Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(Abo @ 2008 03 16, 22:45)
Čia ne į temą paklausiu truputį  4u.gif
Jau ne pirmą kartą girdžiu, kad ateina toks momentas, kada jau ilgai miegantys kūdikiai staiga vėl pradeda dažnai prabudinėti valgyti. Kada tai būna? Individualu? Kodėl taip padažnėja?

Mūsų mergaitė jau kokius 2-3 mėn. išmiegodavo visą naktį, bet kalantis paskutiniam priekiniam dantukui, pabudinejo po2-3 kartus.
Berniukas tai nuolat po 2-3 kartus keliasi ir tai man tokia norma, bet kai pradejo kas valanda, tai po 4 dienu radau 2 krūminius. Dabar vel du lenda, tai kiekviena ryta tikrinu, zinau kad su ju pasirodymu viskas grįš į senas vėžes. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 03 16, 22:37)
O jūs košeles prieš ar po MP valgot?

Na as paklausiau jusu visu cia esanciu mamyciu ir kose duodu po MP. Nes jeigu duociau MP po koses, tai is viso tikriausiai negertu doh.gif O siulyti tai siulau pastoviai. Jeigu neatrsigeria normaliai, tai po pusvalandzio ar valandoz vel siulau, bet jam ne motais schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Abo @ 2008 03 17, 00:45)
Čia ne į temą paklausiu truputį  4u.gif
Jau ne pirmą kartą girdžiu, kad ateina toks momentas, kada jau ilgai miegantys kūdikiai staiga vėl pradeda dažnai prabudinėti valgyti. Kada tai būna? Individualu? Kodėl taip padažnėja?

Na, maniskis vat pradejo prabudineti septinta menesi, turbut del dantuku. O siaip tai esu dar ir SPoko knygoj skaicius, kad anksciau gerai miegoje vaikai, pradeda prabusdineti nakti apie 6-8 men doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,
na, matyt aš čia vienintelė laukiu ir noriu, kad mažė pati prabustų naktį. Dabar pati ją miegančią dedu prie krūties, kad nors kiek pienelio pagertų. Nes jei pramiegu ir jos nepakeliu, tai krūtys būna kaip akmenukai. Ir atrodo, negeriu daug vandens nakčiai.
Atsakyti
QUOTE(Mintule @ 2008 03 16, 23:51)
Kaip manot, ar normalu, kai metų ir poros mėnesių vaikas naktį nubunda pavalgyti apie 5-7 kartus, praktiškai kas valandą - dvi. Jei negauna MP, pradeda verkti, o kadangi aš tuo metu labai noriu miego, tai pamaitinu, nes raminti verkiantį tiesiog neturiu jėgų. Pagėręs pienuko, toliau sau miega, kol po geros valandos vėl kartojasi tas pats. Jau man atrodo, kad tai įprotis, o ne būtinybė. Dieną geria MP 3 kartus, po pusryciu, prieš pietų miegą ir vakare, taip pat dar geria vandenį, arbatas. Labai noriu sumažinti tą naktinį maitinimą, nes pastoviai jaučiuosi neišsinmiegojusi.


Kaip as tave suprantu. Maniskiui 8 men, valgo MP kiaura nakti. Jei tik istraukiu, tuoj ima stotis, sestis. Jei paguldau, tada bliauna... ir vel nuramina tik MP. Ciulptuko nakti is viso neima. Atsikeliu rytais neissimiegojusi, aptirpusiais sonais ir su baisiais nugaros skausmais, nes visa gyvenima buvau ipratus miegot tik ant pilvo.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 03 17, 00:24)
Maniškis taip iki pusantrų...  doh.gif Jau po pirmojo gimtadienio būdavo ir 5-6 val išmiega kurią naktį, o po to vėl kas dvi-tris... Ar normalu? Turbūt nieko nenormalaus tame nėra: vaikas visgi dar mažas, daug atradimų, įspūdžių dieną patiria, tai gal jam ir smagu jausti mamos ramybę ir artumą naktį. Kitas klausimas - motinos savijauta. Vienoms gerai, kitas - tame tarpe ir mane - vargina...



QUOTE(brasta @ 2008 03 17, 12:46)
Kaip as tave suprantu. Maniskiui 8 men, valgo MP kiaura nakti. Jei tik istraukiu, tuoj ima stotis, sestis. Jei paguldau, tada bliauna... ir vel nuramina tik MP. Ciulptuko nakti is viso neima. Atsikeliu rytais neissimiegojusi, aptirpusiais sonais ir su baisiais nugaros skausmais, nes visa gyvenima buvau ipratus miegot tik ant pilvo.


Pasirodo ne aš viena tokia ištisai neišsimiegojusi. Aišku, po truputį ateis tas laikas kai išmiegos visą naktį.
Brasta, o seniai taip? Gal dantukai kalasi? Maniškiui kai prasidėjo tas naktinio prabudinėjimų etapas su pirmaisiais dantukais taip ir tęsiasi iki šiol.
Atsakyti
QUOTE(Mintule @ 2008 03 17, 14:16)
Maniškiui kai prasidėjo tas naktinio prabudinėjimų etapas su pirmaisiais dantukais taip ir tęsiasi iki šiol.

Negasdinkit fear.gif , as vis dar tikiuosi, kad greitai susitvarkys...
Atsakyti
mano tai irgi miegodavo nakti gerai, atsikeldavo tik pora kartu. O paskutines savaites tai kas valandą verkt pradėdavo, vaikščiojau kaip zombis. Dabar kelios naktys vėl nubunda kokius 3 kartus. Nelabai suprasi kas vyksta...
Atsakyti
QUOTE(Mintule @ 2008 03 17, 13:16)
Pasirodo ne aš viena tokia ištisai neišsimiegojusi. Aišku, po truputį ateis tas laikas kai išmiegos visą naktį.
Brasta, o seniai taip? Gal dantukai kalasi? Maniškiui kai prasidėjo tas naktinio prabudinėjimų etapas su pirmaisiais dantukais taip ir tęsiasi iki šiol.


Visa laika nuo gimimo. Tik, kai buvo mazesnis, buvo lengviau, nes nesistojo ir dar retsykiais su ciulptuku pavykdavo apgauti... lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet ar neišeina prisitaikyt prie naktinio MP, kad patogu būtų. Aš jau 4 metus žindau naktimis. Ir išsimiegu. Paduokit vaikučiui žįsti ir miegokit toliau. Svarbu atrasti kaip patogiai abiems įsitaisyti. Ir nesujaudint kūdikio iki verkimo, sukniurkia ir pasiūlai, kad neprasibudintumėte nei vienas.
Atsakyti
QUOTE(Supervyre @ 2008 03 16, 12:44)
Oho, Persika, kiek privargai ir nepalūžai  wub.gif  Imk  4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu aciu 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 16, 13:32)
Ir palaikymo  drinks_cheers.gif

wub.gif
Atsakyti
Aš taip ir darau smile.gif Geriausia būna, kai pabundu po valandos - šviesa dega, vaikas miega wink.gif Kiek valgė - nežinau ir nesigilinu smile.gif

QUOTE(crocus @ 2008 03 18, 20:20)
Bet ar neišeina prisitaikyt prie naktinio MP, kad patogu būtų. Aš jau 4 metus žindau naktimis. Ir išsimiegu. Paduokit vaikučiui žįsti ir miegokit toliau. Svarbu atrasti kaip patogiai abiems įsitaisyti. Ir nesujaudint kūdikio iki verkimo, sukniurkia ir pasiūlai, kad neprasibudintumėte nei vienas.

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 18, 21:20)
Aš taip ir darau smile.gif Geriausia būna, kai pabundu po valandos - šviesa dega, vaikas miega  wink.gif Kiek valgė - nežinau ir nesigilinu smile.gif

Pradžioje ir man lempos reikėdavo. Dar kai mažesnis-tai jam burnytėn reikia konkrečiai paduoti. Bet paskui kažkaip nepastebimai pradedi apsieiti ir be jos.
Atsakyti