Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(ingalp @ 2008 02 28, 09:26)
nu man tai visie šie metodai labai panašūs į Pavlovo šuniukų dresiravimą (na jei atsimeni iš mokyklos laikų kaip jis maitindamas šuniukus uždegdavo lemputę)  cool.gif .
nepritariu tokiems metodams. toks mažas vaikas dar turi valgyt naktimis, nes kitaip gali sumažėt pieno gamyba. o ir vaiko sparčiai augančiam organizmui dar reikia to naktinio žindymo.
o dėl maitinimo grafiko sudarymo - nu nesuprantu, kam čia tą vaiką dresiruot per prievarta, nusistato tas grafikas natūraliai, vaikelis pats jį pasireguliuoja. o kad pasitaiko tų "kabėjimo" ant krūties dienų, taigi normalu, gi vaikas nerobotas, jam irgi gali būt negera, skaudėti ką nors, pagaliau jis taip užsitikrina geresnę mp gamybą ateičiai.


Nei čia dresavimas nei ką,
Vaikelis nė karto nebuvo užsiklykęs, nepatenkintas ar nelaimingas.
Pieno gamybai toks ritmas tikrai nekenkia, iki siol maitinu.
Žinoma kiekvienam savo, tiesiog pasisakiau savo patirtį. O visi auginimo būdai yra geri. Svarbiausiai, kad tiek vaikelis, tiek mamyte būtų laimingi.

O mes labai laimingi.
Ko linkiu ir kitiems...
thumbup.gif

P.S. O gerai išdresuoti šunį labai sunku. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2008 02 28, 10:34)
drinks_cheers.gif Negalėčiau tai elgtis su savo vaiku, ypač jo klykdinti  blush2.gif

drinks_cheers.gif

Rezimas gal ir reikalingas, tik ne kudikiui......
Atsakyti
Tai gi, tęsiu savo istoriją smile.gif
Mažė jau beveik nebekabo ant krūties smile.gif Net pasiilgstu to kabėjimo, nes mamyčių patarimu pradėjau skaityti kngygą wink.gif Gal pienelio daugiau, gal ji stipresnė. Vakarop kartais suirzta prie krūties, bet pasūpuoju, užnešioju, nusiprausiame ir tada jau ji pakaba kokias 2 val.
Dėl kėlimo naktį... na, ji išmiega vis vien kokias 5-6 val. Nes šiandien pramigau pakelti anksčiau. Bet žinot, pasakysiu pagal save - kai miegu, alkio nejaučiu, bet kai prabundu ją maitinti, tai oi oi kaip valgyt norisi. Ir mažė kai pati prabunda, būna kaip žvėriukas. Tad įsijungsiu šiandien žadintuvą. O ir krūtys kažkaip nesusireguliuoja, būna pilnos.
Atsakyti
Žuvelė,
sauniai einasi mirksiukas.gif
Ir dar sis tas visai ne i tema, bet...tavo darbeliai ir orchidejos - fantastisko grozio thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ast_alaus: 01 kovo 2008 - 01:18

Ačiū blush2.gif

QUOTE(ast_alaus @ 2008 03 01, 02:17)
Žuvelė,
sauniai einasi  mirksiukas.gif
Ir dar sis tas visai ne i tema, bet...tavo darbeliai ir  orchidejos - fantastisko grozio  thumbup.gif

Atsakyti
Radau jusu temele ir apsidziaugiau. Manoji kas menesi nuo gimimo po savaite laiko buna kitame mieste pas senelius nes man reikia i paskaitas. Nuo 3 menesiu ji nebeima mano kruties nes priprato prie buteliuko. Man su mazejo pienuko, per para atsisildau po 260 ml papildomai savo MP. ir zinoma piena turiu nsuitaukineti ir duoti su buteliuku. Mamytes pasakykit ar cia jau uzsibaigs mano pienas ar dar atsistys, nes anksciau turejau begales pieno ir tas savaites kai vaiko nebudavo namie, as ta piena nustraukinedavau ir viskas buvo gerai bet va trecia menesi ryskiai sumazejo. Zinau kad pientraukis neskatina pieno gamybos, bet gal atsistays? Patarkit 4u.gif
Atsakyti
Aš nelabai esu patyrusi šiuose reikaluose, bet ji visai visai neima krūties? Gal reikėtų duoti pradžiai krūtį, kad nors kiek pačiulpnotų, o tada buteliuką...
Nesupyk už klausimą, bet gal reikėjo pasiimti akademines atostogas? blush2.gif

QUOTE(indrute83 @ 2008 03 03, 00:43)
Radau jusu temele ir apsidziaugiau. Manoji kas menesi nuo gimimo po savaite laiko buna kitame mieste pas senelius nes man reikia i paskaitas. Nuo 3 menesiu ji nebeima mano kruties nes priprato prie buteliuko. Man su mazejo pienuko, per para atsisildau po 260 ml papildomai savo MP. ir zinoma piena turiu nsuitaukineti ir duoti su buteliuku. Mamytes pasakykit ar cia jau uzsibaigs mano pienas ar dar atsistys, nes anksciau turejau begales pieno ir tas savaites kai vaiko nebudavo namie, as ta piena nustraukinedavau ir viskas buvo gerai bet va trecia menesi ryskiai sumazejo. Zinau kad pientraukis neskatina pieno gamybos, bet gal atsistays? Patarkit  4u.gif

Atsakyti
Mano pupai jau tuoj 7 mėnesiai. Aš ją primaitinu tirštu maisteliu, bet nebesuprantu kiek ir kada žindyti g.gif . Vienur rašoma, kad daržovienės duoti vietoj pietų, paskui grudų koše pakeisti ir vakarinį mitinimą. Kitur, kad daržovienės duoti po MP. Bet tuo pačiu "nepamiršti, kad čia tik primaitinimas ir kad pienukas kuo ilgiau išliktų pagrindiniu maistu". Tai kaip suprasti? Kiek kartų per dieną maitinti iš krūties? Anksčiau, kol nedaviau papildomo maistelio, maitindavau 8 kartus, o dabar kokius 4.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2008 03 04, 16:20)
Mano pupai jau tuoj 7 mėnesiai. Aš ją primaitinu tirštu maisteliu, bet nebesuprantu kiek ir kada žindyti g.gif . Vienur rašoma, kad daržovienės duoti vietoj pietų, paskui grudų koše pakeisti ir vakarinį mitinimą. Kitur, kad daržovienės duoti po MP. Bet tuo pačiu "nepamiršti, kad čia tik primaitinimas ir kad pienukas kuo ilgiau išliktų pagrindiniu maistu". Tai kaip suprasti? Kiek kartų per dieną maitinti iš krūties? Anksčiau, kol nedaviau papildomo maistelio, maitindavau 8 kartus, o dabar kokius 4.

zindymu skaiciaus mazinti nereikia: reikia zindyti pagal pareikalavima, tiek kartu, kiek vaikas praso. o koses gali pasiulyti ne vietoje zindymo, o "lygiagreciai". pvz., as vaika zindau bet kada, o koses siulau pagal grafika - per pusrycius, pietus, vakariene. jei buna alkanas - valgo, jei ne - atsisako. koses turi ne pakeisti motinos piena, o papildyti ji - vaikas suvalgo lygiai tiek, kiek jam truksta "iki sotumo".
Atsakyti
Sveikutės, mamytės,
na va, mažė beveik visai nekabo ant krūties, tačiau atsirado kitas man nesuprantamas dalykas - ji išvalgo vieną krūtį, meta ją, kelis kartus duodu, kai ir juos meta - duodu kitą krūtį. Tačiau po keliu minučių, ji ir ją ima mėtyti. Tačiau stveria ją lyg valgyt norėdama. Niekaip nesuprantu, kada ji baigia. Ryte suprantu, kad mėto, nes yra pienelio. Vėliau prie krūties užmiega pietų ilgam miegui. Pabuna po 4val. ir tada prasideda. Būdrauja iki vakaro, o aš niekaip nesuprantu, kada ji valgyti nori. Kada pasiūlau krūtį, tada ima... Būna, kad net įsiverkia šitaip bemėtydama. Tada panešioju, pačiūčiuoju ją. Katais duodu krūtį ir ją ima, kartais vėl įsiverkia. Sunkoka man ją kažkaip suprasti...
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2008 03 03, 00:43)
Radau jusu temele ir apsidziaugiau. Manoji kas menesi nuo gimimo po savaite laiko buna kitame mieste pas senelius nes man reikia i paskaitas. Nuo 3 menesiu ji nebeima mano kruties nes priprato prie buteliuko. Man su mazejo pienuko, per para atsisildau po 260 ml papildomai savo MP. ir zinoma piena turiu nsuitaukineti ir duoti su buteliuku. Mamytes pasakykit ar cia jau uzsibaigs mano pienas ar dar atsistys, nes anksciau turejau begales pieno ir tas savaites kai vaiko nebudavo namie, as ta piena nustraukinedavau ir viskas buvo gerai bet va trecia menesi ryskiai sumazejo. Zinau kad pientraukis neskatina pieno gamybos, bet gal atsistays? Patarkit  4u.gif

Mano draugė taip kūdikį išmaitino iki metų - iš kruties vaikas iš viso nevalgė. unsure.gif Galima dažniau nusitraukinėt, dar kai kartu esate, daugiau vaikelį nešiok, artimas fizinis kontaktas, buvimas kartu taip pat skatina pieno gamybą. Galima pabandyt ją vėl išmokinti žindyt, kai vėl būsite kartu. Bet tai yra sunku unsure.gif Laikykites 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žuvelė @ 2008 03 05, 18:20)
Sveikutės, mamytės,
na va, mažė beveik visai nekabo ant krūties, tačiau atsirado kitas man nesuprantamas dalykas - ji išvalgo vieną krūtį, meta ją, kelis kartus duodu, kai ir juos meta - duodu kitą krūtį. Tačiau po keliu minučių, ji ir ją ima mėtyti. Tačiau stveria ją lyg valgyt norėdama. Niekaip nesuprantu, kada ji baigia. Ryte suprantu, kad mėto, nes yra pienelio. Vėliau prie krūties užmiega pietų ilgam miegui. Pabuna po 4val. ir tada prasideda. Būdrauja iki vakaro, o aš niekaip nesuprantu, kada ji valgyti nori. Kada pasiūlau krūtį, tada ima... Būna, kad net įsiverkia šitaip bemėtydama. Tada panešioju, pačiūčiuoju ją. Katais duodu krūtį ir ją ima, kartais vėl įsiverkia. Sunkoka man ją kažkaip suprasti...

Viską gerai jus darote, susikalbėsite su laiku 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, mamytės

turiu klausimą - panašu, kad mano mažei pradėjo pūsti pilvelį (o gal diegliukai), bent taip pagal požymius sako gydytoja. Ji nerami prie krūties jau du pusdienius, šiandien - nuo ryto. Patraukia kiek ir meta. Pradeda verkšnoti, pakeliu, atsirūgsta, atpylinėja ir tik bandau dėti prie krūties - vėl verkia. Keičiau ir maitinimo padėtis, net pati nusiprausiau (pirmą dieną, kai nežinojau, kas yra). Vakar jau Espumizano davėm. Ji normaliai neištaukia krūties, tad aš bijau, ar nuo jos tokio valgymo nedings man pienukas? Va, ir dabar iš po nakties krūtis neišvalgyta. Vakar net bandžiau nusitraukti - sunkiai man gaunasi, negaliu atsipalaiduoti. Vakare pasiūliau nusitraukto pienuko - tai gal 20 ml vos vos suvalgė, vadinasi - ne alkana...
Jau pasiilgstu jos kabėjimo ant krūties laikų...
Atsakyti