dar nenoreciau, bet nezinau ka daryt per menesi jau du kartus buvo pienas "uzsistovejes" (puse kruties kieta ir neisbega pienelis), o skausmas baisus, gal kam taip buvo? gal kas nors zino kaip to isvengt? baisu pagalvot kad tai gali pasikartot  verysad.gif

Kartais neišvengsi, bet kad sumažintum riziką, keisk maitinimo padėtis, nedaryk didelių tarpų tarp maitinimų, žiūrėk, kad nespaustų drabužiai ir liemenėlė, stenkis neperšalt ir kiek įmanoma daugiau ilsėtis. 4u.gif
Atsakyti
Patarkit kaip su gydytoja kalbeti g.gif Mano kruopai 3men., maitinu pati, auga gerai, sveriam virs 7 kg. Atejom pas gydytoja, sako, ar duodi vaikui ka be MP? Sakau, ne. Tai sako, pradek duoti sulciu, o jau kai ateisi kita menesi, tai pradesim kosytes - darzoves, kruopas ir pan.. Man tik plaukai pasisiause, nieko as jai nesakiau. Patylejau ir tiek. Negi ne tokia sena gydytoja nezino kiek reikia maitinti?? Iki siol pykstu ir nezinau ka reikes sakyti per kita vizita, kai mazylei bus 4 men. Manau, kad jei pasakysiu, kad tokios rekomendacijos, tai prades aiskinti, kad cia naujove, kad vaikui kenkia ar dar ka nors. Gydytojos siaip keisti dar nenoriu, nes tik dvi ten dirba, o pas kita neberaso, nes labai apkrauta. Cia Pasilaiciu med centras. Kaip apsiginti nekeiciant poliklinikos?
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2008 03 23, 18:31)
Tai sako, pradek duoti sulciu, o jau kai ateisi kita menesi, tai pradesim kosytes - darzoves, kruopas ir pan..

Siaubeli, dar ir tokiu 'atgyvenu' dirba?? blink.gif
Jei nenori keisti ir pyktis, manyciau... 'pritark' jos pasiulymams, bet elkis protingai. mirksiukas.gif O kas belieka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 03 23, 20:57)
Siaubeli, dar ir tokiu 'atgyvenu' dirba??  blink.gif
Jei nenori keisti ir pyktis, manyciau... 'pritark'  jos pasiulymams, bet elkis protingai.  mirksiukas.gif  O kas belieka?  g.gif

Va, pasirodo, buna doh.gif Svarbiausia, kad gydytoja nera kokia tai sena. "Pritarciau", bet tada viska rasys i kortele, kad maitina MP + koses ir pan. Ir reikes burti ka ir kaip duodu. Manau, kad pasiskaitysiu dar apie maitinima MP ir eisu gincytis biggrin.gif I pagalba tetuka pasiimsim ax.gif
Atsakyti
Mano mazyle labai staiga nustojo gerti MP, kai buvo 7,5men. o man taip gaila verysad.gif pienuko dar yra, nusitraukusi bandau sugirdyti, bet ji tik suka galvyte i sona ir viskas schmoll.gif idomu, nuo ko tai ptiklauso. nejau jau atejo laikas, kai visiskai nebeims papulio? verysad.gif g.gif papildomai sekmingai valgom kosytes nuo 6men, bet pienuko visada po valgio uzgerdavo ir nakti vienakart keldavosi, o dabar kaip kirviu nukirto verysad.gif
Ar reikia pradeti duoti misiniuka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bastinga: 24 kovo 2008 - 11:19
QUOTE(bastinga @ 2008 03 24, 11:17)
Mano mazyle labai staiga nustojo gerti MP, kai buvo 7,5men. o man taip gaila verysad.gif

Ar negali buti, kad...pastojai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2008 03 24, 11:17)
Mano mazyle labai staiga nustojo gerti MP, kai buvo 7,5men. o man taip gaila verysad.gif pienuko dar yra, nusitraukusi bandau sugirdyti, bet ji tik suka galvyte i sona ir viskas schmoll.gif idomu, nuo ko tai ptiklauso. nejau jau atejo laikas, kai visiskai nebeims papulio? verysad.gif  g.gif papildomai sekmingai valgom kosytes nuo 6men, bet pienuko visada po valgio uzgerdavo ir nakti vienakart keldavosi, o dabar kaip kirviu nukirto verysad.gif
Ar reikia pradeti duoti misiniuka? g.gif

mano vaikui taip buvo 8 mėn. atsisakė 1 dieną ir viskas. bet aš nedaviau nei mišinio nei nutraukto mp, kad žinotų, jog mp - tik krūtyje. gerti siūliau vandenį, sultis, o maitinau košėm. tuo pačiu vis prieš valgį siūliau krūtį. kai atsisakydavo, nusitraukdavau, kad neprarast pieno. mp supildavau į košes. naktį maitindavau miegantį. kol neprabusdavo, šiek tiek pažįsdavo. po kokios savaitės tokio atkaklsaus siūlymo, vėl pradėjo po truputį žįst. o dar po savaitės jau vėl normaliai žindė pilnu tempu.
nežinau, kodėl tokie ožiukai vaikams užeina, bet ne kartą esu girdėjus panašių istorijų. jei mamytė nepasiduoda, po kiek laiko leliukai vėl žinda. sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 03 24, 17:16)
Ar negali buti, kad...pastojai?  g.gif

Oi tikrai ne schmoll.gif blush2.gif Kaip tik mano dienos dabar ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ingalp @ 2008 03 24, 17:46)
mano vaikui taip buvo 8 mėn. atsisakė 1 dieną ir viskas. bet aš nedaviau nei mišinio nei nutraukto mp, kad žinotų, jog mp - tik krūtyje. gerti siūliau vandenį, sultis, o maitinau košėm. tuo pačiu vis prieš valgį siūliau krūtį. kai atsisakydavo, nusitraukdavau, kad neprarast pieno. mp supildavau į košes. naktį maitindavau miegantį. kol neprabusdavo, šiek tiek pažįsdavo. po kokios savaitės tokio atkaklsaus siūlymo, vėl pradėjo po truputį žįst. o dar po savaitės jau vėl normaliai žindė pilnu tempu.
nežinau, kodėl tokie ožiukai vaikams užeina, bet ne kartą esu girdėjus panašių istorijų. jei mamytė nepasiduoda, po kiek laiko leliukai vėl žinda. sėkmės 4u.gif

Butinai pabandysiu ir as taip, i kosytes desiu savo pienuko, o ne pirktinio is parduotuves. tik va kai jau kelios dienos negeria, tai jauciu, kaip krutyse nebetiek pienuko kaip anksciau verysad.gif tikiuosi dar ne velu... o nakti ji tikrai nevalgys pienuko schmoll.gif , nes jei tik pabandau duoti-iskart prabunda ir pradeda verkti soske.gif
ziuresim, kokie bus rezultatai. tikiuosi geriausio.
aciu uz patarima! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
turiu tokia problemele,todel uzsukau cia,gal but man padesite..
mano mazylei 10 dienu.mes-cezariukai.pienelio pas mane nedaug,paspaudus speneli pasirodo lasai,bet ne srovele blush2.gif
mazyle istisai stengiuosi laikyti prie kruties,kad zystu,bet damaitinti tenka misinuku.toki aparateli isigijom,kabvinasi buteliukas ant kaklo is jo iseina du useliai ploni,i buteliuka pilasi misinukas,o uselis klijuojasi prie spenelio,tada mazylei duodu speneli kartu su tuo useliu ir ji taip pavalgo misinuka zysdama kruti..
bet va kita beda,kad pradejo kieteti viduriukai,mergyte sunkiai pasitustina,ir pilvuka jai paraizo,bandziau viena diena visai neduoti misinuko,tik prie papuliu prabuvo,bet vakare ji buvo tokia alkana,ir nei kart nepadare sysia_kas rodo,jog truksta organizmui skysciu..todel vakare davaiu misinuka,ir ji miegojo beveik 6 valandas..
dabar vel su baime bijau kad viduriukai uzkietes..o gal organzimas prisipras prie misinuko ir susinormalizuos? ka manote???
dekoju visoms isanksto. 4u.gif
Atsakyti