Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

Tai gi, mažė stvėrė krūtį, patraukė kelis kartus ir pradėjo verkti... įsiverkšnojo, panešiota - užmigo... Beje, panašiu laiku ji visada ir miega... g.gif

Regnez, aš viską suprantu, kad vaikutis auga, keičiasi, tik mane glumina tai, kad maniškė kitokia, nei sesers ir draugių vaikučiai. Tai ji kabo ant krūties, tai ji neima. Ir glumina tai, kad aš, jos mama, negaliu suprasti, kada mano vaikas nori valgyti. O dar skaudžiau girdėti, kai mano vaikas verkia ir nežinau, kaip jam padėti. Ir niekas negali patart. Viena draugė neišlaikė ir pradėjo maitinti mišiniais. O aš to nenoriu. Todėl labai džiaugiuosi, kad jūs visos man padedate Tikrai nemaniau, kad žindymas gali būti toks sudėtingas. Manau, vasarą man reikės organizuoti man padėjusių mamyčių susitikimą blush2.gif

Kitą savaitę jei tik vyras galės - važiuosim su maže į žindymo palaikymo grupės susitikimus...

QUOTE(ragnez @ 2008 03 11, 18:41)

jei ne visi maitinimai dienoje buna neramus, tikriausiai, viskas gerai. kol zindysi ir tikesi savimi, pienelio netruks. jei manai, kad jau reikia duoti kruti - tai ir duok smile.gif nores - ims, nenores - neims, arba trumpai pazindusi paleis. turek  mintyje, kad tokio amziaus kudikis pradeda dometis aplinka. dukrytes susikaupima zysti gali trikdyti garsai, vaizdai. tai nereiskia, kad butina uzsidaryti atskiram tamsiam kambarelyje - tik noriu pasakyti, kad nesistebetum vaiko elgesiu. apskritai, per pirmuosius metus kudikis be galo sparciai auga ir keiciasi - net ne dienom, o valandom. todel daznai taip bus, kad apsidziaugsi, kad jau supranti dukryte, zinai jos rezima ir tt., o ji ta rezima isaugs, elgesys valgant keisis.

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 11, 18:19)
panešiota - užmigo...

turiu ideja. pamegink zindyti nesiodama wub.gif as taip kartais iki siol darau, kai mano mazius zyzia. rolleyes.gif

vaikai, kaip ir suaugusieji, skirtingi 4u.gif tikiu, kad tai trikdo. o jeigu dar sesuo ar drauge ka pasako... doh.gif tu saunuole, kad laikaisi, nepaisant viso nerimo. atvaziuok i grupele - pamatysi dar bureli paciu ivairiausiu vaikuciu, gal rasi ir panasiu i savo dukryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 03 11, 18:25)
turiu ideja. pamegink zindyti nesiodama  wub.gif as taip kartais iki siol darau, kai mano mazius zyzia.  rolleyes.gif

vaikai, kaip ir suaugusieji, skirtingi  4u.gif tikiu, kad tai trikdo. o jeigu dar sesuo ar drauge ka pasako...  doh.gif tu saunuole, kad laikaisi, nepaisant viso nerimo. atvaziuok i grupele - pamatysi dar bureli paciu ivairiausiu vaikuciu, gal rasi ir panasiu i savo dukryte smile.gif


Zuvele, tikrai pabandyk nesiodama. Maniskei, suejus 3 men prasidejo nesklandumai su zindymu - suko galva i sali, neeme ir pan. Tai nesiojimas padedavo. Gal ir taviskei tas periodas dabar? Ir dar ka pastebejau, gali vaikui tiesiog keistis rezimas ir nenoret taip daznai valgyti. Manoji nuo 3 men pradejo nakti valgyti labai daznai, o diena kas 4 val doh.gif Ir ka tu jai, isgyvenom.

Dar noriu paklausti mamu - mano mazei jau 6,5 men. Ragaujam darzovienes, tik va nesuprantu, kaip su atsigerimu daryti - knygose visokiu nuomoniu, hippo reklamos siulo duoti arbateliu ir sulciu, o as vat dar nedristu. Ar tikrai tokio amziaus vaikui dar nereikia papildomai atsigerti? Jei ne, tai kada pradeti duoti?
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 11, 19:19)
Tai gi, mažė stvėrė krūtį, patraukė kelis kartus ir pradėjo verkti... įsiverkšnojo, panešiota - užmigo... Beje, panašiu laiku ji visada ir miega...  g.gif

Regnez, aš viską suprantu, kad vaikutis auga, keičiasi, tik mane glumina tai, kad maniškė kitokia, nei sesers ir draugių  vaikučiai. Tai ji kabo ant krūties, tai ji neima. Ir glumina tai, kad aš, jos mama, negaliu suprasti, kada mano vaikas nori valgyti. O dar skaudžiau girdėti, kai mano vaikas verkia ir nežinau, kaip jam padėti. Ir niekas negali patart. Viena draugė neišlaikė ir pradėjo maitinti mišiniais. O aš to nenoriu. Todėl labai džiaugiuosi, kad jūs visos man padedate Tikrai nemaniau, kad žindymas gali būti toks sudėtingas. Manau, vasarą man reikės organizuoti man padėjusių mamyčių susitikimą  blush2.gif

Kitą savaitę jei tik vyras galės - važiuosim su maže į žindymo palaikymo grupės susitikimus...

Irgi bandau prisiminti kokių problemų mes turėjome kai vaikas buvo toks mažiukas... Šiaip atrodo irgi visko buvo, reikia apsišarvuoti kantrybe ir nesijaundinti per daug - turi būti sunku, po to būs daug lengviau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2008 03 11, 18:42)
Dar noriu paklausti mamu - mano mazei jau 6,5 men. Ragaujam darzovienes, tik va nesuprantu, kaip su atsigerimu daryti - knygose visokiu nuomoniu, hippo reklamos siulo duoti arbateliu ir sulciu, o as vat dar nedristu. Ar tikrai tokio amziaus vaikui dar nereikia papildomai atsigerti? Jei ne, tai kada pradeti duoti?

na, jei jau pradejai siulyti "kieto" maisto, tai pasiulyk ir gerimo smile.gif tur but geriausia butu paprasto vandenelio smile.gif jei nores gerti - gers. del to, ka siulyti gerti, nuomones ivairios, bet dabar jau ne vienoj knygoj skaiciau, kad sulciu ir saldziu arbatu girdyti nereiketu del cukraus pertekliaus. 4u.gif
Atsakyti
Kaip priglausti http://www.ameda.com...=LatchOnEnglish
Atsakyti
Ačiū smile.gif Mačiau šitą filmuką įdėtą kitoje temoje. Dar kartą peržiūrėjau, atrodo, kad taip ir duodu, bet bandysiu dar pasigilinti.

Kantrybės kaip ir užtenka, va gal žinių ir pasitikėjimo - mažoka. Vis neapleidžia toks jausmas, kad kažką ne taip darau... blush2.gif

QUOTE(Raideles @ 2008 03 11, 20:46)

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 12, 00:04)
Ačiū smile.gif Mačiau šitą filmuką įdėtą kitoje temoje. Dar kartą peržiūrėjau, atrodo, kad taip ir duodu, bet bandysiu dar pasigilinti.

Kantrybės kaip ir užtenka, va gal žinių ir pasitikėjimo - mažoka. Vis neapleidžia toks jausmas, kad kažką ne taip darau...  blush2.gif

Patikėk, ne tu viena šiam pasaulyje. Ir ypač, auginant pirmą vaiką pasitaiko abejonių, nepasitikėjimo. Man su pirmagime taip būdavo - ypač vakarais - pamaitini, verkia, pasupi, panešioji - verkia. Vyras, draugė pasupa, panešioja (mažu kitos rankos geriau sups?.. g.gif biggrin.gif ). Verkia. Duodu vėl krūtį... Tiesiog vaikai verkia ne tik iš alkio. Gal ką skauda, gal nuobodu, gal šalta, gal karšta... Juk pasakyt dar nemoka, tai ir verkia. Patikėk - viskas gerai ir viską gerai darai. Išaugsit. 4u.gif
Atsakyti
O gal žinote laktacijos konsultantės telefoną? Manau, kad man irgi rekia tokio žmogaus pagalbos... Kai krūtis kieta - kaip ir jokių problemų, bet kai minkštesnė - pradedu abejoti, ar gerai paima. O kai bandau pataisyti ir ištraukti spenelį - pyksta ir tada neima krūties.

QUOTE(Ode @ 2008 03 11, 18:44)
Jei caksi, reiškia, neapžioja gerai... Mano puseserė, pvz., kankinosi su nugraužtais speneliais, vis vartė literatūrą, kaip turi atrodyti apžiota krūtis - nu lyg viskas gerai. Galiausiai pasikvietė laktacijos konsultantę, ir pasirodė, kad per daug 'sucentruotai' vaikas buvo dedamas prie krūties. Tereikėjo šiek tiek aukščiau pridėt, kad spenelis daugiau į viršutinį gomurį taikytų, o ne tiesiai į burnytę.
Gal ir jums tokios minimalios korekcijos užtektų?..  unsure.gif
Seilėtekis, kumštuko čiulpimas nebūtinai rodo alkį.

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 12, 17:05)
O gal žinote laktacijos konsultantės telefoną? Manau, kad man irgi rekia tokio žmogaus pagalbos... Kai krūtis kieta - kaip ir jokių problemų, bet kai minkštesnė - pradedu abejoti, ar gerai paima. O kai bandau pataisyti ir ištraukti spenelį - pyksta ir tada neima krūties.

Žuvele, tu atvažiuok į žindymo palaikymo grupę, arba į mamų klubą ir ten tave apžiūrėsim iš visų pusių smile.gif
Atsakyti
Būtinai taip ir padarysiu, atvažiuosiu į žindymo palaikymo grupę, net jei reikės taksi kviestis smile.gif
Tik į plaukus nežiūrėkit, o tai labai jau ilgai nedažyti... blush2.gif

QUOTE(Raideles @ 2008 03 12, 18:50)
Žuvele, tu atvažiuok į žindymo palaikymo grupę, arba į mamų klubą ir ten tave apžiūrėsim iš visų pusių smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 12, 19:23)
Būtinai taip ir padarysiu, atvažiuosiu į žindymo palaikymo grupę, net jei reikės taksi kviestis smile.gif
Tik į plaukus nežiūrėkit, o tai labai jau ilgai nedažyti...  blush2.gif

mano taip pat nedažyti ilgai, o aš dar ir į darba sugebu tokia nueit doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti