Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(ragnez @ 2008 02 12, 23:24)
gal hormonai keiciasi. ar tau jau yra atsinaujinusios menesines?


taip vienos jau buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 02 12, 22:17)
gal galit pakomentuoti ir patarti kazka..mano pupai greit 9 men, matinu MP, taciau speneliai pasidare kazkokie jautrus ir skausmingi sakyciau  unsure.gif  nesuprantu kas cia man...gal kam taip buvo? kodel?  g.gif

Man taip buvo kai pastojau ax.gif tongue.gif Bet tai gali priklausyti ir nuo mėnesinių ciklo. Tai yra kaip kalbėjot hormonai - ovuliacija, artėjančios mėnesinės..
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 13, 11:08)
Man taip buvo kai pastojau ax.gif  tongue.gif  Bet tai gali priklausyti ir nuo mėnesinių ciklo. Tai yra kaip kalbėjot hormonai - ovuliacija, artėjančios mėnesinės..


ivarysit paranoja blink.gif nu bet ne nescia tikrai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2007 11 10, 17:54)
negerai, neduok is buteliuko, pabandykit kaip nors prasisukti, nes jei vienakart duodi buteliuka - uzsimanys ir kitakart, taip deja mazes pieno  verysad.gif gal pavarkit kelias dieneles ir nebereikes buteliuko. Juk nenumirs is bado vaikas, jei vienakart maziau pavalgys, nakti atsiims, nieko tokio.  mirksiukas.gif Vakarais visuomet pas mama buna maziausiai pieno, bet juk vakaras trumpas, greit praeis, o nakti daug prisigamins pienuko. Gal vakarais panesiokit, pamigdykit ir mieganciai duokit zisti, taip ramiai sau trauks trauks ir pritrauks pienuko...

gal tiesiog mergyte vakarais buna pavargusi per diena, o cia dar reikia dirbti, zisti, todel ir verkia, aisku kad jai lengviau tik ryti is buteliuko beganti pienuka



Jokiu budu neduokit is buteliuko.
as tai pagudrauju savo mazajam pries zindant spusteliu kruti ir pieniuko truputi pribega i burnyte, vaikas nuryja ir tada oplia traukiu zist.
kai reikedavo man kur reikalus tvarkytis vyras maitindavo is buteliuko, po to vakarais kariaudavom,kad pavalgytu.
svarbiausia kantrybes iur nepasiduot. kazkada gi vis vien uzsinores valgyt.
kai vaikas ramesnis, sociau ir pavalgo.

Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 02 13, 10:30)
ivarysit paranoja  blink.gif  nu bet ne nescia tikrai..  g.gif

Ir aš taip du mėnesius maniau tongue.gif Pažiūrėk gal pradėjo simuliuot apžiojant spenelį. Jei per mažai irgi gali skaudėt. Kai atrodo senai žindai, nebekreipi dėmesio kaip ten vaikutis valgo.
Atsakyti
Mamytes, papasakokit, ar pastebit rysi tarp pieno kiekio ir tai kiek jus valgote, tai yra, jei ta diena maziau valgote, jauciate mazesni pienuko kieki, tustesnes krutis?
man buna tokiu dienu, kai tiesiog neprisiverciu daug valgyt (ne del kazkokios liguistos baimes priaugti svorio, visada buvau kaip sliekas, ir dabar tokia, maziau nei pries pastodama sveriu verysad.gif )
ir jei susinervinat ar koki stresa patiriat, pienukui atsiliepia? ar tiesiog nepajauciat tokiu dalyku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wijyte @ 2008 02 13, 12:40)
Mamytes, papasakokit, ar pastebit rysi tarp pieno kiekio ir tai kiek jus valgote, tai yra, jei ta diena maziau valgote, jauciate mazesni pienuko kieki, tustesnes krutis?
    man buna tokiu dienu, kai tiesiog neprisiverciu daug valgyt (ne del kazkokios liguistos baimes priaugti svorio, visada buvau kaip sliekas, ir dabar tokia, maziau nei pries pastodama sveriu  verysad.gif )
    ir jei susinervinat ar koki stresa patiriat, pienukui atsiliepia? ar tiesiog nepajauciat tokiu dalyku?  4u.gif

na aš pastebėjau, kad kai per mažai skysčių geriu, tai kaip ir minkštesnės krūtys būdavo g.gif . bet kiek ten to pieno, tai nežinau. vaikui lyg ir užtekdavo cool.gif .
šiaip jau reikia normaliai valgyt, o ne persivalgyt kai žindai. skaičiau kad reikia suvartot 300-500 (priklauso nuo vaiko amžiaus) kilokalorijų daugiau negu valgytum nežindydama. bet aš tai nesugebu tų kalorijų skaičiuot blush2.gif biggrin.gif . valgau kiek noriu ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2008 02 09, 20:52)
Spurgiucs - pas mus lygiai ta pati problema, manoji tik 6 dienom vyresne ax.gif
Jau ketvirta nakti keliasi kas val, o per tas kelias dienas ismoko atsisesti ir per visa kilima persiridenti. Tai kaip ragnez ir Aiste minejo, greiciausiai cia bus 5 menesio augimo/vystymosi suolis tas naktinis kelinejimasis.
Prasides linksmybes mums dabar drinks_cheers.gif

Taigis taigis mirksiukas.gif Anksciau skaiciuodavau, kas kiek laiko keliasi, kiek laiko valgo - nebedarau taip ax.gif Jei tik tokia vaiko vystymosi kaina... Mes juk mamos - viska iskesim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wijyte @ 2008 02 13, 12:40)
Mamytes, papasakokit, ar pastebit rysi tarp pieno kiekio ir tai kiek jus valgote, tai yra, jei ta diena maziau valgote, jauciate mazesni pienuko kieki, tustesnes krutis?
    man buna tokiu dienu, kai tiesiog neprisiverciu daug valgyt (ne del kazkokios liguistos baimes priaugti svorio, visada buvau kaip sliekas, ir dabar tokia, maziau nei pries pastodama sveriu  verysad.gif )
    ir jei susinervinat ar koki stresa patiriat, pienukui atsiliepia? ar tiesiog nepajauciat tokiu dalyku?  4u.gif

Aš jaučiau. Su antruoju. Gal kad daugiau darbo buvo (dėmesys vyresniajai). Ir problemų daugiau turėjau: su speneliais, su guzais. Plius, artėjo didelės permainos (kraustymasis per Atlantą). Tad būdavo dienų, kai arba nerasdavau laiko, arba noro nueit iki šaldytuvo. Jaučiau tuštesnes krūtis ir sūnus tapdavo irzlesnis (tiesa, kartais maisto trūkumą pavykdavo kompensuoti skysčiais: mums ligoninėj davė tokius didelius litrinius 'kruzus' ir liepė per dieną du vandens išgert, tad ypatingai pirmais mėnesiais sąžiningai tą dariau). Bet visgi labiau jautėsi pokyčiai sustresavus ar pervargus. Todėl tikrai ne iš piršto laužti patarimai žindančioms motinoms kaip įmanoma daugiau ilsėtis ir nesinervuoti.
Atsakyti
QUOTE(wijyte @ 2008 02 13, 13:40)
Mamytes, papasakokit, ar pastebit rysi tarp pieno kiekio ir tai kiek jus valgote, tai yra, jei ta diena maziau valgote, jauciate mazesni pienuko kieki, tustesnes krutis?
    man buna tokiu dienu, kai tiesiog neprisiverciu daug valgyt (ne del kazkokios liguistos baimes priaugti svorio, visada buvau kaip sliekas, ir dabar tokia, maziau nei pries pastodama sveriu  verysad.gif )
    ir jei susinervinat ar koki stresa patiriat, pienukui atsiliepia? ar tiesiog nepajauciat tokiu dalyku?  4u.gif

nezinau, niekad neverciau saves valgyti daug, valgau pagall poreiki, kad buciau soti ir laiminga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 02 12, 20:30)
Na as truputi nukrypsiu nuo temos...  ax.gif
ramu ir xeditux, pasiziurejau i jusu kliackuciu nuotraukytes avataruose ir pamaniau, kad jie panasus , o dar ir vardai panasus (ar net vienodi)  thumbup.gif


Geras pastebejimas biggrin.gif
Vardas sunaus tai toks trumpas ir yra - tiesiog Domas
Atsakyti
Labas rytas, mamytės,

turiu dar vieną klausimėlį: kaip jūsų mažiai parodo, kad nori valgyti? Ir kaip jūs suprantate, kad jau pasisotino?
Mano mažė pradeda kaišioti liežuvėlį, aš jai duodu krūtį. Ji kokias 10 minučių stipriai traukia ir paleidžia. Aš ją pakeliu atsirūgti ir tada vėl duodu krūtį. Ji vėl traukia. Po to pradeda taip tarsi ciaumoti ją. Nelabai suprantu, ar tai traukimas ar tik šiaip čiulpimas. Kai po kokio pusvalandžio paleidžia ir vėl ima, paleidžia ir vėl ima - duodu kitą krūtį. Tada būna įvairiai - ima tą krūtį, o kartais kaišioja liežuvėlį, bet krūties neima.
Ir dar - naktį ji jau kokią gerą savaitę išmiega nuo 24val iki 6val ryto. O valgiusi būna apie kokią 22val. Kiek žinau - kelti nereikia, vakar švelniai pabandžiau prikelti 5val, nes pati pramigau, šiandien tik išgąsdinau vaiką. g.gif
Sunkoka man kažkaip ją perprasti... blush2.gif
Atsakyti