Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 3

QUOTE(Persika @ 2008 02 12, 16:10)
tikrai taip, stebek svori, jei su svoriu ok, tada nepergyvenk  mirksiukas.gif

Aciu, nuraminot, per nepilnas tris savaites priaugo 460 g. Tai manau, kad viskas tvarkoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 02 12, 17:48)
Ne tik su ragnez, bet ir su Pasaulinės sveikatos organizacijos nuomone susikirs.
Kietas maistas yra papildomas prie mamos pieno. Todėl jis ir yra duodamas po maitinimo krūtimi. Aišku, jei nori PAKEISTI mamos pieną kitu maistu, tai reikia maitinti prieš duodant krūtį. Tada mažės pieno ir jis baigsis. Taip pat mama turės problemų su pieno sąstoviu.

As irgi jau pradedu primaitinti ir tiek daug visokiu klausimu kyla doh.gif O tai jeigu duoti kosyte po maitinimo krutimi, tai tada labai nedaug jos suvalgys, nes jau pieneliu bus sotus blink.gif Ar ne? As ir taip ir taip bandziau, tai is tikruju - po koses mazai pienelio geria verysad.gif Ir man tada taip gaila pieno pasidaro, juk jis ten ir lieka papukyje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 02 12, 16:29)
As irgi jau pradedu primaitinti ir tiek daug visokiu klausimu kyla  doh.gif  O tai jeigu duoti kosyte po maitinimo krutimi, tai tada labai nedaug jos suvalgys, nes jau pieneliu bus sotus  blink.gif  Ar ne? As ir taip ir taip bandziau, tai is tikruju - po koses mazai pienelio geria  verysad.gif  Ir man tada taip gaila pieno pasidaro, juk jis ten ir lieka papukyje  verysad.gif

suvalgys tiek, kiek dar truksta iki sotumo smile.gif
juk tikslas yra ne surydyti vaikui kuo daugiau koses, o pradeti pratinti prie naujo maisto smile.gif neabejok, jis tikrai valgys, kai jam reiks maisto smile.gif tavo reikalas - reguliariai pasiulyti maisto, vaiko reikalas - valgyti tiek, kiek jam norisi smile.gif
Atsakyti
na aš irgi primaitint pradėjau tik po porą šaukštelių, po žindymo praėjus kokiai valandai pasiūlydavau porą kartų per dieną. normaliai valgyt pradėjo gal tik kokių 8 mėn g.gif . o pieno kažkaip palaipsniui pamažėjo ir neprisikaupdavo tuo metu kai košę duodavau.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 02 12, 18:35)
suvalgys tiek, kiek dar truksta iki sotumo smile.gif
juk tikslas yra ne surydyti vaikui kuo daugiau koses, o pradeti pratinti prie naujo maisto smile.gif neabejok, jis tikrai valgys, kai jam reiks maisto smile.gif tavo reikalas - reguliariai pasiulyti maisto, vaiko reikalas - valgyti tiek, kiek jam norisi smile.gif


AAAAAAAAAAA biggrin.gif supratau dabar lotuliukas.gif Nes man taip neramu buvo, kad pieno neimtu mazeti, kai vis pagalvodavau apie primaitinima. O taip visa laika maitinti - is pradziu papukas, o tada kosyte? bigsmile.gif Ir metuku vaikui is pradziu papuka siulyti, o po to kose ar tik pradzioj taip?
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 02 12, 16:29)
As irgi jau pradedu primaitinti ir tiek daug visokiu klausimu kyla  doh.gif  O tai jeigu duoti kosyte po maitinimo krutimi, tai tada labai nedaug jos suvalgys, nes jau pieneliu bus sotus  blink.gif  Ar ne? As ir taip ir taip bandziau, tai is tikruju - po koses mazai pienelio geria  verysad.gif  Ir man tada taip gaila pieno pasidaro, juk jis ten ir lieka papukyje  verysad.gif

Pirmus kartus suvalgys mažai, o augant poreikiams suvalgys daugiau. Aš ant saviškio labai gražiai tai savo mamai parodžiau, kol ji virė košę, jis žindo. Tai ji sako, kaži ar valgys pažindęs. O jis atsisėdo ir sutaršė bliūdą košės, nors ir pieno buvo prisigėręs. Nebepakanka pieno, nebesotu, tuoj vėl norisi. Tada ir reikia košės duoti papildomai.

Reikia pasitikėti vaiku, kad jis pasiims ko ir kiek jam trūksta 4u.gif
Atsakyti
Na as truputi nukrypsiu nuo temos... ax.gif
ramu ir xeditux, pasiziurejau i jusu kliackuciu nuotraukytes avataruose ir pamaniau, kad jie panasus , o dar ir vardai panasus (ar net vienodi) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 02 12, 21:30)
Na as truputi nukrypsiu nuo temos...  ax.gif
ramu ir xeditux, pasiziurejau i jusu kliackuciu nuotraukytes avataruose ir pamaniau, kad jie panasus , o dar ir vardai panasus (ar net vienodi)  thumbup.gif


Gal tu ir teisi mirksiukas.gif Na, reikia pasikeisti paveiksliuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 02 12, 19:35)
reikia pasikeisti paveiksliuka rolleyes.gif

Butu idomu pamatyti ugtelejusi tavo mazyli rolleyes.gif Pamirsau pagirti - labai zavus tie veidukai avataruose wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 02 12, 16:29)
As irgi jau pradedu primaitinti ir tiek daug visokiu klausimu kyla  doh.gif  O tai jeigu duoti kosyte po maitinimo krutimi, tai tada labai nedaug jos suvalgys, nes jau pieneliu bus sotus  blink.gif  Ar ne? As ir taip ir taip bandziau, tai is tikruju - po koses mazai pienelio geria  verysad.gif  Ir man tada taip gaila pieno pasidaro, juk jis ten ir lieka papukyje  verysad.gif

Apie vaiko mitybą pirmaisiais metais sakoma taip: iki metų pagrindinis vaiko maistas yra MP (arba mišinukas), o kietas maistas tik papildo vaiko racioną kai kuriom medžiagom, kurių jis po 6 mėn. nebegauna pakankamai iš motinos pieno, ir šiaip - supažindina vaikutį su naujovėm. Ypatingai pirmomis savaitėmis, pirmus mėnesius tai yra tiesiog ragavimas, naujų produktų, o vėliau - jų kombinacijų pažinimas. Paprasčiau ir žaismingiau į visą tai pažiūrėkit, ir nebekils klausimų. smile.gif
Aš su abiem vaikais dariau skirtingai (čia jau kai porcijos buvo realesnės, o ne tik paragavimai po šaukštuką, kaip pirmomis dienomis): dukrą pirma maitindavau košėm, o po to gerdavom MP (MP maitinimų bet kokių atvejų buvo daugiau, nei košių), o sūnus pirma gerdavo pieną, o po to valgydavo košę. Tiesiog taip susiklostė ir nei su vienu maitinimas krūtimi nesuprastėjo. smile.gif
Atsakyti
gal galit pakomentuoti ir patarti kazka..mano pupai greit 9 men, matinu MP, taciau speneliai pasidare kazkokie jautrus ir skausmingi sakyciau unsure.gif nesuprantu kas cia man...gal kam taip buvo? kodel? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 12 vasario 2008 - 22:17
QUOTE(Margareta @ 2008 02 12, 22:17)
gal galit pakomentuoti ir patarti kazka..mano pupai greit 9 men, matinu MP, taciau speneliai pasidare kazkokie jautrus ir skausmingi sakyciau  unsure.gif  nesuprantu kas cia man...gal kam taip buvo? kodel?  g.gif

gal hormonai keiciasi. ar tau jau yra atsinaujinusios menesines?
Atsakyti